برگزاری دوره حضوری پایگاه نقد شعر همزمان با جشنواره شعر فجر

به گزارش کتابونه ؛ غلامرضا طریقی سردبیر پایگاه نقد شعر بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و دبیر مجمع انجمن های ادبی در خصوص انجمن های ادبی گفت: با توجه به شرایط مالی نتوانسته بودیم طرحانه های حمایتی انجمن های ادبی را که اردیبهشت ماه وعده داده بودیم، پرداخت کنیم اما با همکاری مدیران بنیاد شعر و ادبیات داستانی و تلاش و همراهی آن ها هفته پیش تمام طرحانه های حمایتی را به انجمن های ادبی پرداخت کردیم.البته دریافت طرح های انجمن های ادبی همچنان ادامه خواهد داشت و به  آنچه در خصوص حمایت از طرح های انجمن های ادبی وعده داده بودیم عمل خواهیم کرد.

وی با اشاره به برگزاری مجمع های استانی انجمن های ادبی تصریح کرد: هفته پیش مجمع استانی انجمن ادبی فارس و  اصفهان  برگزار شد. طی پنج،شش روز آتی مجمع استانی انجمن های ادبی را در استان های کرمانشاه،ایلام و کردستان با همراهی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان برگزار خواهیم کرد و من هم به عنوان دبیر مجمع انجمن های ادبی در این مراسم حضور خواهم داشت.

دبیر مجمع انجمن های ادبی با اشاره به اینکه هم اکنون طرحانه های انجمن های ادبی پرداخت شده است، بیان کرد: حالا که طرحانه های انجمن های ادبی را پرداخت کردیم برای اعطای شناسه ملی انجمن ها در مجمع های استانی انجمن های ادبی حاضر می شویم.در این مجمع ها،با انجمن های ادبی نشست هم اندیشی داریم و به منظور حل مشکلات آنان، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات انجمن های ادبی قرار می گیریم.

طریقی در خصوص این پایگاه نقد ادبی اظهار داشت: پایگاه نقد شعر بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان همزمان با جشنواره شعر فجر برای برگزیدگان این پایگاه دوره حضوری برگزار می کند همچنین در این زمان مجموعه آثار برگزیده شاعران عضو در پایگاه نقد شعر بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان را منتشر می کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

انتهای پیام/

Leave a Reply