توليد و اجراي پوشش محافظ نماي ساختمان

محافظ نماي پولي يورتان

مقاوم در برابر اشعه راديو اكتيو و .UV پليمر دو جزيي بر پايه رزين پلي اورتان كه ضمن جلاي خوب ، آن‌را در برابر آلودگي‌هاي محيطي و باران محافظت مي‌نمايد. به عنوان جلا بر روي سطوح آجري ، سيماني ، سنگي ، فلزي و بالاخص در محيط‌هاي در معرض نور خورشيد.

محافظ نماي اپوكسي

مقاوم در برابر اشعه راديو اكتيو. پليمر دو جزيي بر پايه رزين اپوكسايد كه در ضمن جلاي خوب ، آن‌را در برابر آلودگي‌هاي محيطي محافظت مي‌نمايد. بروي سطوح آجري ، سيماني ، سنگي ، فلزي و بالاخص در محيط‌هاي به دور از نور خورشيد.

محافظ نما پايه حلالي (براق و مات)

تك جزيي و مقاوم به UV كه بر روي سطوح آجر ، سيمان ، گچ و سنگ‌هاي تزئيني قابل اجراست كه در ضمن جلاي خوب ، آن‌را در برابر آلودگي‌هاي محيطي محافظت مي‌نمايد. بر روي سطوح داخلي ساختمان و يا در محيط خارجي كاربرد دارد.

محافظ نما پايه آب (براق و مات)

تك جزيي و مقاوم به UV كه در ضمن جلا دادن ، آن‌را در برابر آلودگي‌هاي محيطي محافظت مي‌نمايد. به عنوان تكميل كننده در ساخت قطعات گچي ، آجري و سيماني نيز كاربرد دارد.
ساير محصولات مرتبط:

عايق سفيد رطوبتي (عايق بام)

پوشش آب بند كننده از مواد پليمري و الاستومري. مناسب براي اجرا بر روي كليه سطوح اعم از فلزي ، سيماني ، موزاييك ، ايزوگام و آسفالت‌هاي ترك خورده ، چوب و كليه سطوح آماده سازي شده. مقاوم به اشعه خورشيد و انعطاف پذيري و سرعت در اجرا.

عايق استخري (آبي)

با قابليت ارتجايي و چسبندگي بالا ، مقاومت در برابر محلولهاي شيميايي. مطمئن ترين عايق رطوبتي بر پايه نانو. عاري از هرگونه حلال اشتعال آور ، غير سمي ‌و بدون بو و ضد قارچ و جلبك كه بر روي كليه سطوح قابل اجرا مي‌باشد. بهترين جايگزين ايزوگام ، رنگ استخري و هرگونه محصولات ايزولاسيوني.

كارخانه:
تلفكس: 5218349 0351 و همراه: 09133739809 – 09122939909
ايميل: Info@Epoxy-Granite.Ir
وب سايت: www.Epoxy-Granite.Ir

دفتر مركزي:
تلفن: 5221362 5226517 (351)
آدرس: يزد سه راه حكيميان مجتمع چسب ايران