آب بندی پشت بام در پردیس

شاید برای شما عزیزان مشکلاتی در زمینه نم زدگی و پوسیدگی بر روی دیواره های ساختمان تان به وجود آمده باشد ، این قبیل مشکلات به دلیل استفاده از مصالح نامرغوب و درجه 3 در ساختمان ها ایجاد خواهند شد .  این نم ها علاوه بر هزینه هایی که برای ترمیم ایجاد خواهد کرد نمای زیبایی را برای دیوار های ساختمان تان نخواهد داشت . به همین دلیل سطح پشت بام ساختمان ها به عایق بندی نیاز دارد . مجموعه ماندگار نانو فرآیند آب بندی پشت بام در پردیس را از  صفر تا صد برای شما عزیزان انجام خواهد داد و با به کار گیری مواد نانویی آب بندی محیط مرطوب و نم زده را به صورت 100 درصد اجرا می نماید ،  در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت .

بیشتر بدانید : نانو نمایی در اسلامشهر

مزایای آب بندی پشت بام در پردیس

مزایای آب بندی پشت بام در پردیس

آب بندی در ساختمان می تواند از هزینه های جانبی جلوگیری نماید به این صورت که مواد نانویی که مجموعه ماندگار برای عایق بندی ساختمان ها استفاده می نماید درجه یک بوده و قابلیت آن را دارد که تمامی درزها پوشش دهی کند ، بنابراین این مواد می تواند سطح پشت بام تان را صد در صد عایق بندی نمایید . مواد نانویی قابلیت مقابله با مواد اسیدی و بازی را دارد بنابراین شما عزیزان می توانید بعد از عایق بندی محیط را با هرگونه مواد شوینده شست و شو دهید . همچنین این موادی ضد حریق و نسوز می باشد که نسوز بودن این مواد به این معناست که در صورت آتش سوزی حریق به درون مصالح نفوذ نمی کند و از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نشود . مواد نانویی با جذب سریع به درون مصالح ساختمانی سبب می شود که افزایش عمر سازه خواهد شد و با یک بار آب بندی محیط به وسیله ی نانو هیچ احتیاجی به ترمیم عایق بندی نخواهید داشت . آب بندی پشت بام در پردیس به شما عزیزان کمک خواهد کرد که مشکلات خود را در زمینه  ی نم  و رطوبت تا حدود زیادی بر طرف نماید .

بیشتر بدانید : عایق صوتی در گرمسار

تفاوت آب بندی پشت بام در پردیس با ایزوگام

ایزوگام نوع دیگری از عایق بندی ها می باشد که از گذشته تا به امروز از آن استفاده می شود . اما به دلیل معایبی که دارد از استفاده آن صرف نظر می کنیم زیرا ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمامی مناطق و درزها را ندارد ولی مواد نانویی محلولی است که انعطاف بالایی را دارد و می تواند به تمامی درزها نفوذ نماید . گاز های سمی حاصل از انجام ایزوگام ، برای سلامتی انسان  بسیار مضر است  درصورتی که مواد نانویی هیچ گونه رنگ و بویی نخواهد داشت و به هیچ عنوان سلامتی را به خطر نخواهد انداخت . دیگر مزیت مواد نانویی این است که بدون هیچ گونه تخریبی می توانید در کوتاه ترین زمان سطح پشت بام خود را عایق بندی نمایید . برای ایزوگام کردن باید تخریب هایی صورت بگیرد که هزینه های زیادی را به بار می آورد . ایزوگام بر اثر سرما ی زمستان منقبض شده و ترک می خورد و در تابستان بر اثر گرمای زیاد نرم شده و خاصیت آب بندی خود را از دست خواهد داد. به همین دلیل نیاز به ترمیم  دارد .  نانو با یک بار عایق می تواند تا پایان عمر سازه را آب بندی نماید و هیچ احتیاجی به ترمیم نخواهد بود . تیم مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو آب بندی پشت بام در پردیس را با استفاده از مواد نانویی درجه یک بر عهده خواهند گرفت . همچنین مواد نانویی قابلیت مقابله با اشعه یووی و فرابنفش را خواهند داشت . شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در تمامی محیط ساختمان خود مانند حمام ، کف آشپرخانه ، سرویس بهداشتی و … نیز استفاده نمایید .

هزینه و زمان فرایند آب بندی پشت بام در پردیس

هزینه ی اولیه ی آب بندی پشت بام در پردیس کمی بیشتر از عایق بندی با عایق های دیگر است اما با توجه به مزیت هایی که دارد از هزینه های جانبی جلوگیری می نماید و هیچ احتیاجی به ترمیم نخواهد داشت .  اما میزان زمانی که برای نانو کردن سطح پشت بام لازم است بسیار کم می باشد . برای کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر می توانید با کارشناسان ماهر و متخصص مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل فرمایید .

Leave a Reply