آب بندی استخر در پاکدشت

شاید برای شما عزیزان بسیار اتفاق افتاده باشد که بعد از مدتی شاهد کم شدن خود به خود آب استخر منزل ، باغ و یا استخر پرورش ماهی خود شده باشید. این مشکل می‌تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد که ما در این مقاله سعی داریم به بررسی آنها بپردازیم و راه های مقابله و برطرف کردن آنها را به شما عزیزان معرفی کنیم تا شما عزیزان بتوانید با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی این مشکل را برای خود برطرف کنید. به عنوان مثال آب بندی استخر در پاکدشت می تواند فواید بسیار زیادی در رفع مشکل برای شما عزیزان داشته باشد.

انجام پروژه های آب بندی استخر در پاکدشت - ماندگار نانو

دلایل لزوم آب بندی استخر در پاکدشت

استفاده از مواد و متریال بی کیفیت در ساخت استخر ها می تواند مهمترین عامل در کم شدن آب استخر ها باشد زیرا بسیاری از این مصالح به مرور زمان آب را به خود جذب می‌کنند و باعث انتقال این آب و یا کم شدن حجم آب موجود در استخرها خواهند شد . علاوه بر آن این مشکل باعث کثیف شدن آب این استخرها خواهد شد . آب موجود در استخر می‌تواند از راه های دیگری نظیر درز های موجود در کف استخر نیز کاهش پیدا کند. این کاهش آب استخر علاوه بر اینکه هزینه زیادی دارد برای شما در زمان آب کردن مجدد استخر به وجود می آورد و می تواند باعث خرابی مصالح اطراف استخر و کل زیرساخت‌های اطراف آن شود. شما عزیزان به راحتی می توانید با استفاده از آب بندی استخر در پاکدشت این مشکل را برطرف کنید. مجموعه ماندگار نانو با بهره گیری از مواد نانو و متریال درجه یک و نیروی کار ماهر و آموزش دیده  تلاش دارد تا با آب بندی استخرها کمک   بسیار زیادی در زمینه آب بندی آنها و جلوگیری از کاهش آب این استخر و خرابی های ناشی از آن کرده باشد.

بیشتر بخوانید: عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت

کاربرد آب بندی استخر در پاکدشت

بسیاری از عزیزان اعم از کسانی که در منزل خود استخر خصوصی دارند و یا دارای استخر های پرورش ماهی هستند  میتوانند از این آب بندهای نانو برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود استفاده کنند . همچنین بسیاری از کشاورزان و روستاییان عزیز که دارای چاه های ذخیره آب می باشند نیز می‌توانند از این آب بندهای نانو استفاده کنند . آب بندی استخر در پاکدشت علاوه بر جلوگیری از کاهش سطح آب و نفوذ آب استخرها به دیوار و مصالح آن فواید زیاد دیگری نیز دارد که از جمله آن می‌توان به جلوگیری از آلودگی آب استخر ناشی از نفوذ گل و لای و آلاینده ها از دیواره استخر به آن اشاره کرد.  همچنین مواد نانو به کار رفته در این آب بند ها آنتی باکتریال بوده و از جلبک زدن و خزه بستن اطراف استخر جلوگیری خواهد کرد.

بیشتر بدانید: عایق رطوبتی پشت بام در پاکدشت

فواید آب بندی استخر در پاکدشت

آب بندی استخر در پاکدشت با استفاده از مواد نانو فواید بی شماری را برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت  که در این مقاله کوتاه نمی توان به معرفی تمام آنها بپردازیم. اما از مهمترین این موارد می‌توان به آنتی باکتریال بودن این مواد اشاره کرد که کمک بسیار زیادی جهت جلوگیری از جلبک و خزه بستن آب استخر و یا به اصطلاح گندیدگی آب خواهد کرد.

همچنین این مواد نانو مقاومت بسیار زیادی در مقابله با مواد شوینده اسیدی و بازی خواهند داشت و شما عزیزان در زمان شستن استخرها دیگر نگرانی در رابطه با از بین رفتن این مواد نخواهید داشت. یکی دیگر از خصوصیات اصلی این مواد نانو چسبندگی ۱۰۰ درصد آن ها می باشد. یعنی استفاده از این مواد باعث می شود که درز های موجود در لابلای کاشی های استخر کاملاً پوشیده شود تا آب از بین آنها به دیوار استخر نفوذ نکند.

همچنین این مواد لایه عایق نازکی را بر دیواره استخر ایجاد می کند که از خروج آب استخر و همچنین ورود دیگر مواد به داخل آب استخر از دیوار استخر جلوگیری میکند . بسیاری از پیمانکاران در زمان ساخت استخرهای تفریحی و یا استخر های پرورش ماهی در کف این استخرها از روکش های ایزوگام برای آب بندی استفاده خواهند کرد . این مواد علاوه بر اینکه به مرور زمان دچار فرسودگی و یا خرابی خواهند شد ، باعث ورود آلاینده های سمی به داخل آب استخر می شود. شما عزیزان میتوانید با روکش های نانویی این مشکل را برطرف کنید زیرا تنها یک سطح بسیار نازک بر روی مصالح کف استخر پاشیده خواهد شد که به مرور جذب مصالح میشود و مانع از نفوذ آب به داخل آنها خواهد شد.

هزینه های جانبی آب بندی استخر در پاکدشت

یکی از مهمترین مواردی که در زمان شروع یک پروژه بسیار مورد توجه افراد قرار خواهد گرفت بحث هزینه های جانبی برای آب بندی استخر در پاکدشت می باشد. بسیاری بر این عقیده هستند که هزینه ایزوگام کاری در زمان شروع پروژه بسیار پایین تر از هزینه آب بندی با استفاده از مواد نانو می باشد.

در صورتی که این مقایسه کاملاً اشتباه می باشد زیرا ایزوگام طول عمر بسیار پایین تری نسبت به مواد آب بندی نانو دارد و در اثر گذشت زمان دچار فرسودگی خواهند شد و خاصیت های خود را از دست خواهد داد. اما طول عمر نانو برابر با طول عمر استخر مورد نظر شما خواهد بود. درست است که در زمان آب بندی استخر ممکن است مقداری هزینه بیشتری در مقایسه با ایزوگام و دیگر عایق های آب بندی استخر بپردازید اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که تنها با یک بار استفاده از این مواد نانو ای برای همیشه می‌توانید از خصوصیات آن برای استخر خود استفاده کنید و دیگر نیاز به ترمیم هزینه بر نخواهد بود.

توجه داشته باشید که در صورتیکه ایزوگام های موجود در کف استخر نیاز به ترمیم داشته باشند شما ناچار به تخریب دیواره و کف استخر خواهد بود در صورتی که برای ترمیم مواد نانو هیچ نیازی به تخریب استخر نخواهید داشت و با استفاده از پوشش آب بندی نانو بر دیواره استخر خود می توانید به طور ۱۰۰ درصد استخر خود را آب بندی کنید.

پرسش و پاسخ پیرامون آب بندی استخر در پاکدشت

سوال:

سلام خسته نباشین ما حدود ۶ ماه است که در شهرستان پاکدشت چند حوضچه پرورش ماهی تأسیس کردیم اما تا امروز مجبور شدیم سه بار کل آب استخر را تعویض کنیم چون بعد از مدت خیلی کمی آبها حالت گل مانند پیدا خواهند کرد. ما فکر می کنیم از درزهای استخر  گل به داخل آب نفوذ می کند. خواستم بدونم تیم شما میتونن این مشکل برای ما با هزینه پایین برطرف کنه ؟ ممنون میشم زودتر پاسخ بدید.

پاسخ:

همانطور که در مطلب بالا به آن اشاره کردیم یکی از عوامل کثیف شدن آبهای استخر می تواند درز های موجود در دیواره یا کف استخر باشد که به دلیل درست آب بندی نشدن آن باعث نفوذ آب به دیوارها و کثیفی آب استخر یا به قول شما گل شدن آب آن حوضچه خواهد شد. شما می توانید با استفاده از پوشش های نانو در استخرهای پرورش ماهی خود به صورت 100 در صد استخر خود را آب بندی نمایید و دیگر نگرانی کم شدن آب استخر و یا کثیفی آن را نداشته باشید. با این کار شما علاوه بر مطمئن شدن از سلامت ماهی‌های پرورش استخر خود هزینه های جانبی را نیز بسیار کاهش خواهد داد . شما عزیزان می توانید برای مطرح کردن سوالات خود از هشتگ آب بندی استخر در پاکدشت استفاده کنید.

Leave a Reply