آب بندی استخر در قدس

از جمله مشکلاتی که در مخازن ذخیره ی آب ، استخر، حوضچه های پرورش ماهی دیده می شود ، کم شدن حجم آب و یا گل آلود شدن آن خواهد بود. تعویض آب استخر ها می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را داشته باشد. یکی از دلایل این گونه مشکلات می تواند استفاده از مصالح نا مرغوب در ساخت و سازه ها بوده است. مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد درجه یک و با کیفیت توانسته است تا حدود زیادی مشکلات شما را در آب بندی استخر در قدس رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

اجرای پروژه های آب بندی استخر در قدس - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

مزیت های آب بندی استخر در قدس

یکی از مزیت هایی که مواد نانویی برای ساختمان تان خواهد داشت ، افزایش طول عمر ساختمان تان می باشد. علاوه بر آن سرعت بالایی را در نفوذ به درزهای ساختمان داشته که می تواند تمامی آن ها را پوشش دهی نماید و صد در صد محیط تان را آب بندی خواهد نمود. راکت ماندن آب درون استخر ها می تواند سبب بستن جلبک ، خزه ، قارچ و شوره شود. آنتی باکتریال مواد نانویی به این صورت بوده است که می تواند از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره که بر اثر راکت بودن آب ایجاد خواهد شد، جلوگیری کند.

همچنین نانو می تواند مانع از رنگ پریدگی و خوردگی کاشی ها استخر نیز می شود . شما عزیزان با یک بار استفاده نمودن از نانو برای آب بندی استخر در قدس تا پایان عمر سازه هیچ گونه نیازی به ترمیم عایق بندی نخواهد داشت . مواد نانویی قابلیت مقاومت در برابر هر گونه مواد اسیدی و بازی را داشته و می توانید به راحتی با استفاده از مواد شوینده محیط تان را شست و شو دهید . ضد حریق بودن مواد نانویی به این معناست که در صورت آتش سوزی ، حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد .

بیشتر بخوانید: آب بندی ساختمان در قدس

همچنین مواد نانویی در مقابل اشعه یووی و فرابنفش مقاوم بوده و از آسیب های احتمالی وارد شده به محیط جلوگیری خواهد کرد . لازم به ذکر است برای عایق بندی نمودن ساختمان با استفاده از مواد نانویی ، باید ساختمان را کاملا تمیز نموده و سپس از مواد نانویی در محیط خود استفاده کنید . توجه داشته باشید  تمامی نقاط ساختمان خود مانند تراس ، حمام ، سرویس بهداشتی ، دیوار ها ، سقف و…  را می توانید با استفاده مواد نانویی عایق بندی نمایید .

تفاوت ایزوگام با آب بندی استخر در قدس

یکی دیگر از عایق های ساختمانی ایزوگام بوده است که تفاوت های زیادی را با مواد نانویی دارد . یکی از این تفاوت ها این است که در زمان ایزوگام نمودن ساختمان ، گاز های سمی ایجاد شده می تواند برای افراد مضر باشد و مشکلاتی را ایجاد نماید . اما مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو که علاوه بر آن که هیچ ضرری نداشته ، موادی دوست دار محیط زیست نیز می باشد . ایزوگام با گذشت زمان و با در اثر سرما زیاد منقبض شده و ترک می خورد و یا در تابستان به علت گرمای زیاد ایزوگام نرم شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد ولی مواد نانویی ماندگاری بالایی را داشته و به هیچ عنوان نیازی به ترمیم عایق بندی های نانویی ندارید. بنابراین شما عزیزان با استفاده از نانو در آب بندی استخر در قدس هیچ هزینه ی جانبی را برای ترمیم عایق بندی ها نخواهید داشت . همچنین عایق بندی های مواد نانویی به صورتی است که هیچ گونه نیازی به تخریب نداشته و مراحل روند آسان تری را نسبت به ایزروگام خواهد داشت .

بیشتر بدانید: نانو ساختمان در قدس

روند فرایند اجرایی آب بندی استخر در قدس

هزینه ای را که برای عایق بندی استخر ها با مواد نانویی پرداخت خواهید نمود نسبت به عایق های دیگر کمی بیشتر بوده است اما با توجه به مزایای مواد نانویی ، بهترین مواد برای عایق بندی نمودن ساختمان می باشد. علاوه بر آن مواد نانویی محلولی است که به سرعت خشک شده و زمان کمتری را برای عایق بندی نمودن ساختمان صرف خواهید کرد. شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مجموعه ماندگار نانو تماس بگیرید و به سوالات خود را در زمینه ی آب بندی استخر در قدس پاسخ دهید.

Leave a Reply