آب بندی پشت بام در شهریار

امروزه در بعضی از ساختمان ها از مصالح نامرغوبی استفاده شده و سبب شده به راحتی نم و رطوبت به درون دیواره ها نفوذ نماید . نفوذ نم به دیواره ها علاوه بر هزینه هایی که برای ترمیم ساختمان خواهد داشت چهره ی زشتی را در محیط منزل و محیط کار شما ایجاد می کند . شما عزیزان  می توانید با آب بندی پشت بام در شهریار با استفاده از نانو تا حدود زیادی این گونه مشکلات را رفع نمایید . مجموعه ماندگار نانو می تواند به شما عزیزان در این زمینه کمک زیادی را بکند . در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت .

اجرای پروژه های آب بندی پشت بام در شهریار - ماندگار نانو

ویژگی های آب بندی پشت بام در شهریار

یکی از مهم ترین مزیت های این مواد این است که می تواند ساختمان شما را در برابر نم و رطوبت صد در صد عایق بندی نماید ، به همین دلیل باعث افزایش عمر ساختمان شما عزیزان نیز شده و هزینه های جانبی شما را کاهش دهد. نانو موادی است آنتی باکتریال که از بستن هرگونه جلبک ، خزه ، قارچ و شوره جلوگیری خواهد نمود. لازم به ذکر است مواد نانویی قابلیت مقابله با مواد اسیدی و بازی را دارد و خاصیت خود را از دست نمی دهد. به همین دلیل می توانید محیط خود را با استفاده از هرگونه مواد اسیدی و بازی شست و شو دهید. خاصیت دیگر این مواد ضد حریق بودن آن می باشد که مانع از پخش شدن آتش در محیط شده و از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد.

بیشتر بدانید: نانو ساختمان در قرچک

این مواد می تواند از لوله ها ، مخازن ، مصالح ساختمانی شما عزیزان محافظت نماید و از خوردگی و پوسیدگی آن ها جلوگیری کند. همچنین قابلیت تحمل دما منفی 70 درجه تا 120 درجه سانتی گراد را خواهد داشت. شما عزیزان می توانید با آب بندی پشت بام در شهریار ساختمان خود را یک بار برای همیشه عایق بندی نمایید. لازم به ذکر است برای عایق بندی ساختمان خود با مواد نانویی ، باید محیط خود را کاملا تمیز کنید.

تفاوت ایزوگام با آب بندی پشت بام در شهریار

یکی از تفاوت های مهمی که مواد نانویی با ایزوگام دارد ،در روش اجرا و طول عمر آن می باشد. ایزوگام با گذشت زمان در اثر سرمای زمستان منقبض شده و ترک می خورد و یا در تابستان بر اثر گرما ی زیاد ایزوگام ها نرم شده و خاصیت عایق بندی خود را از دست خواهند داد. مواد نانویی به دلیل خاصیتی که دارند به هیچ عنوان پوسیده و خورده نشده و به شما عزیزان این امکان را می دهد که با یک بار عایق بندی سطح پشت بام تان تا پایان عمر سازه هیچ نیازی به ترمیم نداشته باشید .

بیشتر بخوانید: نانو ساختمان در دماوند

تفاوت دیگر ایزوگام با مواد نانویی این است که در زمان ایزوگام کردن، گاز های سمی از آن ایجاد می شود و برای سلامتی بسیار مضر می باشد در صورتی که مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو که هیچ گونه ضرری را نخواهد داشت. شما عزیزان برای استفاده از ایزوگام جهت عایق بندی به تخریب کف پشت بام تان نیاز خواهید داشت. اما آب بندی پشت بام در شهریار با استفاده از نانو، بدون ذره ای تخریب تمام محیط شما عزیزان را صد در صد آب می کند . محلول نانویی با انعطاف بالایی که دارد می تواند تمامی درز ها را پوشش دهد اما ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمام سطح پشت بام را نخواهد داشت . همچنین زمانی که برای عایق بندی با  نانو صرف خواهد شد نسبت عایق های دیگر بسیار کمتر خواهد بود و علت آن سرعت بالای خشک شدن آن است .

سوالات در زمینه هزینه و زمان آب بندی پشت بام در شهریار

هزینه ی ابتدایی که برای آب بندی پشت بام در شهریار با مواد نانویی پرداخت خواهید کرد نسبت به عایق های دیگر کمی بیشتر بوده اما با توجه به ماندگاری و مزیت بیشتری که نسبت به عایق های دیگر دارد ، به شما عزیزان استفاده از این مواد پیشنهاد می شود. در صورتی که سوالاتی را در زمینه عایق بندی محیط خود دارید با تماس به کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعات ساختمان تان، به صورت تقریبی از هزینه و زمان عایق بندی های نانویی آگاهی کسب نمایید.

Leave a Reply