انتشار نخستین اطلس بزرگ ایران و جهان به ۲۱ زبان

به گزارش کتابونه؛  «نخستین اطلس بزرگ ایران و جهان» با عنوان «Great Atlas of Iran & the World» با اختصاص ۱۶ صفحه ویژه ایران در آلمان به چاپ رسیده است.  این اطلس به متن انگلیسی همزمان با چاپ سایر زبان‌های فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، هلندی و غیره (جمعاً ۲۱ زبان)  که در تمامی نقشه‌های منطقه خاورمیانه و جهان نام صحیح «خلیج فارس» به زبان‌های مختلف درج شده است.

تخصیص ۱۶ صفحه نقشه‌های مختلف جغرافیایی عمومی، راه‌ها، اقتصادی(صنایع و معادن، کشاورزی و دامپروری)، آب و هوا، پراکندگی و تراکم جمعیت و … از ایران و همچنین یکایک کشورهای جهان، مجموعه کاملی را به عنوان یک کتاب مرجع برای مطالعه جغرافیای ایران و جهان در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

این اطلس که به‌عنوان یک کتاب مرجع از منابع معتبر جغرافیایی جهان بشمار می‌رود، با نقشه‌های مفصل تمامی کشورهای جهان همراه با نام «خلیج فارس» در تمامی نقشه های جهان و منطقه خاورمیانه جمعاً در ۳۳۵ صفحه به قطع رحلی بزرگ با کیفیت ممتاز همراه با نمایه یکایک اسامی جغرافیایی به چاپ رسیده و جامع‌ترین منبع برای دانشگاهیان، فرهنگیان، دانشجویان و محققین، مراکز علمی، پژوهشی و اقتصادی و همه مدیران دولتی و خصوصی شرکت‌ها، مؤسسات، تجار و بازرگانان است.

قیمت هرجلد این اطلس ۷۵ یورو در آلمان است که با ۲۵ درصد تخفیف ویژه فرهنگیان و دانشگاهیان عرضه می‌شود. علاقه‌مندان برای خرید و سفارش می‌توانند به مؤسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب واقع در خیابان سمیه( بین بهار و شریعتی ) شماره ۳۰، تلفن ۷۷۵۳۵۶۷۰(۰۲۱) تماس بگیرند و یا به سایت این مؤسسه به نشانی www.sahabmap.com مراجعه کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

Leave a Reply