انتشار فراخوان انتخابات اعضای اتحادیه صنف ناشران و کتابفروشان تهران

به گزارش کتابونه؛ هیئت اجرایی برگزاری انتخابات اتحادیه‌های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران به منظور شرکت اعضای اتحادیه صنف ناشران و کتابفروشان تهران در انتخابات دوره جدید هیئت مدیره و بازرس، آکهی فراخوان منتشر کرده‌است.

مفاد این آگهی بدین شرح است:

▫️در اجرای ماده ۱۱ اجرایی انتخابات هیئت مدیره اتحادیه‌های صنفی، بدین وسیله از کلیه اعضای دارای پروانه کسب اتحادیه صنف ناشران و کتابفروشان تهران دعوت می‌گردد از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴ روز یکشنبه مورخ ۷ بهمن ۹۷ جهت شرکت در دور اول انتخابات اتحادیه، شخصاً به نشانی خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، کوچه مهر، پلاک ۶ (محل اتحادیه) مراجعه و کاندیداهای مورد نظر خود را از بین این افراد در قالب هفت نفر اعضای هیئت مدیره و یک نفر بازرس انتخاب نمایند.

در این آگهی فراخوان به این نکات مهم اشاره شده است:

بر اساس ماده ۱۳ آیین نامه انتخابات اتحادیه‌های صنفی، فقط صاحب پروانه کسب مجاز به شرکت در انتخابات بوده و شرکا، دارندگان وکالت محضری، مباشر و اعضای خانواده مجاز به شرکت در انتخابات نمی‌باشند.

ارائه اصل کارت ملی و یا پروانه کسب و یا تصویر آن جهت شرکت در انتخابات ضروری است.

لازم به ذکر است اسامی کاندیداهای این انتخابات از سوی اتحادیه به شرح زیر اعلام شده است:

لازم به توضیح است از این لیست روز گذشته و طی نامه‌ای حیی دهقانی، محمدرضا توکل صدیقی، فتح‌الله فروغی، مسعود پایدار، سیدعباس حسینی نیک، عبدالعظیم فریدون و فرهاد تیمورزاده اعلام انصراف داده‌اند

با این همه این انتخابات با حضور حداقل یک سوم از اعضای اتحادیه و شرکت حداقل ۱۲ کاندیدا قانونی و رسمی بوده و برگزار می‌شود.

 

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/

 

Leave a Reply