آب بندی پشت بام در فیروزکوه

یکی از مشکلاتی که تمامی افراد با آن درگیر هستند، نم های ساختمان می باشد که علت آن بارش باران و نفوذ رطوبت به درون مصالح ساختمانی است . این نم ها موجب می شود، منزل یا محیط کارتان چهره ی زشتی داشته باشد. آب بندی پشت بام در فیروز کوه به شما این امکان را می دهد که صد در صد محیط تان عایق بندی شود و از نفوذ آب و رطوبت به درون مصالح ساختمانی و دیواره های زیرین جلوگیری کند. در قسمت های بعد به بررسی و معرفی کلی عایق بندی با نانو خواهیم پرداخت.

آب بندی پشت بام در فیروزکوه - شرکت ماندگار نانو

مزایای آب بندی پشت بام در فیروزکوه

آب بندی پشت بام در فیروزکوه با استفاده از مواد درجه یک می باشند که سطح پشت بام منزل تان را پوشش خواهد داد . شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی تمامی درزها و ترک ها را پوشش داده و از نفوذ نم و رطوبت به مصالح ساختمانی خود جلوگیری کنید . عایق بندی با نانو عمر ساختمان شما را افزایش می دهد به طوری که با یک بار نانو کردن ، تا آخر عمر ساختمان عایق شده و هیچ اثری از نم و رطوبت مشاهده نخواهید کرد.

بیشتر بدانید:  آب بندی ساختمان در اسلامشهر

نانو از پوسیدگی و خوردگی مصالح ساختمانی جلوگیری خواهد کرد. در مقابل مواد اسیدی و بازی بسیار مقاوم است به طوری که می توانید محیط نانو شده ی خود را با هرگونه مواد شوینده شست و شو دهید. در ادامه به مزایا ی دیگر عایق بندی با نانو خواهیم پرداخت .

تفاوت آب بندی پشت بام در فیروزکوه با ایزوگام

شاید سوالی به ذهن شما دوستان آمده باشد که با وجود هزینه ی کم ایزوگام چرا باید از نانو برای عایق بندی ساختمان خود استفاده کنیم . در این مطلب به این سوال پاسخ خواهیم داد . برای ایزوگام کردن محیط ساختمان باید شما عزیزان از حرارت بالا استفاده کنید  که امکان آتش سوزی وجود دارد و در زمان ایزوگام کردن گازهای سمی از ایزوگام ایجاد خواهد شد که برای سلامتی بسیار مضر است.

نانو در اثر سرما متراکم شده، ترک می خورد و خاصیت عایق بندی خودش را از دست خواهد داد. شما عزیزان با آب بندی پشت بام در فیروزکوه یک بار برای همیشه ساختمان خود را عایق بندی کرده و طول عمرساختمان تان را افزایش دهید. مواد نانویی به سرعت خشک خواهد شد و به تمامی درزها نفوذ خواهد کرد.

در نتیجه ساختمان خود را از هرگونه رطوبت به صورت صد در صد عایق بندی کنید. ایزوگام در برابر اشعه فرابنفش و UV هیچ گونه مقاومتی ندارد در صورتی که نانو 100 درصد مقاوم است. آنتی باکتریال بودن نانو به طوری است که از بستن جلبک ، شوره و خزه جلوگیری می کند و خاصیت خود پاک شوندگی دارد. در فصل تابستان نیز تحمل گرما از 70- درجه تا 120+ درجه سانتی گراد را دارا می باشد. شما عزیزان می توانید در تمامی محیط ساختمان خود مانند حمام، دستشویی ، آشپزخانه وغیره از نانو استفاده نمایید.

پاسخ به سوالات مردمی در زمینه آب بندی پشت بام در فیروزکوه

سوال:

سلام خسته نباشید ؛ در پشت بام ساختمان ما به علت وجود تعداد زیادی کولر و نشت آب کولر ، آب زیادی جمع خواهد  که هم سبب ایجاد نم میشه و هم این که سطح پشت بام لجن بسته میشه . امکانش وجود داره که با استفاده از نانو این مشکلات ساختمان ما حل شود ؟

پاسخ:

در پاسخ به شما دوست عزیز باید عرض نمایم که شما می توانید علاوه بر عایق بندی سطح پشت بام در مرحله اول جهت جلوگیری از نفوذ هرگونه نم و رطوبت بر اثر نشت کولرهای آبی ، درون کولر هایتان را نیز با استفاده از مواد نانو مخصوص پوشش دهید تا با عایق کاری سطح کولر از زنگ زدگی و پوسیدگی دیواره و کف کولر و همچنین از نشت آب به بیرون آن جلوگیری نمایید .  این کار موجب می شود که تنها هزینه عایق کاری کولر را بپردازید و در صورت تمایل نیز می توان سطح پشت بام تان را نیز عایق کاری کنید که با این کار از هرگونه عوامل تخریب پذیر و نفوذ رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری می شود .هم چنین نانو خاصیت آنتی باکتریال  دارد و از بستن جلبک و خزه و شوره نیز جلوگیری خواهد کرد .

Leave a Reply