رونمایی از کتاب “هذیان‌های روزانه یک مرد خفته” نوشته حامد سلیمان‌زاده

به گزارش کتابونه؛  مراسم رونمایی از کتاب «هذیان‌های روزانه یک مرد خفته» که توسط انتشارات دیبایه منتشر شده دوشنبه ۱۴ آبان ساعت ۱۸ در شهر کتاب ابن سینا واقع در شهرک غرب، ابتدای بلوار ایران‌زمین شمالی، روبه‌روی بیمارستان بهمن برگزار می‌شود. مجید برزگر، نویسنده و کارگردان سینما، مهمان ویژه این مراسم است.

این کتاب شامل ۱۰۰ یادداشت روزانه است که در قالب داستانک‌های مینیمالیستی و تصویرگرا نوشته شده است. مقدمه این کتاب را شهرام مکری نویسنده و کارگردان سینما نوشته که در این مقدمه آمده است: این کتاب را نمونه‌ای از تاثیر جهان سینما بر ادبیات می‌بینم. فکر می‌کنم خواندنش برای دانشجویان فیلمنامه‌نویسی و علاقه‌مندان به داستان کوتاه بسیار جذاب باشد.

حامد سلیمان‌زاده مدرس دانشگاه و نویسنده، کارگردان و منتقد سینما و تئاتر است که در کارنامه خود مدیریت بین‌الملل جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را دارد. کتاب‌های الکترونیکی منتشرشده قبلی وی «نقض گفتمان دیالکتیک در درام مدرن و پست‌مدرن» توسط نشر نور و «نگاهی اجمالی به تاریخ سینمای فرانسه» که به زبان انگلیسی نوشته شده و توسط انتشارات لمبرت منتشر شده، است.

او داور فستیوال‌های بین المللی زیرو پلاس روسیه و دیتایاتکو اکراین بوده و در حال حاضر عضو انجمن فیلم کوتاه ایران و خانه سینماست.

انتهای پیام

Leave a Reply