انجام پروژه های نانو در پیشوا

امروزه به دلیل استفاده از مصالح نامرغوب و درجه سه در ساختمان ها مشکلاتی را به وجود خواهد آورد که ساختمان ها را به عایق بندی های مختلفی نیازمند کرده است. عایق رطوبتی ، عایق حرارتی و عایق صوتی انواع عایق بندی هایی است که کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو ، برای اجرای فرایند نانو در پیشوا اجرا می نمایند. نم زدگی ها بر دیواره های ساختمان می تواند چهره ی بدی در محل زندگی و یا محل کارتان داشته باشد و هزینه های سر سام آوری را برای تان به وجود آورد و یا مشکلاتی که آلودگی های صوتی برای شما ایجاد خواهد نمود و … در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت .

اجرای پروژه های نانو در پیشوا - شرکت ماندگار نانو

کاربرد های نانو در پیشوا

از جمله ویژگی های نانو می توانیم به جذب سریع این مواد به درون مصالح و افزایش عمر مصالح و ساختمان اشاره نماییم . هزینه های جانبی که می تواند نم و رطوبت و هدر رفتن انرژی برای ما داشته باشد بسیار زیاد است . شما عزیزان می توانید با استفاده نانو در پیشوا از این هزینه ها جلوگیری نمایید. شما عزیزان می توانید با یک بار نانو کردن ساختمان خود تا زمان عمر ساختمان تان به هیچ گونه عایق بندی احتیاج نخواهید داشت.

این مواد می تواند بهترین جایگزین برای ایزوگام و پشم شیشه و دیگر عایق باشد. برای عایق بندی ساختمان تان به هیچگونه تخریبی احتیاج نخواهید داشت . مواد نانویی قابلیت تحمل گرمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه  سانتی گراد را نیز دارد .شما عزیزان می توانید محل عایق بندی شده را با استفاده از هرگونه مواد شوینده شست و شو دهید. زیرا توانایی مقابله با مواد اسیدی و بازی را خواهد داشت.

مواد نانویی از لوله ها ، مصالح و مخازن محافظت خواهد نمود و به هیچ عنوان دچار پوسیده و خوردگی نخواهند شد. در برابر اشعه یووی و فرابنفش مقاومت کرده و به هیچ عنوان به ساختمان صدمه نمیزند .

مزیت های دیگر نانو در پیشوا

مزیت های دیگری می توانیم برای این مواد نانویی بیان کنیم . یکی از این خاصیت ها ضد حریق و نسوز بودن است . ضد حریق بودن مواد نانویی به این معناست که در زمان آتش سوزی آتش نفوذ نخواهد کرد و از نقطه ای به نقطه ی دیگر  منتقل  نمی شود. دیگر مزیت این مواد آنتی باکتریال بودن می باشد به دلیل این که از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و خزه جلوگیری می کند.

نانو در پیشوا می تواند عایق صوتی نیز باشد و تا 85 درصد از ورود هرگونه صدای اضافی به درون ساختمان جلوگیری نموده و برای خود و همسایگانتان آرامش به ارمغان بیاورید و همچنین عایق حرارتی می تواند دمای هوای محیط را متعادل نماید و از هدر رفتن انرژی و افزایش هزینه های جانبی ایجاد شده برای شما جلوگیری خواهد نمود.

تفاوت ایزوگام با نانو در پیشوا

ایزوگام قابلیت پوشش دادن تمامی درزها ساختمان را نخواهد داشت اما مواد نانویی محلولی است با انعطاف بالا که می تواند به تمامی درزها نفوذ نماید . از دیگر معایب ایزوگام این است که بر اثر سرما زمستان منقبض شده و ترک می خورد و در تابستان بر اثر گرما زیاد نرم شده و خاصیت خودش را از دست خواهد داد . اما شما عزیزان با استفاده از نانو در پیشوا می توانید یک بار برای همیشه ساختمان خود را عایق بندی نمایید .

ایزوگام کردن ساختمان می تواند خرابی هایی را به بار آورد و گاز های سمی تولید می کند که برای سلامتی انسان بسیار مضر خواهد بود مواد نانویی محلولی بدون رنگ و بو می باشد و برای سلامتی انسان هیچ گونه ضرری نخواهد داشت و هیچ احتیاجی به تخریب محیط ندارد. همچنین این عایق دوست دار محیط زیست می باشد و به محیط زیست آسیبی نمی رساند.

هزینه و زمان فرایند نانو در پیشوا

شاید سوالاتی در زمینه هزینه و زمان فرایند نانو در پیشوا داشته باشید . شما عزیزان می توانید برای کسب آگاهی بیشتر به کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نمایید و با ارائه اطلاعاتی از قبیل تعداد دیوار ها و متراژ ساختمان خود از هزینه ، زمان و فرایند تقریبی انجام کار به صورت تقریبی اطلاعات و آگاهی کسب نمایید.

Leave a Reply