تمدید مهلت ارسال اثر به سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال

سی‌وششمین دوره جایزه کتاب‌سال جمهوری اسلامی ایران در بهمن‌ماه امسال و همزمان با دهه مبارکه فجر برگزار می‌شود و دبیرخانه جایزه کتاب سال از پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت کرده با ثبت‌نام در تارنمای اینترنتی www.ketabsal.ir، کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را معرفی کنند.

آثار ارسالی به سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال باید برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۶ منتشر شده و جزء کتاب‌های کمک درسی و افست نباشد و علاوه بر این، کتاب برگه اعلام وصول داشته باشد.

کتاب‌های داستان و رمان بزرگسال، پژوهش و نقد ادبی (تالیف)، مستندنگاری، شعر بزرگسال و کودک و نوجوان، به دلیل همپوشانی با جایزه جلال آل‌احمد و جایزه شعر فجر در کتاب سال داوری و ارزیابی نمی‌شود.

تنها آثاری در این جایزه داوری و ارزیابی می‌شود که پدیدآورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت‌نام را در تارنمای جایزه تکمیل و به‌همراه دو نسخه از کتاب ارسال کند.

براساس اعلام دبیرخانه جایزه کتاب سال، همچنین ارسال لوح فشرده متن اصلی آثار ترجمه‌شده الزامی است و آثار دریافت‌شده بازگردانده نخواهند شد.

با توجه به تمدید صورت گرفته، ناشران و صاحبان آثار باید حداکثر تا ۲۰ مهرماه، کتاب‌های خود را به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲، طبقه دوم، دبیرخانه جایزه کتاب‌سال جمهوری اسلامی ایران، کدپستی ۱۳۱۵۷۵۳۷۱۵ ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۶۶۲۱۹- ۶۶۹۶۶۱۳۸ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

 

Leave a Reply