من و خورشید را هنوز امید دیداری هست، هر چند روز من آری به پایان خویش نزدیک می شود.

من و خورشید را هنوز امید دیداری هست، هر چند روز من آری به پایان خویش نزدیک می شود. #شاملو


#AhmadiByeBye احمدی نژاد شماره حساب 47016864/95 داد واسه کمک برای تاسیس دانشگاه ایرانیان! همین فردا پسفرداس که شارژ ایرانسل هم قبول کنه.

همچین آدم معتقدیم من: اذان صبح خوابیدم تا اذان ظهر. از اذان ظهر رفتم سراغ فیس بوک و تویتر و پلاس بازی تا اذان مغرب. الان هم که اذان مغربه تا اذان صبح باید مثل تیراختور کار کنم. ساعت اذان رو هم از رو نماز خون بودن نفهمیدم یه مسجد بغل گوشمونه که شونصد تا بلندگو داره 2 دیقه اذان میده 7 دیقه زیرلب زمزمه میکنن 20 دیقه سخنرانی بعدشم چند دقیقه ای مسابقه کی بیشتر فحش بلده برگزار میکنه. آخرشم نفری یه کاسه آش محلی (شولی) میگیرن دستشونو میان بیرون. البته دیده شده با استکان چایی هم اومدن بیرون.


میلیون ها ذهن آزاد هرگز اشتباه نمیکنن. ما به #قانون نیازداریم. ما به سازه و سد و پل و راه آهن #دیکتاتور ساخته نیاز نداریم و اصلا کار دولت و حکومت این نیست. دولت و حکومت باید مدافع #آزادی و #قانون باشه و بستر ساز فعالیت شرکت های خصوصی و تعاونی ها و فراهم کننده امنیت سرمایه گذار داخلی و خارجی و مشخص کننده سیاست های کلان اقتصادی باشه و …. مهندس ها، شرکت ها، پیمانکارها و سرمایه گذارها پل ها و شرکت ها و صنایع و .. رو خواهند ساخت.


من کاری به #ترک و #فارس ندارم. امیدوارم یه روزی این ملت بفهمن #مسلمون بودن، #فارس بودن، #ایرانی بودن یه انتخاب طبیعی هست و هیچ کس بابت چیزی که هست فرم پرنکرده. شاید اون روز دست از جنگ و توهین و چرت و پرت بردان.


آنكه ميخندد هنوز خبر بزرگ را نشنيده است“A dream you dream alone is only a dream. A dream you dream together is a reality.” #John_Lennon #egypt #مصر


You may say I’m a dreamer but I’m not the only one :-))) #John_lennon #Imagine #Pastilles


#مرتضوی بعد از اعلام حکم در دادگاه: کارت خوان دارید؟ 😐


تازه فهمیدم کلا مسیر رو اشتباه رفتم. اگه زمانی که واسه کامپیوتر گذاشته بودم برای والیبال میذاشتم …


چراغم درین خانه میسوزد. می فهمم و نمی فهمم. پاک گیج شده ام. فکر میکنم خانه وقتی خانه نباشد، چه چراغی؟ و اگر هم چراغی باشد، چه سوختنی؟ وقتی جانی در آن نمانده باشد.


درويشي مجرد بگوشه‌اي نشسته بود. پادشاهى برو بگذشت. درويش از آنجا که فراغ ملک قناعت است سر بر نياورد و التفات نکرد.سلطان از آنجا که سطوت سلطنت است برنجيد و گفت اين طايفه خرقه‌پوشان امثال حيوان‌اند و اهليت و آدميت ندارند. وزير نزديكش آمد و گفت: اى جوانمرد! سلطان روى زمين بر تو گذر كرد چرا خدمتي نكردى و شرط ادب بجاي نياوردى؟ گفت: سلطان را بگوي توقع خدمت از کسي دار‍ كه توقع نعمت از تو دارد و ديگر بدان ملوک از بهر پاس رعيت‌اند نه رعيت از بهر طاعت ملوک. * درياب كنون كه نعمتت هست به دست كين دولت و ملك مى رود دست به دست


الان سه تا رئيس جمهور داريم: منتخب، محبوس و منحوس


ما همیشه همینیم. #اسطوره می سازیم و طرف رو اونقدر میبریم بالا که دیگه ما رو اون زیر نمیبینه، بعد با کله میزنیمش زمین جوری که خودمونم زیر له شیم. این شامل همه جنبه های زندگیمون میشه. سیاستمون (#پهلوی، #خمینی، #مصدق، #خاتمی و حالا هم #روحانی) ورزشمون (#علی دایی، #حسین زاده، #دبیر و …) مذهبون و دوستی ها و شراکتمون. عکس ها، افراد، اسامی، روابط و شرایط همیشه عوض میشن. بشینیم با خودمون صادق باشیم، عکس و اسم کسی رو قاب نکنیم حرف و عمل و هدف رو قاب کنیم تا هم خودمون هدفمون یادمون نره و هم به طرف یادآوری کنیم که چرا باهاشیم و اگر این خصوصیات رو نداشته باشه دیگه باهاش نیستیم تا دچار اشتباه محاسباتی نشه. از حوصله این پست خارجه اما این مسئله باید باز بشه و بهش بپردازیم. بزرگترین ضربه ها رو در طول تاریخ ما از اسطوره هایی که خودمون ساختیم خوردیم. چه در حوزه مذهب چه سیاست چه ورزش چه حتی زندگی خصوصی مون.


آزادی #میرحسین شادی سوم ماست


ملت اومدن شادی فوتبالی بکنن شعارشون اینه "بدون هیچ دلیلی، خاک تو سر #جلیلی"

Leave a Reply