انتشار کتاب “قرار بانه” در ۲۷۶ صفحه

به گزارش کتابونه؛  کتاب «قرار بانه» در ۲۷۶ صفحه و در شمارگان ۱۰۰۰ جلد، به قیمت۱۵۰۰۰۰ریال به قلم فریبا انیسی نگاشته شده است.

 

در بخشی از این کتاب آمده است:

«مادری دختر بچه سه چهارساله اش را به بیمارستان آورد. گلویش زخم بود ولی معلوم بود تازه نیست، خیلی وقت بود مجروح شده بود. مثل یک عروسک زیبا بود. موهای بود داشت. با چشم های آبی و پوستی سفید. مجبور شدیم تراشه بگذاریم. به بچه‌ها سپردم مواظبش باشند و مرتب ساکشن کنند و خون گلویش را بیرون بکشند. از مادرش پرسیدم چرا بچه را دیر به بیمارستان آورده؟! گفت: «نمی‌گذاشتند بیاوریم. می‌گفتند اگر او را ببری، همان لحظه با گلوله خودت و بچه‌ات را می‌کشند.

کاری پیش آمد و به دلیل کمبود نیرو، خواهران را فرستادیم مأموریت. خودم هم باید با برادر جزی می‌رفتم جایی. دختر بچه را به پرسنل محلی سپردم که مدام ساکشن کنند. بعد از اینکه برگشتم بیمارستان به من گفتند بچه از دست رفت! از دکتر کشیک که سوال کردم گفت: «آدم ریوی همین است دیگر!» گفتم: «چطور تا چهار ساعت پیش سالم بود؟!» رفتم بالا سر جنازه. وقتی معاینه‌اش کردم، متوجه شدم زخمش را ساکشن نکرده‌اند تا بمیرد. می‌خواستند بر جوسازی خود صحه بگذارند.»

علاقه‌مندان به دریافت این کتاب می‌توانند به نشانی: خیابان شهید مطهری، خیابان میرعماد، نبش کوچه اول ساختمان شهید سوادگر، پلاک۴، طبقه هفتم. مراجعه و یا با شماره ۸۸۷۵۴۰۸۶ تماس بگیرند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

Leave a Reply