آب بندی ساختمان در شهریار

از جمله مشکلاتی که امروزه در ساختمان ها زیاد دیده می شود نم و رطوبت دیواره های ساختمان بوده که می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را داشته باشد. همچنین در ساختمان های شما به علت وجود نم در دیوارها ، می تواند بو های نا مطبوع تولید کند. دلیل اصلی این گونه مشکلات استفاده از مصالح نا مرغوب در ساخت ساز بوده است. همچنین عایق بندی نادرست ساختمان می تواند سبب ایجاد این گونه مشکلات شود. مواد نانویی با مزیت هایی که دارد می تواند فرایند آب بندی ساختمان در شهریار را صد در صد انجام دهد. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی می پردازیم.

اجرای پروژه های آب بندی ساختمان در شهریار - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

ویژگی های آب بندی ساختمان در شهریار

مواد نانویی با سرعت بالایی که در نفوذ به درون سازه ها دارد می تواند تمامی درزها را پوشش دهد و از ورود هر گونه نم و رطوبت به مصالح ساختمانی جلوگیری خواهد نمود. همچنین این مواد می تواند به راحتی تمام محیط شما را صد در صد آب بندی نماید. شما عزیزان می توانید در تمام محیط ساختمان خود مانند حمام ، سرویس بهداشتی ، کف آشپزخانه ، دیوار ها ، سقف و … از مواد نانویی استفاده نمایید. این مواد خاصیت خود پاک شوندگی داشته و می تواند به راحتی تمام کثیفی ها را تجزیه نماید و در صورت کثیف شدن آن ها به راحتی با مواد شوینده تمیز خواهد شد. همچنین مواد نانویی انتی باکتریال بوده و مانع از بستن هرگونه خزه ، جلبک ، شوره و قارچ در ساختمان ها خواهد شد.

بیشتر بدانید: آب بندی استخر در پردیس

همچنین نانو قابلیت مقابله با مواد اسیدی و بازی را داشته و می توانید به راحتی محیط خود را با هرگونه مواد شوینده شست و شو دهید و نگران پوسته شدن عایق بندی های نانویی نباشید. آب بندی ساختمان در شهریار با استفاده از مواد نانویی می تواند از هزینه های اضافه که امکان دارد برای شما ایجاد شود جلوگیری نماید. نانو در برابر اشعه های فرابنفش یووی مقابله کرده و مانع از صدمه دیدن محیط می شود. ضد حریق شدن ساختمان از جمله ویژگی های مهم مواد نانویی بوده که می تواند در زمان آتش سوزی، از انتقال حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر جلوگیری نماید. همچنین مواد نانویی می تواند از مصالح ساختمانی شما عزیزان نیز محافظت نماید به هیچ عنوان پوسیده و فرسوده نخواهد شد. این مواد می تواند بهترین جایگزین برای عایق بندی های دیگر باشد. توجه داشته باشید برای نانو کردن محیط ساختمان شما ، باید کاملا تمیز باشد.

تفاوت عایق های دیگر با نانو در آب بندی ساختمان در شهریار

یکی از عایق هایی که در ساختمان ها زیاد استفاده می شود ، ایزوگام می باشد. ایزوگام تفاوت های زیادی را با مواد نانویی داشته که یکی از مهم ترین تفاوت های آن ، در طول عمر آن است. ایزوگام با گذشت زمان و بر اثر عوامل محیطی آسیب خواهد دید برای مثال در زمستان بر اثر سرمای زیاد منقبض شده و ترک خواهد خورد و یا در تابستان بر اثر گرمای زیاد ایزوگام نرم شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد. در صورتی که مواد نانویی به علت این که قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا 120 درجه سانتی گراد را داشته و در این بازه از دما به هیچ عنوان آسیب نمی بیند. آب بندی ساختمان در شهریار با مواد نانویی با انعطاف بالایی که دارد می تواند تمام درزها را پوشش دهد و محیط شما را صد در صد آب بندی نماید. همچنین برای ایزوگام نمودن باید محیط را تا حدودی تخریب کنید ولی مواد نانویی هیچ نیازی به تخریب نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی در پردیس

گاز های سمی ایجاد شده در زمان ایزوگام کردن ساختمان برای افراد بسیار مضر خواهد اما مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بو که برای افراد هیچ گونه ضرری نخواهد داشت. هزینه ی اولیه مواد نانویی نسبت به ایزوگام بیشتر بوده اما نسبت به ماندگاری بالایی که دارد ، نیاز به ترمیم نخواهد داشت. بنابراین هزینه ی آن نیز نسبت به مواد دیگر ، با گذشت زمان کمتر می باشد. در صورتی که برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه هزینه ، فرایند و زمان نانو کردن ساختمان پیش آمده است می تواند به کارشناسان مجموعه ماندگار نانو تماس بگیرید با ارائه اطلاعات ساختمان خود به صورت تقریبی آگاهی کسب نمایید.

Leave a Reply