آب بندی پشت بام در پیشوا

سطح تمام پشت بام های ساختمان ها به عایق بندی نیاز دارد. مشکلاتی امروزه به دلیل استفاده از مصالح نامرغوب در ساختمان ها و عایق بندی نادرست ساختمان ها به وجود می آید که از جمله  این مشکلات نم زدگی و پوسیدگی دیواره ها و سقف ساختمان است. هزینه هایی که برای ترمیم نم زدگی و تخریب های ساختمان باید بپردازیم بسیار سر و سام آور می باشد. مجموعه ماندگار نانو با آب بندی پشت بام در پیشوا توسط نیرو های حرفه ای و مجرب خود سعی دارد تا حد زیادی این مشکلات را با استفاده از مواد نانویی رفع نماید . در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی و مزیت های آن خواهیم پرداخت.

اجرای پروژه های آب بندی پشت بام در پیشوا - شرکت ماندگار نانو

مزیت های آب بندی پشت بام در پیشوا

مواد نانویی مزیت های زیادی را دارد که از جمله ی این مزایا بالا بردن دوام و ماندگاری مصالح ساختمانی می شود. این مواد به سرعت جذب مصالح ساختمانی شده و از نفوذ هرگونه رطوبت و نم جلوگیری می کند. آب بندی پشت بام در پیشوا توسط مواد نانویی نیازی به هیچ گونه ترمیم ندارد و عمر این عایق بندی ها برابر با طول عمر سازه می باشد.

خاصیت ضد حریق و نسوز نانو به این معناست که از نفوذ آتش به درون مصالح جلوگیری می کند و آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر انتقال پیدا نمی کند. لازم به ذکر است محیط عایق بندی شده توسط نانو آنتی باکتریال می شود . آنتی باکتریال شدن محیط به این منظور است که از بستن هر گونه جلبک ، قارچ ، شوره و خزه جلوگیری می کند. با استفاده از این محلول می توانید سطح پشت بام خود را صد در صد آب بندی نمایید و مانع هزینه های جانبی ایجاد شده برای ساختمان خود بشوید.

بیشتر بخوانید: نانو مکمل بتن

تفاوت ایزوگام با آب بندی پشت بام در پیشوا

شاید برای شما عزیزان سوالی پیش آمده باشد که با وجود ایزوگام که بسیار ارزان تر از نانو است چرا باید از نانو استفاده نماییم. در این مطلب به تفاوت هایی که آب بندی پشت بام در پیشوا با نانو و ایزوگام را دارد می پردازیم. یکی از دلایل مهمی که می توان گفت این است که ایزوگام قابلیت پوشش دهی همه ی سطح پشت بام را نخواهد داشت ولی مواد نانویی محلولی است که توانایی نفوذ به تمامی درز ها را خواهد داشت و محیط را صد در صد عایق بندی می کند. در زمان ایزوگام کردن ساختمان گازهای سمی زیادی ایجاد خواهد شد که برای سلامتی انسان بسیار مضر هستند در صورتی که مواد نانویی محلولی بدون رنگ و بدون بو می باشد.

ایزوگام بر اثر سرمای زمستان منقبض شده ، ترک می خورد و یا در تابستان به دلیل گرمای زیاد نرم می شود و خاصیت عایق بندی خود را از دست می دهد. لازم به ذکر است برای عایق بندی ساختمان به وسیله ی نانو احتیاج به هیچ گونه تخریبی نخواهد بود ولی برای ایزوگام کردن سطح پشت بام باید تخریب هایی صورت بگیرد . مواد نانویی در برابر باران های اسیدی بسیار مقاوم هستند . خاصیت مهم دیگر نانو این است که در برابر اسید و باز مقاومت بالایی دارد بنابراین شما عزیزان می توانید برای شست و شو محیط نانو شده از هرگونه مواد شوینده مانند وایتکس و جرم گیر و … استفاده نمایید.

بیشتر بدانید: نانو بندکشی

هزینه و زمان آب بندی پشت بام در پیشوا

شاید شما عزیزان با خواندن این مطالب دوست داشته باشید از مواد نانویی برای عایق بندی محیط خود استفاده نمایید و سوالاتی در زمینه فرایند انجام کار ، زمان و هزینه ی انجام کار آب بندی پشت بام در پیشوا برای تان پیش آمده باشد. در نظر داشته باشید زمان عایق بندی با محلول نانو بسیار کمتر از عایق بندی های دیگر است. اما هزینه ی اولیه نانو بیشتر از مواد دیگر می باشد ولی از ایجاد هزینه های جانبی جلوگیری می کند. شما عزیزان می توانید با تماس با کارشناسان و متخصصان مجموعه ماندگار نانو و ارائه ی اطلاعاتی از قبیل متراژ سطح پشت بام خود از میزان هزینه و زمان تقریبی انجام فرایند عایق بندی با نانو اطلاعاتی کسب نمایید . توجه داشته باشید برای عایق بندی محیط توسط نانو باید سطح پشت بام تان را کاملا تمیز کنید.

Leave a Reply