انجام پروژه های نانو در ورامین

امروزه با در نظر گرفتن خرابی های بی شمار ساختمان ها اعم از اداری ، تجاری و مسکونی که بر اثر عدم رعایت  اصول درست در ساخت ساختمان ها به وجود آمده ،  موجب شده ساکنین این واحد ها در اثر استفاده مکرر از آن مجبور به درست نمودن بخش های مختلف کنند که علاوه بر هزینه زیاد باید زمان زیادی نیز برای درست نمودن آن محیط صرف کنند . مجموعه ماندگار نانو برای رفع این مشکل در زمینه های مختلف از جمله عایق بندی ، نماشویی ، رنگ آمیزی از نانو در ورامین بهره گرفته که دارای مزیت های فروانیست که در بخش های بعدی به شرح کامل آن می پردازیم :

بیشتر بخوانید: نانو در پاکدشت

کاربرد نانو در ورامین

از آنجایی که نانو در بسیاری از شهر ها استفاده شده است مجموعه ماندگار نانو ، نانو در ورامین را برای شما عزیزان ارائه کرده است که کاربرد هایی در زمینه مختلف از جمله عایق بندی ، رنگ آمیزی و نماشویی را دارا می باشد. به عنوان مثال در زمینه عایق بندی از عایق های حرارتی ، رطوبتی و صوتی نانویی استفاده می کند که هر کدام از این عایق های نانو به منظور خاصی در ساختمان به کار می روند و نکته حائز اهمیت این که برای استفاده از این عایق ها در محیط های مختلف اعم از سقف ، دیوار و… نیازی به کوچک ترین تخریب و خرابی در محیط نمی باشد .

اجرا پروژه های نانو در ورامین - ماندگار نانو

مجموعه ماندگار نانو با استفاده از نیرو کار ماهر و با سابقه در زمینه رنگ آمیزی توانسته محیط های مختلفی را اعم دیوار ، سقف ، درب و … را با رنگ های نانویی درجه 1 رنگ آمیزی کند و به خاطر وجود مواد نانویی به کار رفته در این رنگ ها از دوام و ماندگاری بالایی برخوردارند . همچنین این رنگ های نانویی دارای مزایای بی شماری نسبت به رنگ هایی معمولی دارند. که در زیر به بیان آن می پردازیم :

  • رنگ نانویی در زمان استفاده به راحتی جذب سطح اعم از دیوار ، سقف و… می شوند
  • جلوه و ظاهر اولیه این رنگ ها تا زمانی که بخواهید محیط را تغییر رنگ دهید بر خلاف رنگ های دیگر که فقط در ابتدا دارای جلوه هستند باقی می ماند .
  • بر اثر گذشت زمان دچار کثیفی و کدری نمی شوند زیرا این رنگ های دارای خاصیت پاک شوندگی هستند و به راحتی کثیف نمی شوند .
  • در صورت کثیف شدن سطح به راحتی با پاک کننده هایی نظیر چند منظوره و … به آسانی پاک می شوند.
  • همچنین این رنگ ها باعث افزایش طول عمر دیوار و … نیز می شوند .

بیشتر بدانید: نانو در کرج

نانو در ورامین با مواد نماشویی

از آنجایی که شهر ورامین در حومه قرار دارد و اطراف آن زمین های خالی متعددی می باشد ساختمان های ساخته شده با نما های زیبا به سرعت بر اثر گرد و غبار ، دود ماشین ها ، دود ناشی از کارخانه ها و … دچار آلودگی و کثیفی شده و ظاهر زیبای خود را از دست می دهند . مجموعه ماندگار نانو برای کاهش چشمگیر این آلودگی ها از سطح نما ، توانسته از نانو در ورامین با مواد نماشویی بهره بگیرد. این مجموعه با استفاده از کادر مجرب و کاردان در زمینه شست و شو نما از محلول های نانویی استفاده می کند که این محلول ها هم باعث طول عمر نما می شوند و هم از فرسودگی و کثیف شدن نما جلوگیری می کنند . و آنجایی که مواد نانویی به کار رفته در این محلول از خاصیت خود پاک شوندگی برخوردارند به راحتی با دود ماشین ها ، گاز های آلاینده در هوا واکنش نمی دهند و همین امر موجب افزایش طول عمر نما با ساختمان می گردد.

هزینه های اجرای نانو در ورامین

با مطالعه مطلب نانو در ورامین و کاربرد هایی که در بخش های مختلف از جمله عایق بندی ، رنگ آمیزی و نماشویی دارد. شاید بعد از مطالعه این مطلب اولین چیزی که ذهن شما دوستان عزیز را مشغول کرده باشد هزینه استفاده از هر کدام از این عایق ها است. برای کسب آگاهی راجب هر کدام از زمینه ها می توانید با مشاورین و راهنمایان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

پرسش و پاسخ درباره نانو در شهرستان ورامین

سوال : سلام وقت بخیر ، می خواستم بدونم شست و شو نما ها به مصالحی که در نما به کار رفته مثلا آجری  و… بستگی دارد یا خیر؟

پاسخ : سلام ممنون ، بله زیرا نما ها در سبک ها مختلف از جمله کاشی ، سنگ  و … ساخته شده اند.

سوال : سلام خسته نباشید ، می خواستم بدونم زمانی که از این مواد نانویی بر روی سطح نما ساختمان استفاده می شود باعث تغییر ظاهر نما نمی شود؟

پاسخ : سلام ممنون از شما کاربر محترم ، خیر در ظاهر نما هیچ گونه تغییری به وجود نمی آید زیرا مواد نانویی جذبی هستند و در هنگام استفاده جذب سطوح می شوند و همین امر موجب ماندگاری و دوام بیشتر نما نیز می گردد . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما سایت ، با مشاورین مجموعه تماس بگیرید.

سوال : سلام و درود به فعالان مجموعه ، می خواستم بدونم زمانی که از عایق های نانویی در محیط های مختلف ساختمان استفاده کنیم و طی سالیان بعد اگر نیاز به ترمیم داشته باشند ترمیم هم بدون تخریب صورت می گیرد؟

پاسخ : سلام ممنون از شما دوست عزیز ، بله از آنجایی که این مواد نانویی دارای مقاومت بالایی هستند و به راحتی دچار آسیب نمی شوند اما اگر بر اثر گذشت سالیان پی در پی نیازی به ترمیم باشد ترمیم با صرفه هزینه خیلی کم توسط متخصصان مجموعه انجام می شود.

Leave a Reply