انتشار مجموعه داستان ۱۷ جلدی در راستای آموزش سواد مالی به کودکان

به گزارش کتابونه؛ مجموعه آموزش سواد مالی به کودکان، شامل ۱۷ داستان از شرول ویلیس هادسون می‌شود که با تصویرگری کتی جانسون و ترجمه سودابه فرخنده در ۱۷ جلد منتشر شده است.

در بخشی از این کتاب به این نکته اشاره می‌شود که اگر می‌خواهید در منافع کاری شریک شوید باید در بخشی از آن همکاری کنید. همچنین این کتاب‌ها به کودکان ۵ تا ۸ سال می‌آموزد که چطور پول توجیبی خود را مدیریت کنند و بر اساس نیاز‌ها و ضرورت‌ها خرج کنند.

یکی دیگر از مواردی که با مطالعه این مجموعه کودکان یاد می‌گیرند، نحوه پیداکردن بازار فروش به زبان کودکانه است.

در کتاب‌ها با استفاده از تصویرسازی جالب و جذابیت‌های بصری ویژه مخاطبان، به نکاتی، چون اهمیت تبلیغات در دنیای امروز، جایگاه وسایل جدید، توجه به نیاز مردم در ارائه محصولات، پرداخته می‌شود.

 

شاید این شیوه آموزشی به نظر برخی از افراد برای کودکان زود باشد، اما آنچه در جامعه امروز شاهد هستیم این است که کودکان نسل جدید از خلاقیت بیشتری برخوردارند و نسبت به نسل‌های گذشته ارتباط بهتر و عمیق‌تری با تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های روز برقرار می‌کنند. بر همین اساس می‌توان انتشار کتاب‌هایی، چون مجموعه آموزش سواد مالی به کودکان را امکانی مناسب برای پرورش و آموزش نسلی که نسبت به مسائل مالی بی‌تفاوت نیست و می‌تواند با استفاده از تکنیک‌های فروش راه مناسبی برای کسب در آمد در آینده بیابد، دانست.

قالب داستانی هر جلد از این مجموعه داستانی کوتاه، یک نکته آموزشی با خود دارد و نشان می‌دهد که نیاز‌ها چقدر در تصمیم‌گیری برای خرید موثر هستند.

این مجموعه در قالب کتاب‌های بنفشه انتشارات قدیانی که ناشر برگزیده شش دوره جشنواره کتاب‌های آموزشی رشد آموزش و پرورش به چاپ رسیده و هر داستان با بهای ۱۲۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

منبع: میزان

انتهای پیام/

Leave a Reply