تیم سرخپوشان پاکدشت و رایکا به مصاف هم می روند

به گزارش”دی اسپورت”؛ در حالیکه شاخص آلایندگی هوا در تهران بالاتر از حد مجاز گزارش شده و مرکز پایش و کنترل کیفی هوای استان تهران نیز این موضوع را با صدور اطلاعیه ای تایید کرد و بدنبال آن جهت حفظ سلامتی ورزشکاران تمامی مسابقات استان تهران به دلیل آلودگی هوا لغو و به زمان دیگری موکول شد. اما  در این بین نیز شائبه هایی در خصوص لغو یا عدم لغو بازی سرخپوشان پاکدشت و رایکا بابل نیز وجود داشت که به همین بهانه به سراغ فریبرز محمودزاده مسئول برگزاری مسابقات لیگ یک رفتیم تا برگزاری یا عدم برگزاری این بازی را از زبان وی جویا شویم.

جهت مشاهده دیگر اخبار سرخپوشان پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید .

محمودزاده در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اینکه غلظت آلودگی هوا در شهر تهران بیشتر از سایر شهرها گزارش شده است و برخی کلانشهرهای تهران به خصوص شهر اسلامشهر از وضع هوای سالمی برخوردار است بنابراین بازی سرخپوشان پاکدشت و رایکا بابل طبق برنامه برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است دیدار دو تیم سرخپوشان پاکدشت و رایکا بابل عصر امروز از ساعت ۱۴:۱۵ در ورزشگاه شهدای اسلامشهر برگزار خواهد شد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>