انجام پروژه های عایق رطوبتی در کرج

همانطور که می دانید ساخت و سازه هایی بسیاری در استان البرز انجام می شود و به دلیل تعدد در ساخت آپارتمان ها و ساختمان های چند واحدی معمولاً پیمانکاران از سازه های بی کیفیت و مصالح نا مرغوب استفاده می نماید که این مشکلات بسیاری را برای ساکنین این نوع ساختمان ها در کرج به وجود می آورد. نازک بودن دیوار ها و اتصال آن به واحد های دیگر ، آب بندی نکردن صحیح سقف ها و سرویس های بهداشتی از عمده مشکلاتی است که با استفاده از عایق رطوبتی در کرج می توانید این مشکل را رفع نمایید. گروه صنعتی ماندگار نانو در زمینه عایق بندی دیوار ها و سقف های ساختمان چندین سال فعالیت گسترده ای دارد که با استفاده از مواد درجه یک نانو در عایق بندی ساختمان ها چنین مشکلاتی را رفع می نماید.

انجام عملیات های عایق رطوبتی در کرج - مجموعه ماندگار نانو

بیشتر بدانید: اجرا پروژه نانو ساختمان در کرج

عایق رطوبتی در کرج با نانو

با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت که برای عایق کاری دیوار  ، سقف ، سرویس های بهداشتی و کف آشپزخانه استفاده می شود از هرگونه نم و رطوبتی که به دلایل مختلف و به مرور زمان به دلیل بارش برف و باران در زمستان به وجود می آید ، جلوگیری می شود . عایق رطوبتی در کرج بدون هیچ گونه تخریبی انجام می شود و فضای مورد نظرتان را از هرگونه رطوبت حفظ می کند . نانو ، محلول رنگیه کاملاٌ جذبی است که با چسبندگی بالا به درون مصالح نفوذ می کند و باعث افزایش مقاومت و دفع هر گونه رطوبت می شود . علاوه بر این عمره سازه را افزایش می دهد و در صورتی که در مراحل ساخت ساختمان از مواد نانویی برای عایق بندی استفاده شود از هرگونه ترک و پوسیدگی لوله های ، مصالح و مخازن موجود که در زیر ساخت ها قرار دارد جلوگیری می نماید . لازم به ذکر است عایق بندی رطوبتی در کرج با مواد نانو توسط تیم مجرب و حرفه ای ماندگار نانو انجام می شود و از تخریب ساختمان چه در حین ساخت و یا در مراحل بعدی آن خبری نیست .

مزیت انجام عایق رطوبتی در کرج

در این قسمت به مزیت های بینظیر عایق رطوبتی در کرج می پردازیم:

عایق بندی دیوار های ساختمان و سقف ها با عایق های رطوبتی می تواند جایگزین مناسبی برای ایزوگام باشد زیرا ایزوگام به مرور زمان پوسیده می شود و در فصل گرما و سرما تغییرات چشم گیری دارد که این تغییر می تواند ترک خوردگی و پوسیدگی ایزوگام و از دست دادن کارایی درست آن باشد . در صورتی که با استفاده از پوشش های نانو رطوبتی در انجام عایق رطوبتی کرج علاوه بر زیبایی مواد نانویی و تمیزی در کار نسبت به ایزوگام نمای بهتری دارد . پوشش های نانویی به عنوان محافظ قوی و قدرتمند در صورت عایق کاری بر روی سطح باعث درخشندگی می شود و حتی از هرگونه کثیفی جلوگیری به عمل می آورد.

بیشتر بدانید: آب بندی استخر در کرج

کاربرد عایق رطوبتی در کرج

عایق کاری رطوبتی بر روی کف پشت بام ، دستشویی ، حمام ، حیاط و مکان هایی که در برابر با هرگونه نم و رطوبت وجود دارد انجام می شود. از آنجا که مراحل نفوذ رطوبت به گونه ای است که ابتدا جذب دیوار می شود و سپس به مرور زمان جذب مصالح شده و به سازه اصلی ساختمان آسیب می رساند می توان با انجام عایق رطوبتی در مرحله ساخت دیگر نگران هیچ یک از این عوامل نباشید. علاوه بر این نانو به عنوان یک عایق رطوبتی سطح را به طور فوق العاده ای آب بندی می کند و با نفوذ در سازه از هر گونه خرابی حاصل از نم و رطوبت جلوگیری می نماید.

پرسش و پاسخ مردمی راجب عایق رطوبتی در کرج

سؤال :

سلام ممنون از اطلاعات کامل تون در رابطه با عایق های رطوبتی در کرج .

ساکن کرج هستم و ساختمانی که توش زندگی می کنم 15 سال ساخت است کف و آشپزخانه منزل مان از سرامیکه که بر اثر ترکیدگی لوله ماشین لباسشویی به سقف پایین نم داده است و ایزوگام آن از بین رفته است . می خواستم بدونم میشه با استفاده از عایق بندی رطوبتی کف آشپز خانه را بازسازی کرد و هزینه ش چقدره ؟

ممنون میشم پاسخ بدین .

پاسخ :

سلام دوست عزیز ، به دلیل بالا بودن قدمت ساختمان و از آنجا که امکان از بین رفتن بند های سرامیک آشپزخانه تان بر اثر طوبت هست ، اما امکان عایق کاری رطوبتی بر روی کف وجود دارد  . این کار بدون هیچ تخریبی در کمترین زمان انجام می شود . توجه داشته باشید که برای این کار از مواد نانو درجه یک که به صورت محلول رنگی است استفاده می شود . هزینه های این کار بستگی به متراژ آشپزخانه و نوع مواد استفاده شده در عایق کاری دارد . اطمینان می دهیم که بعد از اینکار به هیچ عنوان نم و طوبت به کف نفوذ نمی کند و ماندگاری عایق آن با پوشش نانویی بیشتر از عمر ساختمان است.

Leave a Reply