برگزای جشن امضای رمان “دعبل و زلفا”

به گزارش کتابونه ؛ حسین سعیدی با اشاره به اینکه رمان جذاب و خواندنی«دعبل و زلفا» در بازه زمانی یک سال به چاپ چهلم و تیراژ بیش از ۴۶ هزار نسخه رسیده است، اظهار کرد: جشن امضاء چاپ چهلم رمان«دعبل و زلفا» در قالب سلسله نشست‌های تبلیغی-ترویجی«در پناه کلمات» همزمان با برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد؛ با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و با حضور جمعی از نویسندگان و منتقدان ادبی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این مراسم حجت الاسلام مظفر سالاری نویسنده اثر حضور خواهد داشت، افزود: جشن امضاء چاپ چهلم رمان«دعبل و زلفا» همراه با قرعه کشی هفته هفدهم مسابقه کتابخوانی آن، دوشنبه پنجم آذر ماه ساعت ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد، سرای اهل قلم برگزار می‌شود و جمعی از مخاطبان نقد و نظرات خود را در ارتباط با این اثر ارائه می‌کنند.

سعیدی تاکید کرد: رمان «دعبل و زلفا» برگرفته از رویدادی واقعی در تاریخ است که بیانگر سرگذشت زندگی دعبل شاعر و ذاکر فضائل اهل بیت(ع) و داستان آشنایی وی با همسر سازش ناپذیرش زلفا، رویدادی عاشقانه را دل تاریخ روایت می کند.

مدیرعامل به‌نشر به شرکت بیش از ۵ هزار نفر در مسابقه ملی کتابخوانی «دعبل و زلفا» اشاره کرد و افزود: تاکنون ۹۶ نفر از بیش از ۲۰ استان کشور در قرعه کشی های هفتگی این مسابقه برگزیده شده اند.

وی جوایز شرکت در قرعه‌کشی های هفتگی را یک جایزه چهار میلیون ریالی(کمک هزینه سفر به مشهد)، دو جایزه یک میلیون ریالی(کارت خرید کتاب و سوغات) و سه بسته متبرک فرهنگی به برگزیدگان اعلام کرد.

سعیدی با بیان اینکه در قرعه‌کشی هفتگی مسابقه کتابخوانی«دعبل و زلفا» هر هفته ۶ برگزیده معرفی می‌شوند، خاطرنشان کرد: قرعه کشی هفته هفدهم همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد به صورت ویژه ۱۲ برگزیده خواهد داشت.

وی یادآور شد: قرعه‌کشی هفتگی تا دوشنبه ۱۲ آذرماه ادامه دارد و سولات نهایی مسابقه نیز ۱۲ آذرماه از طریق سایت و کانال های اطلاع رسانی به‌نشر منتشر می شود و شرکت کنندگان تا پایان آذرماه فرصت پاسخگویی دارند.

مدیرعامل به‌نشر با بیان اینکه رمان «دعبل و زلفا» ویژه برگزاری مسابقه کتابخوانی با تخفیف ۵۰ درصدی و به قیمت ۱۲۵۰۰ تومان به فروش می رسد، بیان کرد: یک دستگاه خودروی سواری و هشت کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به عنوان جوایز ویژه این مسابقه در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوی می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمایندگی‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۳۲۰۹ یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق پیام رسان‌های بله و ایتا به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

Leave a Reply