تهران میزبان کارگاه‌های آموزشی باشگاه‌های کتاب‌خوانی

علاقه‌مندان ترویج کتاب‌خوانی  برای ثبت‌نام می‌توانند تا پایان وقت اداری یکشنبه پانزدهم مهرماه با شماره ۹۶۶۵۳۴۱۳ تماس بگیرند.

در این کارگاه عموم علاقه‌مندان به ترویج کتاب‌خوانی، اعم از مربی‌ مهدکودک‌ها، مربی‌ کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، معاون‌ پرورشی مدارس، دانشجویان، کتاب‌دارها، معلم‌های مقطع دبستان و… می‌توانند شرکت کنند. در این کارگاه‌ها ‌ترویج‌ کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، شناخت ادبیات و هنر کودک و نوجوان، ارزیابی کتاب‌های کودک و نوجوان، تشکیل و راه‌انداز باشگاه‌های کتاب‌خوانی و همچنین مستندسازی از جمله مواردی است که طی دو روز به علاقه‌مندان ارائه خواهد شد. کسانی که در این‌ کارگاه‌ها شرکت می‌کنند، ضرورت دارد علاقه‌مند ترویج کتاب‌خوانی  کودک و نوجوان باشند. دیگر آن‌که تجربه کار با کودکان و نوجوانان و شناخت نسبی از کتاب‌های کودک و نوجوان داشته باشند.

کارگاه‌های آموزشی تسهیل‌گران باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان توسط دفتر مطالعات برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب‌خوانی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، خانه کتاب و سازمان بهزیستی  در چهار منطقه شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

زمان و مکان برگزاری کارگاه‌های آموزشی تسهیل‌گران و مربی‌های باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

Leave a Reply