خرید عایق استخر کشاورزی

امروزه در روستا ها و مناطقی که به ذخیره سازی آب نیاز است مشکلات زیادی دیده می شود. یکی از این مشکلات هدر رفتن آب ذخیره شده در این منابع بوده و می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را داشته باشد. علاوه بر آن نشت آب می تواند برای تان خسارت های زیادی را به بار بیاورد. شما عزیزان می توانید با خرید عایق استخر کشاورزی و استفاده از مواد نانویی درجه یک ، محیط تان را با کارایی صد در صد آب بندی نمایید. کارشناسان مجموعه ماندگار نانو توسط نیروهای با تجربه ی خود فرایند آب بندی محیط تان را بر عهده خواهد گرفت. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

اجرای عملیات های خرید عایق استخر کشاورزی - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

مزیت های خرید عایق استخر کشاورزی

مواد نانویی برای محیط شما مزیت های زیادی را خواهد داشت یکی از این مزیت ها سرعت جذب و نفوذ بالا درون مصالح بوده که می تواند سبب افزایش عمر مصالح ساختمانی و سازه ی شما بشود . نانو ماندگاری بالایی را داشته که به شما عزیزان این امکان را می دهد که تا پایان عمر سازه هیچ گونه نیازی به ترمیم عایق بندی ها نخواهید داشت. همچنین شما عزیزان می توانید محیط عایق بندی شده با مواد نانویی را با هر گونه مواد شوینده ای شست و شو دهید . مواد نانویی قابلیت مقابله در برابر برخورد با مواد اسیدی و بازی داشته و در برابر برخورد با آن ها پوسته و خورده نمی شود.

بیشتر بدانید: عایق رطوبتی پشت بام در گرمسار

عوامل محیطی نم و رطوبت می تواند تاثیرات مخربی مانند پوسیدگی، خوردگی و رنگ پریدگی را بر روی مصالح ساختمانی داشته باشد . مواد نانویی سبب تثبیت رنگ محیط شده و در برابر عوامل محیطی مقاومت خواهد نمود. شماعزیزان با خرید عایق استخر کشاورزی می توانید محیط تان را ضد حریق نمایید به طوری که در صورت آتش سوزی ، حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد . خاصیت آنتی باکتریال مواد نانویی به این صورت است که مانع از بستن از خزه ، جلبک ، قارچ و شوره در محیط استخر تان می شود . مواد نانویی با خاصیت خود پاک شوندگی خود تمامی کثیفی های محیط را تجزیه خواهد کرد و در صورت کثیف

مقایسه خرید عایق استخر کشاورزی نسبت به عایق های دیگر

مواد دیگری مانند ایزوگام نیز برای عایق بندی های ساختمان وجود دارد اما به دلیل آن که مواد تولید شده ی شیمیایی بوده برای محیط استخر مناسب نمی باشد و می تواند واکنش های شیمیایی این مواد تاثیرات منفی زیادی بر روی ذخیره های آب داشته باشد . همچنین در زمان ایزوگام نمودن محیط گاز های سمی تولید شده آن نیز برای سلامتی انسان مضر خواهد بود. اما مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو، که به هیچ عنوان سلامتی افراد را به خطر نمی اندازد . برای ایزوگام نمودن محیط نیاز است که محیط را تا حدودی تخریب نمایید اما مواد نانویی بدون ذره ای تخریب محیط تان را عایق بندی خواهد نمود و شما عزیزان بلافاصله پس از استفاده از مواد نانویی می توانید از محیط تان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی در گرمسار

همچنین ایزوگام بر اثر سرمای زمستان منقبض شده و ترک می خورد و یا در تابستان بر اثر گرما نرم شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد اما مواد نانویی قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120درجه ی سانتی گراد را داشته و در این بازه از دما به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید . شما عزیزان می توانید از نانو برای خرید عایق استخر کشاورزی استفاده نمایید و محیط تان را تا صد در صد آب بندی کنید . ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمامی درزها را نداشته اما مواد نانویی با انعطاف بالایی که دارد می تواند تمام درزها پوشش دهد و مخازن آبی را کاملا عایق بندی کند .

کسب اطلاعات در زمینه خرید عایق استخر کشاورزی

هزینه ی ابتدایی که برای عایق بندی با مواد نانویی استخر تان پرداخت خواهید کرد کمی بیشتر بوده می باشد اما توجه داشته باشید شما عزیزان با یک بار عایق بندی محیط تان تا پایان عمر سازه نیازی به ترمیم عایق بندی ها نخواهید داشت .  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه و زمان عایق بندی ها با کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نمایید و ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ ، تعداد دیوار ها و… به صورت تقریبی آگاهی کسب کنید .

Leave a Reply