آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره پژوهش فرهنگی سال اعلام شد

به گزارش کتابونه؛ مصطفی اسدزاده با اعلام این مطلب با اشاره به جزئیات برگزاری این جشنواره ،افزود: آثار ارسالی می‌تواند در قالب طرح پژوهشی، کتاب، پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری باشد.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت دراین جشنواره باید فایل اثرخود را به نشانی ertebatat@ricac.ac.ir ایمیل و یا ازطریق پست به نشانی تهران، پایین‌تراز میدان ولی عصر(عج)، خیابان دمشق، شماره ۹، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات ارسال کنند.

به گفته وی اطلاعات تکمیلی درباره این جشنواره روی سایت آن به نشانی www.ricac.ac.ir نیزموجود و هم اکنون قابل مشاهده است.

به گزارش ایرنا، مطالعات دین ،آیین‌ها و مناسک ،ابعاد اجتماعی فرهنگ و دین ،مطالعات انتقادی فرهنگ ،مطالعات هنری ، سیاست‌گذاری فرهنگی ،مطالعات رسانه ،صنایع فرهنگی و رسانه‌ای ،ابعاد فرهنگی مطالعات ادبی و زبان ،ابعاد فرهنگی مطالعات علم و آموزش و پرورش و ابعاد فرهنگی مسائل زنان و جوانان ۱۰محور اصلی جشنواره فوق را تشکیل می دهد.

پیش تر پژوهشگران تا پایان آذر فرصت داشتند تا آثار پژوهشی خود را در حوزه فرهنگ، هنر و ارتباطات به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

جشنواره پژوهش فرهنگی سال از سوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف ارتقای فرهنگ پژوهش و معرفی پژوهش‌های برتر در حوزه فرهنگ و هنر برگزارمی‌شود.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

 

Leave a Reply