آب بندی استخر در پرند

امروزه در محیط هایی که دارای استخر و یا محیطی برای ذخیره آب وجود دارد زیاد دیده می شود که با گذشت زمان از حجم آب کم شده و یا گل آلود خواهد شد . این مشکلات به دلیل استفاده از مصالح نا مرغوب در ساخت سازه ها خواهد بود و یا این که با گذشت زمان به علت آن که گرما قابلیت تجزیه آب را می کند. همچنین هزینه هایی که ایجاد خواهد شد بسیار زیاد می باشد . شما عزیزان می توانید جهت رفع این گونه مشکلات ، از نیرو های با تجربه و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو  برای آب بندی استخر در پرند کمک بگیرید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

اجرای آب بندی استخر در پرند - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

بیشتر بدانید: عایق رطوبتی پشت بام در فیروزکوه

مزایای آب بندی استخر در پرند

از جمله مزایای مواد نانویی افزایش طول عمر سازه خواهد بود. این مواد با سرعت بالایی که در نفوذ به مصالح ساختمانی دارد می تواند تمام محیط تان را به سرعت کاملا آب بندی نماید. این مواد قابلیت مقابله با هر گونه مواد شیمیایی مختلف مانند اسید و باز را داشته و در برابر برخورد با آن ها پوسته و خورده نخواهد شد. بنابراین می توانید محل عایق بندی شده را با هر گونه مواد شوینده شست و شو دهید و نگران از بین رفتن مواد نانویی نباشید. خاصیت آنتی باکتریال از دیگر مزایای نانو بوده است که می تواند از بستن هر گونه جلبک ، خزه ، قارچ و شوره جلوگیری نماید. همچنین مواد نانویی خاصیت خود پاک شوندگی داشته و کثیفی را تجزیه کرده و در صورتی که محیط کثیف بشود به راحتی تمیز خواهد شد.

بیشتر بخوانید: آب بندی پشت بام در فیروزکوه

شما عزیزان می توانید از مواد نانویی علاوه بر استخر های محیط خود تمام نقاط دیگر ساختمان تان را مانند سقف ، دیوار ،  کف آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، حمام  ، تراس و … عایق بندی نمایید. همچنین مقاومت بالایی که مواد نانویی در برابر اشعه یووی و فرابنفش داشته است مانع از آسیب های احتمالی به محیط خواهید شد. همچنین با استفاده از مواد نانویی محیط ضد حریقی خواهید داشت که در زمان آتش سوزی از انتقال آتش از نقطه به نقطه دیگر جلوگیری خواهد کرد. توجه داشته باشید مواد نانویی از لوله ، مصالح ساختمانی ، مخازن و … در برابر پوسیدگی و خوردگی محافظت نموده و با گذر زمان به هیچ عنوان پوسیده نخواهد شد. توجه داشته باشید تمامی مواد استفاده شده مجموعه ماندگار برای آب بندی استخر در پرند از مواد نانویی درجه و با کیفیت بوده است.

تفاوت ایزوگام با آب بندی استخر در پرند

یکی از تفاوت های مهمی مواد نانویی با ایزوگام دارد ، تفاوت در میزان انعطاف پذیری نانو می باشد. ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمامی مناطق محیط شما را نخواهد داشت اما مواد نانویی با انعطاف بالایی که دارد می تواند به تمامی درزهای محیط ساختمان شما نفوذ نماید و ساختمان شما صد در صد آّب بندی کند. ایزوگام با گذشت زمان بر اثر گرمای زیاد نرم شده و یا در زمستان  بر اثر سرما منقبض شده و ترک می خورد. بنابراین خاصیت عایق بندی خود را از دست خواهد داد ولی نانو قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را داشته و در این بازه ی زمانی به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید.

مواد نانویی با یک بار عایق نمودن هیچ نیازی به ترمیم نخواهند داشت و تا پایان عمر سازه محیط شما عزیزان عایق خواهد بود. همچنین گاز های سمی ایجاد شده در زمان ایزوگام نمودن محیط می تواند برای افراد مضر باشد در صورتی که مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بو که به هیچ عنوان هیچ گونه ضرری برای افراد نخواهد داشت و علاوه بر آن موادی دوست دار محیط زیست می باشد. برای ایزوگام نمودن محیط لازم است که محل را تا حدودی تخریب کنید اما مواد نانویی بدون ذره ای تخریب می تواند محیط ساختمان شما را عایق بندی نماید. لازم به ذکر است زمانی که برای عایق بندی با مواد نانویی لازم نسبت به مواد دیگر زمان کمتری را صرف خواهد نمود و مراحل و روند آسان تری نیز دارد. برای استفاده از مواد نانویی برای آب بندی استخر در پرند باید محیط را کاملا تمیز کنید سپس از مواد نانویی استفاده کنید.

Leave a Reply