انجام پروژه های نانو در کرج

امروزه بدلیل افزایش خرابی و کاهش مقاومت ساختمان ها ، خطرات بسیار زیادی شما صاحبان املاک را تهدید میکند. اگر از مصالح جهت بازسازی مجدد استفاده کنید هزینه بسیاری را باید تقبل کنید ، ما به شما عایق های نانو را معرفی میکنیم این عایق ها با بهترین کیفیت ساخته می شود و جهت استفاده لازم به تخریب ساختمان شما نمی باشد و همچنین هزینه کمتری پرداخت می کنید. شرکت ماندگار نانو مفتخر است تا اولین مرکز اجرای عایق های رطوبتی ، حرارتی و صوتی را در منطقه کرج با بهترین تجهیزات و مجرب ترین پرسنل تاسیس کرده و ساختمان های شما را از خرابی بیشتر نجات دهد. نانو در کرج جدا از اینکه به زیبایی و تمیز بودن نما و ساختمان شما کمک می کند همچنین باعث افزایش مقاومت و ماندگاری سازه ساختمان هم می شود.

انجام عملیات نانو در کرج - ماندگار نانو

09192347629

نانو در کرج با بهترین مواد نانو نمایی

بعد از گذشت سال ها پس از ساخت ساختمان های زیبای خود ، دیگر این ساختمان ها جذابیت همیشگی خود را ندارند و گرد و غبار جلوی درخشندگی آنها را گرفته است. اگر با آب ، نما را شستشو دهید شاید پس از مدتی دوباره به روز اولش برگردد و همچنین کدر شود و گرد و غبار بر روی نما بنشیند. ما در این مجموعه با مواد نانو ، نمای ساختمان های شما را با بهترین پرسنل شست و شو می دهیم به صورتی که این نما به مدت بسیار طولانی ای همینطور زیبا خواهد ماند و پس از گذشت زمان بسیار با فشار آب نما را مثل روز اولش کنید.

نانو در کرج با رنگ های نانویی

در نقاشی بر روی دیوار ها بدلیل وجود رنگ های بی کیفیت و متفرقه شاید اون جذابیت و زیبایی کلی را برای شما و همچنین شهر شما نداشته باشد . همچنین پس از مدتی گرد و غبار بر روی دیوار ها می نشیند و نقاشی را به زیبایی می پوشاند.

استفاده از رنگ های نانویی می تواند زیبایی را به دیوار های شما برگرداند. دیوار هایی که با رنگ نانویی نقاشی شده باشد به هیچ وجه کثیف نمی شود و پس از مدتی که گرد و غبار بر روی دیوار ها نشست به راحتی می توان با استفاده از ابتدایی ترین وسایل نظافتی این آلودگی ها را بدون باقی ماندن کوچک ترین لک بر روی این دیوار پاک نمود. جداول های موجود در شهر کرج پس از مدتی که از رنگ زدن آنها بگذرد در فصل زمستان به علت گرد و غبار و باران کثیف شده و لک می شود و در فصل تابستان بر اثر نور مستقیم خورشید دچار رنگ پریدگی و کدر می شود. استفاده از رنگ های نانویی جدا از اینکه باعث مقاومت جدول ها می شود به هیچ عنوان کثیف نشده و زیبایی را برای همیشه به شما هدیه می دهد.

ماندگار نانو با مجرب ترین کادر عملیاتی و تجهیزات پیشرفته آماده خدمات رسانی به مردم شریف شهر البرز می باشد. تمامی خدمات های ارائه شده با دستگاه بوده و بدون دست انجام خواهد شد.

در ادامه مقاله نانو در کرج تفاوت بین نانو و ایزوگام را برای شما دوستان عزیز شرح می دهیم.

نانو در کرج - مجموعه ماندگار نانو

09192347629

تفاوت ایزوگام با رنگ های نانویی

ایزوگام:

بیشتر ساختمان های ساخته شده و یا در حال ساخت جهت عایق پشت بام ها و دیوار ها از ایزوگام استفاده می کنند همچنین شمال کشور که از آب و هوای شرجی برخوردار است و باران فراوان می بارد ، ایزوگام نمی تواند بیش تر از حد از خود مقاومت نشان دهد و بدلیل سرما و بارش باران خشک شده و باعث ترک برداشتن ایزوگام می شود. و همچنین در فصل تابستان و گرمی هوا ایزوگام شل شده و باعث تخریب بافت های ایزوگام می شود.

نانو:

امروزه با علم نانو عایق های بسیاری ساخته شده و در حال ساخت است ، بهترین نوع نانو را می توان به عنوان عایق دانست که شامل عایق های حرارتی ، صوتی و رطوبتی می باشد . در تمامی آب و هوا ها این عایق ها قابل استفاده می باشد. بدلیل جذب شدن نانو به سطح مورد نظر از ورود آب به داخل ساختمان جلوگیری کرده و همچنین مانع از ورود سرما به داخل منزل یا محیط می شود. در فصل تابستان ، این عایق ها در مقابله با نور خورشید از خود مقاومت نشان می دهند و به هیچ عنوان نمی گذارند ، و مانع از عبور گرما می شود. همچنین مجموعه ماندگار نانو به شما عایق رنگ های نانویی را پیشنهاد میدهد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>