اجرای پروژه های نانو در پرند

امروزه در ساختمان ها مشکلات زیادی دیده می شود که می تواند برای شما عزیزان علاوه بر هزینه های زیادی را که ایجاد می نماید ، موجب سلب آسایش شما عزیزان نیز بشود. از جمله این مشکلات نم زدگی دیوار ها ، ایجاد آلودگی ها صوتی و مطلوب نشدن دمای ساختمان و … بوده که علت اصلی آن ساخت ساختمان ها با مصالح نا مرغوب می باشد. کارشناسان متخصص و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو با انجام فرایند نانو در پرند توانسته اند تا حدود زیادی این گونه مشکلات را رفع نمایند. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

اجرای پروژه های نانو در پرند - شرکت ماندگار نانو

بیشتر بدانید: عایق حرارتی ساختمان در پردیس

مزایای نانو در پرند

از جمله مزیت های مواد نانویی انعطاف پذیری بالا ی آن بوده و به همین علت می تواند به سرعت به درون تمامی درز ها نفوذ نماید و ساختمان تان را صد در صد عایق بندی نماید. شما عزیزان می توانید از نانو در تمام محیط ساختمان خود مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، کف آشپزخانه ، سالن های آمفی تئاتر ، استادیوم ضبط صدا ، دیوار ها ، سقف و … استفاده کنید و ساختمان خود را ، به صورت صد در صدی عایق بندی صوتی ، حرارتی و رطوبتی نمایید . موادی نانویی محلولی است بدون رنگ و بدون بو و برای سلامتی انسان هیچ گونه ضرری را نخواهد داشت همچنین موادی دوست دار محیط زیست می باشد. خاصیت خود پاک شوندگی این مواد به این صورت است که کثیفی را تجزیه نموده و به محیط عایق بندی شده نخواهد چسبید.

بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی در پردیس

شما عزیزان می توانید به راحتی محیط خود را با هر گونه مواد شوینده شست و شو دهید . نانو در برابر برخورد با مواد اسیدی و بازی پوسته نشده و خاصیت خود را از دست نخواهد داد. شما عزیزان می توانید بدون ذره ای تخریب فرایند نانو در پرند را اجرا نمایید . آنتی باکتریال بودن مواد نانویی به این منظور است که مانع از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره خواهد شد. ضد حریق بودن مواد نانویی نیز به این صورت است که در صورت آتش سوزی ، آتش از نقطه ی به نقطه دیگر منتقل نمی شود . نانو نیاز به ترمیم نداشته و به هیچ عنوان در اثر عوامل محیطی و در گذر زمان پوسیده نخواهد شد.

مزایای دیگر نانو در پرند

در ساختمان ها دیده می شود با وجود وسایل سرمایشی مانند کولر در تابستان و با وجود وسایل گرمایشی مانند بخاری ، شوفاژ و … در زمستان محیط ساختمان شما عزیزان به هیچ عنوان به دمای متعادل نمی رسد. این مشکلات سبب هدر رفتن انرژی در ساختمان شده و می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را ایجاد نماید. مواد نانویی با پوشش دهی بالایی که دارد می تواند از هدر رفتن انرژی در ساختمان ها جلوگیری کند. همچنین عایق صوتی این مواد ، می تواند تا 85 درصد مانع از ورود و خروج صداهای اضافه مانند صدا های واحد مجاور و صدای اتومبیل ها در خیابان و … در ساختمان ها بشود.

نانو یکی از عایق هایی است که می تواند بهترین جایگزین در برابر پشم شیشه و ایزوگام می باشد و علت آن ماندگاری و کیفیت بالای آن است. همچنین نانو قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا 120 درجه سانتی گراد را داشته و به هیچ عنوان در بازه از زمان خاصیت عایق بندی خود از دست نخواهد داد. تمامی موادی که در اجرای فرایند نانو در پرند توسط نیرو های ماندگار نانو استفاده می شود درجه یک و با کیفیت می باشد. توجه داشته باشید برای عایق بندی ساختمان توسط مواد نانویی، باید محیط را کاملا تمیز نمایید.

سوالات درباره ی هزینه و زمان نانو در پرند

زمانی که برای عایق بندی با مواد نانویی صرف خواهید نمود نسبت به دیگر عایق ها بسیار کمتر بوده و می تواند به سرعت خشک شود اما هزینه ی آن کمی بیشتر است و در مقابل مزیت هایی که در دراز مدت برای شما عزیزان دارد ناچیز می باشد . اگر برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه هزینه و زمان انجام فرایند نانو در پرند پیش آمده است می توانید با تماس به کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ ، جنس ساختمان ، تعداد دیوار ها و … به صورت تقریبی آگاهی کسب کنید .

Leave a Reply