برگزاری مراسم رونمایی مجموعه کتاب سه‌جلدی “افسران افسونگر”

به گزارش کتابونه؛  در این برنامه سیدبشیر حسینی، کارشناس فرهنگ و رسانه و عضو هیئت‌علمی دانشگاه صداوسیما و همچنین نعیمه اسلاملو، نویسنده و فعال حوزه زنان، درباره تأثیر رسانه بر اندیشه کودکان به بحث می‌پردازند و مجموعه کتاب سه‌جلدی «افسران افسونگر» رونمایی می‌شود.

مجموعه پژوهشی «افسران افسونگر» اثر نعیمه اسلاملو، پژوهشگر حوزه زنان است. کتاب‌های «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند»، «ما طلبکاریم» و «زن؛ ستم تاریخی، ستم برابری» از جمله آثار این پژوهشگر بوده و تازه‌ترین اثر پژوهشی او با عنوان «افسران افسونگر» را انتشارات تلاوت آرامش منتشر کرده است.

جلد اول این مجموعه با نام «جادوگران برهنه» به بررسی شخصیت‌های الگوساز برای کودکان دختر، جلد دوم با نام «سفیران آمریکایی» به بررسی شخصیت‌های الگوساز برای کودکان پسر و جلد سوم با عنوان «پیشوایان هرزه» به بررسی شخصیت‌های الگوساز برای نوجوانان می‌پردازد.

در این مجموعه ضمن بررسی شناسنامه و سبک زندگی شخصیت‌هایی که نقش جهانی و تأثیر ویژه‌ای روی مخاطب داشته‌اند، چگونگی جهانی شدن آن‌ها و طریقۀ القای ناخودآگاه سبک زندگی این شخصیت‌ها و راهکارهای روان‌شناسی برای جلوگیری از کاهش آثار مخرب آن‌ها ارائه شده است.

این برنامه توسط انتشارات تلاوت آرامش و حوزه هنری کودک و نوجوان در سالن مرحوم سلمان هراتی حوزه هنری برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این مراسم می‌توانند ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۰ آبان در سالن سلمان هراتی واقع در خیابان حافظ، نبش سمیه، ساختمان حوزه هنری، حضور پیدا کنند.

منبع : ابسنا

 

انتهای پیام/

 

Leave a Reply