آب بندی ساختمان در پردیس

یکی از مشکلاتی که در بیشتر ساختمان ها دیده می شود ، مشکل نم و رطوبت است که دلیل این مشکل می تواند استفاده از مصالح نامرغوب در ساخت ساختمان ها باشد . مصالح ساختمانی نم و رطوبت را به راحتی جذب خواهند نمود . نم زدگی های ایجاد شده در ساختمان می تواند چهره ی زشتی به محیط کار و یا محل زندگی شما عزیزان بدهد و برای ترمیم این نوع از خرابی ها در ساختمان باید هزینه های زیادی را پرداخت نمود. آب بندی ساختمان در پردیس به شما عزیزان کمک می کند تا مشکلاتتان را در زمینه نم و رطوبت به صورت صد در صد بر طرف نماید در ادامه به بررسی بیشتر نانو خواهیم پرداخت .

اجرای عملیات های آب بندی ساختمان در پردیس - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

بیشتر بدانید: عایق رطوبتی در پردیس

خصوصیات آب بندی ساختمان در پردیس

خصوصیات مواد نانویی به اندازه ای زیاد است که امکان نام بردن تمام آن ها در این مقاله ممکن نخواهد بود . این مواد به علت ویژگی هایی که  دارد می تواند بهترین جایگزین برای عایق بندی های دیگر مانند ایزوگام و پشم شیشه باشد. مهم ترین ویژگی مواد نانویی این است  که جذب مصالح شده و تمامی درزها را پوشش خواهد داد و از نفوذ هرگونه نم و رطوبت به درون مصالح ساختمانی جلوگیری می کند.  به همین دلیل سبب افزایش عمر ساختمان خواهد شد.

تمامی فرایند انجام آب بندی ساختمان در پردیس توسط مجموعه ی ماندگار نانو با موادی درجه ی یک و با کیفیت انجام می شود . نانو محلولی است بدون بو و بدون رنگ که هیچ ضرری برای انسان نخواهد داشت. شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در تمامی محیط ساختمان خود مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، کف آشپرخانه ، کف پشت بام ، سقف ها استفاده نمایید. این مواد توانایی محافظت از لوله ها ، مخازن . مصالح ساختمانی داشته  و از پوسیدگی و خوردگی مصالح ساختمانی جلوگیری می نماید. آنتی باکتریال بودن نانو از ویژگی دیگر مواد نانویی می باشد که خاصیتی ضد خزه ، ضد جلبک و ضد قارچ خواهد داشت.

مزیت های دیگر آب بندی ساختمان در پردیس

این مواد قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا 120 درجه ی سانتی گراد را دارد و به هیچ عنوان در این بازه از دما آسیب نخواهد دید. خاصیت خود پاک شوندگی نانو به این منظور است که کثیفی را کاملا تجزیه می نماید و در صورت کثیف شدن محیط ، می توانید با مواد شوینده به راحتی محل را شست و شو دهید. مجموعه ماندگار نانو توسط کارشناسان مجرب و ماهر خود آب بندی ساختمان در پردیس را صد در صد به عهده گرفته و به شما عزیزان در زمینه ی آب بندی ساختمان خود تضمین صد در صد می دهد . همچنین مواد نانویی در برابر اشعه یووی و فرابنفش نیز مقاومت خواهد کرد.

برای آب بندی محیط با استفاده از نانو هیچ احتیاجی به تخریب محیط نخواهید داشت . همچنین این مواد قابلیت مقابله با مواد اسیدی و بازی را نیز دارد به صورتی که در برابر برخورد با آن ها از بین نمی رود و پوسته نمی شود . ماندگاری بالای نانو شما عزیزان را از هرگونه ترمیم بی نیاز خواهد کرد. ضد حریق و نسوز بودن از ویژگی های دیگر مواد نانویی می باشد که از نفوذ آتش جلوگیری کرده و از پخش شدن آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر جلوگیری می نماید.

هزینه آب بندی ساختمان در پردیس

ممکن است با خواندن این مطالب شما عزیزان به عایق کردن ساختمان خود با استفاده از نانو ترغیب شده باشید و سوالاتی را در زمینه چگونگی مراحل انجام کار، هزینه و زمان آب بندی ساختمان در پردیس با نانو برایتان پیش آمده باشد که می توانید به مشاوران و متخصصان ماندگار نانو تماس بگیرید و با ارائه اطلاعاتی مانند متراژ و تعداد دیوار های ساختمان خود به صورت تقریبی آگاهی کسب نمایید. توجه داشته باشید آب بندی ساختمان با استفاده از نانو می تواند در کمترین زمان انجام شود همچنین هزینه ای که لازم است پرداخت شود با توجه به نسبت هزینه های جانبی که می تواند عایق بندی های دیگر به بار بیاورد بسیار کمتر می باشد . لازم به ذکر است برای انجام فرایند نانویی باید محیط کاملا تمیز باشد.

بیشتر بدانید: آب بندی پشت بام در پردیس

Leave a Reply