انجام پروژه های عایق صوتی در کرج

با در نظر گرفتن ساخت بنا ها توسط سازندگان که بیشتر به فکر سود بیشتر هستند تا رعایت اصول درست ساختمانی و این امر موجب شده صاحبان ملک در هنگام استفاده مداوم از ملک مخارجی را به علت رعایت نکردن اصول درست توسط سازندگان بپردازند از جمله این هزینه ها میتوان به عایق بندی قسمت های مختلف ساختمان اشاره کرد . مجموعه ماندگار نانو برای کم کردن و همچنین رعایت اصول درست در ساختمان شما عزیزان در زمینه عایق بندی ، از عایق های نانویی اعم از صوتی ،رطوبتی و حرارتی بهره گرفته که هر کدام این عایق ها در محیط های مختلف ساختمان کاربرد دارند یکی از این عایق ها ، عایق صوتی در کرج است که در ادامه به بررسی جزئی تر این عایق می پردازیم.

عایق صوتی در کرج - شرکت ماندگار نانو

بیشتر بخوانید: انجام پروژه های نانو در کرج

کاربرد عایق صوتی در کرج

با توجه به کاربرد های فراوان عایق صوتی در کرج که در این مطلب نمیتوان به همه ی کاربرد های آن پرداخت سعی کرده ایم تا حد زیادی به مهمترین این کاربرد ها بپردازیم این عایق ها همانطور که از نامشان پیداست از ورود و خروج صدا به محیط جلوگیری می کنند ، از این عایق های می توان در محیط هایی مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، کف ، دیوار ، سقف ، سالن های ورزشی ، سالن های کنفرانس ، سینما و… که ورود و خروج صدا از اهمیت ویژه ای برخوردار است استفاده کرد. این عایق های حداقل  85 درصد از ورود و خروج صداهای اضافی به محیط جلوگیری می کنند و به همین خاطر باعث حفظ آرامش و آسایش شما عزیزان شده و همچنین باعث حفظ حریم خصوصی شما می شود . نکته حائز اهمیت این است که این عایق ها تا حدودی همانند عایق های حرارتی عمل می کنند و مانع از جذب سرما و گرما به محیط می شوند . مجموعه ماندگار نانو با استفاده از نیرو ماهر و کاردان  در زمینه عایق بندی توانسته با استفاده از عایق های نانو از تخریب و خرابی محل مورد نظر جلوگیری و در کوتاه ترین زمان آن محیط را عایق کند . در ادامه به مزایای و فواید این عایق ها می پردازیم :

مزایای عایق صوتی در کرج

با توجه به مزایای فراوان عایق صوتی در کرج ما در این بخش تا حدودی به فواید و مزایای این عایق می پردازیم :

  • تا حد زیادی به کاهش و کم شدن سر و صدا کمک می کند.
  • تا حد چشمگیری از سرعت امواج صوتی می کاهد.
  • می تواند جایگزین خوبی به جای عایق های قدیمی از جمله پشم شیشه باشد .
  • از کیفیت بالایی برخوردار هستند .
  • از ضخامت کم تری نسبت به عایق های دیگر برخوردارند.
  • بدون کوچک ترین تخریب و خرابی ، محل مورد نظر قابل جای گذاری هستند .
  • توسط متخصصان مجموعه در کوتاه ترین زمان این عایق بندی انجام می شود .
  • تا حدی در محل هایی که دارای سوراخ هستند از ورود و خروج هوا جلوگیری می کند .
  • استفاده از این عایق های نانو موجب افزایش طول عمر مصالح نیز می شود .
  • امکان جدا کردن محیط های دارای صدا زیاد را از محیط ها با صدای کمتر امکان پذیر می کند .

هزینه جانبی عایق صوتی در کرج

با توجه به  مزایای عایق های صوتی نانو در مقایسه  با عایق های دیگر از جمله پشم شیشه که در زمان اجرا بسیار طولانی و نیاز به تخریب محل و همچنین زمان و هزینه زیادی برای بهره برداری داشته است مجموعه ماندگار نانو توانسته با کادر مجرب اجرای عایق صوتی در کرج را در مدت زمان کم بدون تخریب و هزینه کم امکان پذیر کند . شما عزیزان می توانید جهت اطلاع و آگاهی از هزینه های این طرح با مشاورین و راهنمایان مجموعه تماس حاصل فرمایید .

سوالات مشتریان درباره عایق های صوتی در کرج

سوال : سلام وقت بخیر، با توجه به مزایا و کاربرد های عایق صوتی در کرج که گفتید تصمیم گرفتم بعضی از قسمت های منزل خود را عایق کنم فقط می خواستم بدونم میشه با این عایق های صوتی پنجره و درب اتاق و ورودی را هم عایق کنم یا فقط از این عایق ها می توان در دیوار و سقف بهره گرفت ؟

پاسخ : سلام ممنون ، بله امکان استفاده از این عایق ها بر روی محیط هایی همانند پنجره و درب ها امکان پذیر می باشد زیرا این عایق های نانو دارای قابلیت انعطاف پذیری هستند و باعث افزایش ماندگاری و دوام محل هایی که بر روی آنها بکار رفته اند می شود.

سوال : سلام و درود خدمت شما عزیزان این مجموعه می خواستم بدونم این عایق ها در زمان اجرا چقدر زمان نیاز دارند تا توسط تیم شما تمام محیط هایی اعم از دیوار و سقف عایق شوند. ممنونم میشم جواب بدید؟

پاسخ : سلام ممنون از شما کاربر گرامی ، اصولا در زمان کوتاه این عایق بندی ها اجرا می شوند و با توجه به متراژ منزل و تعداد دیوار ها می توان این زمان را تعیین نمود برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید با راهنمایان مجموعه در بخش تماس با ما ، تماس بگیرید.

Leave a Reply