آب بندی پشت بام در اسلامشهر

امروزه با پیشرفتی که در تکنولوژی کسب کرده ایم از موادی که در زمان قدیم از آن ها برای عایق بندی استفاده می شد صرف نظر شده است . موادی از جمله ایزوگام ، پشم شیشه و غیره. نفوذ و املاح موجود در آب باران به درون مصالح ساختمانی و ایجاد نم در ساختمان و دیوار سبب می شود که در ساختمان هم از نظر زیبایی و هم از نظر ایجاد بوی بد برای ساختمان تان چهره ی زیبایی نخواهد داشت. علت اساسی این مشکلات استفاده از مصالح نا مرغوب و درجه سه است. شما عزیزان می توانید با استفاده از مجموعه ماندگار نانو مشکلاتی از این قبیل را رفع نمایید. در ادامه به بررسی آب بندی پشت بام در اسلامشهر خواهیم پرداخت.

انجام عملیات های آب بندی پشت بام در اسلامشهر - مجموعه ماندگار نانو

مزایا آب بندی پشت بام در اسلامشهر

شما با آب بندی کردن پشت بام خود می توانید از هزینه های جانبی ایجاد شده برای ترمیم دیوار های منزلتان که دچار نم زدگی شده اند جلوگیری کنید . با یک مرحله نانو کردن سطح پشت بام خود عمر مصالح ساختمانی تان افزایش خواهد یافت و هیچ احتیاجی به تمدید عایق بندی نخواهید داشت . این آب بندی ها بدون هیچ تخریبی انجام خواهد شد . در گذر زمان نانو دچار پوسیدگی نخواهد شد و کاملا در مقابل مواد اسیدی و بازی مقاوم هستند و پوسته نخواهند شد . شما عزیزان می توانید از هرگونه مواد پاک کننده برای تمیز کردن محیط خود استفاده کنید. نانو در مقابل حرارت و گرما از دمای منفی 70 تا مثبت 120 مقاومت دارد . آب بندی پشت بام در اسلامشهر به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان تمام محیط خود را عایق بندی کنید.

بیشتر بدانید: آب بندی استخر در اسلامشهر

تفاوت ایزوگام با آب بندی پشت بام در اسلامشهر

یکی از دلایل مهمی که استفاده از نانو را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم این است که شما با استفاده از ایزوگام نمی توانید تمامی درزها را بپوشانید و با وجود ایزوگام امکان نفوذ آب باران به دیوار ها و ساختمان وجود دارد . نانو به دلیل این که محلول است به شما این امکان را می دهد که تمام درزها را بپوشاند پس ساختمان شما به صورت صد در صد در مقابل رطوبت آب بندی خواهد شد. ایزوگام در اثر سرمای زمستان متراکم شده و در گرمای تابستان نرم شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد و دوباره امکان جذب آب باران به ساختمان وجود خواهد داشت. برای ایزوگام کردن محیط احتیاج به آتش است که خطر احتراق را زیاد می کند . ولی نانو در کمترین زمان با استفاده دستگاه های صنعتی با کمترین زمان تمام محیط را آب بندی خواهد کرد . در زمان ایزوگام کردن گاز های سمی ایجاد خواهد شد که برای محیط بسیار مضر است. شما عزیزان می توانید با آب بندی پشت بام در اسلامشهر، آب بندی محیط خود را بدون هیچ گونه بو انجام دهید. افرادی که قصد عایق بندی محیط خود را دارند می توانند با تماس به مجموعه ماندگار نانو به تمامی سوالاتشان در زمینه ی هزینه و زمان انجام کار پاسخ دهند .

کاربرد آب بندی پشت بام در اسلامشهر

شما می توانید با استفاده از محلول نانو تمامی قسمت های ساختمان خود را از جمله پشت بام، سرویس بهداشتی، حمام ، آشپزخانه ، سقف و…  را عایق بندی رطوبتی کنید. این مواد ضد حریق و نسوز هستند . نسوز بودن نانو به این معناست که در صورت آتش سوزی ، آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر نفوذ نمی کند . با یک بار استنفاده از آب بندی پشت بام در اسلامشهر هیچ احتیاجی به تمدید عایق بندی نخواهد بود .

بیشتر بخوانید:  آب بندی پشت بام در گرمسار

سوالات شما دوستان عزیز در زمینه آب بندی پشت بام در اسلامشهر

سوال :

با سلام . در فصل زمستان با وجود احتمال بارش باران می خواستم بپرسم زمانی که طول می کشد تا عایق بندی انجام شود چقدر است . امکان نانو کردن وجود دارد.

پاسخ :

سلام خدمت شما دوست عزیز . بله با توجه به این که مواد نانویی به سرعت خشک خواهد شد زمان زیادی برای اجرا نیاز نمی باشد. فقط توجه داشته باشید، سطحی که قرار است عایق بندی شود باید کاملا تمیز باشد . آب بندی پشت بام در اسلامشهر به شما این امکان را می دهد که تمام محیط تان را صد در صد آب بندی کنید.

Leave a Reply