آب بندی ساختمان در پیشوا

امروزه به علت استفاده از مصالح نامرغوب و درجه سه در ساخت ساختمان ها سبب شده که عایق بندی ها به درستی انجام نشود و نم و رطوبت به راحتی در دیوار های ساختمان نفوذ کند و دیوار های ساختمان دچار نم زدگی و پوسیدگی شود. این نم زدگی ها در ظاهر ساختمان تاثیر بسزایی دارد. شما عزیزان برای ترمیم خرابی های ایجاد شده بر اثر نم باید هزینه های زیادی را بپردازید. مجموعه ماندگار نانو با استفاده از آب بندی ساختمان در پیشوا توانسته تا حد زیادی این مشکلات را رفع نماید و ساختمان ها را صد در صد آب بندی کند. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

اجرای عملیات های آب بندی ساختمان در پیشوا - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

مزیت های آب بندی ساختمان در پیشوا

آب بندی ساختمان با مواد نانویی می تواند مزایای زیادی را داشته باشد که از جمله این مزایا ، بالا بردن دوام ، ماندگاری و افزایش طول عمر ساختمان است. مواد نانویی با سرعت جذب بالایی که در مصالح ساختمانی دارد می تواند تمامی درزهای موجود در ساختمان را نیز پوشش دهد و به همین دلیل ساختمان را تا صد در صد می تواند آب بندی نماید. از جمله مزایایی که عایق آب بندی ساختمان در پیشوا می تواند داشته باشد جلوگیری از ایجاد هزینه های جانبی می باشد. شما عزیزان برای ترمیم نم ها و پوسیدگی های به وجود آمده باید هزینه های هنگفتی را بپردازید که با آب بندی توسط نانو می توانید از این هزینه ها جلوگیری نمایید.

بیشتر بخوانید: رنگ های نانویی

این عایق بندی ها می تواند از پوسیدگی ها و خوردگی های تمام لوله ها ، مخازن و مصالح ساختمانی محافظت نماید. مواد نانویی محلولی کاملا بی رنگ و بدون بو و برای سلامتی هیچ گونه ضرری ندارد. شما عزیزان می توانید محیط عایق بندی شده توسط نانو را با هرگونه مواد شوینده شست و شو دهید. مواد نانویی قابلیت مقابله با هرگونه مواد اسیدی و بازی را دارد و به هیچ عنوان در اثر برخورد پوسته نخواهد شد و از بین نمی رود. می تواند بهترین جایگزین در برابر ایزوگام و پشم شیشه نیز باشد. مواد نانویی موادی ضد حریق و نسوز می باشد این خاصیت به این معناست که از نفوذ حریق به مصالح ساختمانی و از انتقال آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر جلوگیری نماید. همچنین برای عایق بندی محیط ساختمان تان با استفاده از نانو باید محیط کاملا تمیز باشد.

تفاوت ایزوگام با آب بندی ساختمان در پیشوا

شاید برای شما عزیزان سوالی پیش آمده باشد که با توجه به ارزان تر بودن ایزوگام چرا از مواد نانویی برای عایق بندی از مواد نانویی استفاده نماییم . در این مطلب به این مسئله خواهیم پرداخت .  شما عزیزان با یک بار عایق بندی ساختمان خود با استفاده از مواد نانویی می توانید ساختمان خود را تا زمان عمر سازه آب بندی صد در صد نمایید . تمامی موادی که مجموعه ماندگار نانو برای آب بندی ساختمان در پیشوا استفاده می نماید ، درجه یک و با کیفیت بوده است . ایزوگام بر اثر سرمای زمستان منقبض شده و ترک می خورد و در تابستان بر اثر گرمای زیاد ایزوگام نرم شده و خاصیت عایق بندی خود را از دست خواهد داد . ایزوگام توانایی پوشش دهی همه ی درز ها را نخواهد داشت. گاز های سمی ایجاد شده بر اثر انجام ایزوگام برای سلامتی انسان بسیار مضر است . برای عایق بندی ساختمان خود به وسیله ی ایزوگام باید محیط تا میزانی تخریب شود ولی مواد نانویی به هیچ گونه تخریبی نیاز نخواهد داشت و به آسانی در کمترین  زمان می توانید محیط خود را آب بندی نمایید . هم چنین مواد نانویی می تواند در برابر اشعه یووی و فرابنفش مقاومت کند .

بیشتر بدانید: محصول سه کاره

هزینه و زمان آب بندی ساختمان در پیشوا

با خواندن این مطالب ، ممکن است برای شما عزیزان سوالاتی که در زمینه ی هزینه ، زمان و فرایند انجام آب بندی ساختمان در پیشوا ایجاد شده باشد. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه می توانید با تماس به کارشناسان حرفه ای و متخصص مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ و تعداد دیوار های ساختمان خود از زمان ، هزینه و فرآیند آب بندی به صورت تقریبی اطلاعاتی کسب نمایید.

Leave a Reply