آب بندی استخر در اسلامشهر

بسیاری از افرادی که در ویلا یا باغشان استخر دارند مشاهده می کنند که آب درون استخر با روند زمان کاهش می یابد. از جمله دلایلی که می توان برای این مشکل نام برد ، استفاده از مصالح نامرغوب، عدم رعایت اصول درست عایق بندی  و درجه 3 و بخارآب است که باعث می شود، مصالح درون استخر تخریب شود و آّب به درون زمین نفوذ کند. این مشکلات موجب شده که صاحبان هزینه های زیادی را برای ترمیم بپردازند. دو دلیل ابتدایی که گفته شد با کمک از آب بندی استخر در اسلامشهر قابل کنترل و قابل حل است. با عایق بندی استخرتان از ورود جسم خارجی به استخر و گل آلود شدن آن جلوگیری کنید. در ادامه به بررسی این نوع عایق بندی ها می پردازیم.

اجرای عملیات های آب بندی استخر در اسلامشهر - مجموعه ماندگار نانو

ویژگی آب بندی استخر در اسلامشهر

مجموعه ماندگار نانو با ساختاری که دارد سبب شده شما بدون هیچ تخریبی تمام محیط  استخر، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه ، دیوار و سقف و غیره خود را عایق بندی کنید. شما با عایق بندی فضای خود تمام درزهایی که می تواند از آن آب نفوذ کند را پوشش دهید. با توجه به کاربرد و نقش های آب بندی استخر در اسلامشهر در این قسمت به مزیت های عایق رطوبتی که ساختارش ازنانو است می پردازیم.

عدم تخریب محیط برای عایق بندی ، اولین مزیت این عایق ها می باشد. نانو در مصالح ساختمانی به سرعت جذب مصالح شده و طول عمر آن ها را افزایش دهد.

مواد نانویی موجود در این عایق ها سبب محافظ در برابر خوردگی و پوسیدگی عمل نماید.

به دلیل مقاومت در برابر اسید و مواد شیمیایی و بازی پوسته پوسته نمی شود و به هیچ عنوان از بین نمی رود. نانو موادی آنتی باکتریال است که از بستن جلبک و خزه و شوره جلوگیری می کند. این عایق موجب تثبیت رنگ خواهد شد و باعث درخشندگی و شفافیت سطح می گردد. این مواد در حال عایق بندی بو ایجاد نخواهد کرد. نانو استخرتان صد در صد آب بندی خواهد کرد و در مقابل اشعه فرابنفش و UV بسیار مقاوم است.

روند آب بندی استخر در اسلامشهر

نیرو های با تجربه و ماهر ماندگار نانو توانسته اند در زمینه ی عایق بندی محیط و آّب بندی ها، از جمله آب بندی استخر در اسلامشهر کار های مفیدی را انجام دهند در این قسمت مراحل این آّب بندی ها توضیح خواهیم داد.

ابتدا شما دوست عزیز با مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل فرمایید. نیرو های مجرب و ماهر این مجموعه در محیط و تخمین زمان و هزینه با وسایل مورد نیاز به محل فرستاده خواهند شد و در کمترین زمان کار آب بندی را انجام خواهند داد.

  بیشتر بدانید: اجرای پروژه های نانو در گرمسار

سوالات شما در زمینه  آب بندی استخر در اسلامشهر

شاید پس از خواندن مطالب به این فکر افتاده باشید که محیط اطراف تان را که در برخورد رطوبت است را عایق بندی کنید ، اما سوال هایی در زمینه هزینه عایق بندی و زمان انجام کار آن ذهن تان را مشغول کرده باشد. شما عزیزان می توانید برا کسب اطلاع و آگاهی بیشتر در زمینه ی این عایق و آب بندی استخر در اسلامشهر با مشاورین و راهنمایان مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید: عایق صوتی در گرمسار

پرسش و پاسخ مردمی راجع به آب بندی استخر در اسلامشهر

در این قسمت به سوالات شما در زمینه ی آب بندی استخر در اسلامشهر پاسخ خواهیم داد .

سوال : سلام و عرض ادب

استخر درون ویلای ما بعد از گذشتن حدود یک هفته گل آلود می شود و از حجم آّب کم می شود و ما مجبوریم آب آن را کاملا تعویض نماییم  که این کار هزینه ی زیادی برای ما دارد. با عایق بندی کردن استخر می توان از گل آلود شدن آب استخرمان جلو گیری کنیم ؟

پاسخ : سلام ، با توجه به این که امکان بودن درزها در استخر شما زیاد است که امکان نفوذ آب مصالح را ایجاد می کند ، عایق های رطوبتی خاصیت جذب بالایی دارند و سریعا جذب مصالح می شوند و درزها را کاملا می پوشاند، شما عزیزان می توانید از این مواد در استخر خود استفاده کنید و از مشکلاتی از قبیل کم شدن آّب استخر و گل آلود شدن آن جلوگیری نمایید.

Leave a Reply