جهادگری معلم پاکدشتی مبتلا به کرونا جهت تدریس مجازی دانش آموزان

پاکدشت ( پانا )- نمونه ملموس شکست کرونا در قامت معلم مبتلا به ویروس کویید 19  که با جهاد گری و همت والای خود همچنان در سنگر علم آموزی حضور دارد تجلی یافت.

بیشتر بخوانید : آموزشگاه زبان پاکدشت

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش پاکدشت ، محمد سیلسپور، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت ، در سخنانی ضمن قدردانی و تجلیل از مقام شامخ فرهنگیان جهادگر شهرستان پاکدشت اظهار کرد: سرشت معلمی گویی با ایثار و از خودگذشتگی عجین شده و عرصه آموزش و پرورش عرصه شکست کرونا است.

او بیان کرد: یکی از نگرانی‌های که با تعطیلی مدارس و آموزش عالی در کشور بیش از هر چیز دیگر احساس می شود، وقفه در روند آموزش و تولید علم است که جهادگری و رشادت های معلمان شهرستان پاکدشت حتی در ایام اوج شیوع کرونا مانع از توقف علم اندوزی دانش آموزان می شود.

سیلسپور افزود: حضور معلمانی همچون فاطمه آقامیرزایی و همسرشان که مبتلا به کرونا بودند، ولی همچنان در فضای مجازی پیگیر فعالیت های آموزشی دانش آموزانشان بودند، برای جامعه فرهنگیان مسرت بخش‌ترین خبرهاست و تلاش های این دو معلم جهادگر، پیام رسان امتداد ایثارگری و فداکاری در پیکره و هسته اصلی آموزش و پرورش است.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>