زمان فرایندها ارزش افزوده دریافت می‌کنند و از % 70 زمان باقیماده غیر از اتلاف وقت و هزینه چیزی عایدشان نمی‌شود. این آمار حتی در شرکتها و بنگاه‌های اقتصادی موفق که گردش کاری سنتی را دنبال می‌کنند بصورتی واضح تر نمود پیدا می‌کند !

زمان فرایندها ارزش افزوده دریافت می‌کنند و از % 70 زمان باقیماده غیر از اتلاف وقت و هزینه چیزی عایدشان نمی‌شود. این آمار حتی در شرکتها و بنگاه‌های اقتصادی موفق که گردش کاری سنتی را دنبال می‌کنند بصورتی واضح تر نمود پیدا می‌کند !

 اطلاعات بیشتر درباره اتوماسیون اداری در ویکی پدیا 

 خدمات پشتیبانی: 

خدمات پشتیبانی شامل سرویسهایی به شرح زیر می شود:

·          ارائه و اجرای راه کارهای مبتنی بر تجارت الکترونیک.

·          پشتیبانی از وبسایت ها.

·          پشتیبانی از سیستم های کامپیوتری.

 پشتیبانی و مدیریت سایت (Web Mastering  ): 

بسیاری از شرکتهایی که از وب سایت و مزایای آن بهره می گیرند در چند مورد دچار مشکل هستند که مهترین آنها:

·          نداشتن نیروی حرفه ای جهت مدیریت سایت.

·          میزان فروش و ارجاء مشتری به شرکت توسط سایت کمتر از میزان پیشبینی شده.

علت این مشکل نداشتن وبمستر و یا مشاوری برای امور تبلیغاتی و وبسایت یا همان متخصص تجارت الکترونیک است. استخدام این متخصصین با احتساب حقوق، پاداش، بیمه و غیره بسیار پر هزینه خواهد بود، از سوی دیگر ارائه خدمات تجارت الکترونیک به صورت سنتی و یا توسط افراد غیر متخصص بیشتر از آنکه توسعه و گسترش فعالیت را در پی داشته باشد، هزینه ای اضافه نیز در پی خواهد داشت.

 پشتیبانی از سیستم های کامپیوتری و شبکه های داخلی: 

یکی از نیازهای اساسی شرکتهایی که از تعدادی کامپیوتر و احتمالا شبکه های کامپیوتری و اینترنت بهره می گیرند، پشتیبانی از سیستمها، تامین و تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری آنهاست.

از آنجا که استخدام افراد متخصص نیازمند پرداخت ماهیانه حقوق، بیمه و مزایا و غیره است. تامین نرم افزار و سخت افزار مورد نیاز، سرویس دوره ای سیستمها و بهینه سازی آنها را با پرداخت هزینه بسیار پایین به ما بسپارید.

 نسخه Demo  : 

Website  : http://www.volghan.ir/vccms/default.aspx 

CMS  : http://www.volghan.ir/vccms/cms.aspx   

دانلود کاتالوگ VCcms 

 VCcms   چیست؟ 

وب سایتی جامع مجهز به سیستم مدیریت محتوا ست که مخصوص کارخانه ها و شرکت ها و سایر بنگاه های اقتصادی تولیدی و خدماتی طراحی شده است و مانند سایر CMS   ها امکان ایجاد تغییرات در محتوا و ساختار سایت را به راحتی به مدیران و صاحبان سایت می دهد.

این وب سایت به دو زبان پایه، فارسی و انگلیسی طراحی شده که با ابزار ترجمه اتوماتیک امکان افزایش آن تا 32 زبان دیگر نیز وجود دارد. البته امکان اضافه کردن زبان های پایه به تقاضای خریدار وجود دارد.

 سیستم مدیریت وب سایت یا CMS   چیست؟ 

سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا که در اصطلاح به CMS -Content Management   System  – مشهورند وبسایت هایی از نوع پرتال ها یا سایت های پویا هستند که برای مصارف خاص توسط طراحان حرفه ای و شرکتهای طراحی وب ساخته میشوند.

 مزایای استفاده از CMS   چیست؟ 

از مزایای سیستم های مدیریت محتوا نسبت به سایر سایت های داینامیک می توان به آماده بودن و جامع بودن آنها اشاره کرد. از این رو اغلب اینگونه از سایتها در کمتر از 3 روز کاری قابل نصب و استفاده هستند.

طراحی سایتهای CMS   مانند یک خط تولید محصول است و از آنجا که طراح باید نمونه های محدودی را به صورت انبوه تولید کند سعی در رعایت تمام اصول امنیتی، گرافیکی، موارد مربوط به رنکینگ، امتیاز موتورهای جستجو و سایر موارد موثر می کند.

 فواید وب سایت برای شرکت ها چیست؟ 

1. اعتبار بیشتر

داشتن یک وب سایت و یا حتی یک صفحه اختصاصی در اینترنت علاوه بر ایجاد امکان مناسب برای شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی بزرگ سبب دریافت امتیاز بهتر و یا افزایش رتبه در صنف مورد نظر می شود.

2. تبلیغات بیشتر با هزینه کمتر

طراحی سایت مانند طراحی یک کاتالوگ چند رسانه ای ست با این تفاوت که هزینه انتشار (جمع آوری آمار بازار مصرف، چاپ و ارسال) ندارد. زمانی که یک سایت روی اینترنت است و یا به اصطلاح آنلاین است هر کاربری که به آن دسترسی پیدا می کند مانند این است که کاتالوگ محصولات و یا خدمات شرکت را مطالعه می کند. با در نظر گرفتن اینکه در حالت متوسط حدود 1000 نفر ماهیانه از یک سایت تازه بازدید می کنند بنابر این هزینه بسیار زیادی صرفه جویی می شود.

علاوه بر اینها داشتن یک وب سایت خوب درب های تبلیغاتی نوین در فضای مجازی که از آن با عنوان تجارت الکترونیک یاد می شود را برای صاحبان سایتها باز می کند. شیوه های تبلیغاتی تجارت الکترونیک مانند تبلیغات کلیکی، تبلیغات ایمیل، تبلیغات اینترنتی، تبلیغات موتورهای جستجو و غیره علاوه بر بازدهی بالاتر هزینه کمتری را نیز به همراه دارند.

3. بازاریابی رایگان

زمانی که یک وب سایت آنلاین می شود (در اینترنت قرار می گیرد) نسبت به بسیاری از موارد که باید در طراحی لحاظ شود از یک هفته تا 4 ماه طول می کشد تا موتور های جستجوی بزرگ دنیا مانند Google, Yahoo, Bing   و … آن را شناسایی کرده و نسبت به نوع طراحی، ساختار و محتوای سایت و همچنین سایر متد ها و الگوریتم های خاص محل قرار گرفتن سایت در لیست جستجو به ازای یک کلمه کلیدی مشخص را تعیین کنند. هنگامی که فردی کالا یا خدمات خاصی را جستجو می کند وی را به سایت های لیست شده هدایت می کنند و این یعنی بازاریابی 24 ساعته رایگان.

4. فعالیت بیشتر در زمان کمتر

یکی از عوامل مهم و تعیین کننده در رقابت و تجارت میزان فعالیت است و با در نظر گرفتن اینکه میزان کار رسمی یک شرکت معمولا 8 ساعت در روز است که البته ساعات کار مفید آن بسیار کمتر از این مقدار است و با احتساب تعطیلی های سال، زمان بسیار زیادی برای فعالیت و رقابت از بین می رود بخصوص که مقصود رقابت با کالا یا خدمات خارجی باشد از این رو داشتن یک سایت یعنی فعالیت 24 ساعته بخشی از شرکت و حتی فروش و سایر تعاملات آنلاین دیگر.

5. بازاری به بزرگی جهان

با راه اندازی یک سایت هیچ محدودیت جغرافیایی برای فروش، تبلیغات و عرضه خدمات نخواهید داشت.

6. تعامل بیشتر و بهتر

داشتن یک سایت با امکانات از پیش طراحی شده برای تعامل بین بازدید کننده و صاحبان سایت مانند داشتن یک بخش روابط عمومی 24 ساعته و قدرتمند است زیرا که هزینه مالی و زمانی این روابط یک کلیک است. داشتن چنین تعاملی با بازار هدف سبب افزایش محبوبیت و مراجعات و نهایتا افزایش فروش کالا و عرضه خدمات می شود.

 VCcms   چه امکاناتی دارد ؟ 

• درباره ما و تاریخچه

اولین صفحه این سایت به درباره ما اختصاص دارد که امکان درج نوشتار و تصاویر در رابطه با تاریخچه شرکت، افتخارات، رتبه ها و جوایز دریافتی وجود دارد.

• محصولات و خدمات

نمایشگاه و فروشگاه آنلاین محصولات و خدمات در این بخش جای گرفته که امکان اتصال به انواع سیستم های خرید سنتی، پستی و اینترنتی و حتی آنلاین بانکی (اختیاری) را دارد. محصولات و خدمات با یک تصویر اصلی و توصیف کوتاه به بازدید کننده معرفی می شوند و در صورت تمایل بازدید کننده اطلاعات بیشتر و 2 عکس دیگر در اختیار وی قرار می گیرد.

• نمونه کارها

امکان درج نمونه کارها در هر قالب نوشتاری به همراه تصاویر به مدیریت سایت می دهد.

• سوالات متداول

یکی از راهکارهای تعامل سازنده و همیشگی استفاده از بخش سوالات متداول است که علاوه بر پاسخگویی 24 ساعته به سوالات متداول متقاضیان سبب راهنمایی و جلب اعتماد آنها نیز می شود.

• دریافت فایل

برخی از مواقع نیاز است مشخصات فنی یک کالا یا خدمات و کاتالوگ و یا هر نوع فایل دیگری در اختیار عموم متقاضیان قرار گیرد و صفحه دریافت فایل برای همین منظور طراحی شده است.

• پذیرش نمایندگی

به دو بخش تقسیم می شود اول ارائه اطلاعات و آگهی مربوط به پذیرش نمایندگی و دوم فرم ثبت نام متقاضیان.

• لیست نمایندگی ها

اطلاعات تماس نمایندگی ها برای دسترسی آسانتر متقاضیان بخصوص زمانی که از مناطق مختلف جغرافیایی و از طریق سایت با شرکت و خدمات آن آشنا می شوند بسیار مهم است.

• حساب نمایندگی ها

این بخش دارای سه بخش است اولین بخش امکان درج اطلاعیه های مخصوص نماینگی ها را ایجاد می کند و بعد از شناسایی نمایندگی (از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز عبور) بخش دوم اجازه دسترسی به تعرفه ها و قیمت های مخصوص نمایندگان را می دهد. بخش سوم نیز برای ویرایش اطلاعات پروفایل و رمز عبور نمایندگان است.

• پرسنل شرکت

مخصوص درج اطلاعات تماس برخی از پرسنل مانند مدیر روابط عمومی یا پشتیبانی و سایر پرسنل شرکت است که می بایست در ارتباط و تعامل با مشتریان و متقاضیان باشند.

• اطلاعیه ها

برای انتشار آگهی های شرکت اعم از مناقصه، مزایده و جذب نیروی انسانی و سایر نیازمندی ها طراحی شده است.

• اخبار و مقالات

انتشار اخبار داخلی شرکت مانند کسب جوایز، نشان ها و یا تغییرات ساختار شرکت و همچنین ثبت مقالات و اخبار مرتبط با صنف و حوزه کاری علاوه بر ایجاد یک سایت جامع سبب افزایش مراجعات از موتور های جستجو و ارتقاء سایت می شود.

• آلبوم تصاویر

به منظور انتشار تصاویر یک آلبوم 4 در 25 طراحی شده است.

• پیوند ها

درج پیوند و لینک مربوط به سایت های مشابه علاوه بر راهنمایی بازدید کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر و ایجاد یک سایت جامع سبب افزایش محبوبیت سایت در موتورهای جستجو و در نهایت افزایش بازدید را به همراه خواهد داشت.

• تماس با ما

راهنمایی بازدید کنندگان سایت برای ارتباط با شرکت و بخش های مختلف آن از طریق پست الکترونیک، تلفن، ، فکس، آدرس و صندوق پستی و سایر روش های ارتباطی.

• کنترل پنل

در طراحی سیستم مدیریت این سایت کارایی حرف اول را می زند، میانبر های در دسترس و آموزش های گنجانده شده در هر بخش و علاوه بر اینها سرعت انجام اعمال در تمام مراحل طراحی مد نظر قرار داده شده و سعی شده همه امکانات در محیطی کاربر پسند به مدیران ارائه شود.

 ویژگی های VCcms   چیست؟ 

1. جامعیت

همانطور که در خلاصه امکانات به آن اشاره شد این نرم افزار (سایت مجهز به سیستم مدیریت محتوا مخصوص شرکت ها) همه امکانات مورد نیاز برای شرکت ها و بنگاه های اقتصادی تولیدی و خدماتی را در خود گنجانده است.

2. سرعت

افزایش سرعت در نمایش صفحات با کاهش کد ها و استفاده مناسب از CSS   و Java Script   و Ajax   در جهت کاهش حجم صفحات و چیدمان مناسب و همچنین قرار دادن میانبرهای مناسب سبب افزایش سرعت کلی نرم افزار شده و موجب دسترسی بهتر کاربران با هر سرعت اتصال اینترنت می شود.

3. بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO  )

مهمترین دغدغه در طراحی تمامی اجزای این نرم افزار سازگاری آن با موتورهای جستجوی بزرگ از جمله گوگل بوده است. به جرات می توانیم بگوییم در این سایت تمامی متدهای شناخته شده برای بهینه سازی در موتورهای جستجو در نظر بوده است و سازگاری کامل دارد.

4. همه امکانات در یک نسخه

این نرم افزار (سایت مخصوص شرکت های تولیدی و خدماتی مجهز به سیستم مدیریت محتوا VCcms  ) در نسخه های مختلف با قیمت های متفاوت عرضه نمی شود و تمامی امکانات در همین نسخه فعال است و صاحبان و مدیران این سیستم می توانند بخش هایی را که استفاده ای برای آنها ندارد غیرفعال کنند.

5. امنیت

امنیت یک متغیر نسبی است و هیچکس نمی تواند مدعی امنیت 100 درصد شود، امنیت یک سایت به میزبان آن، برنامه نویس و مدیریت سایت وابسته است. برای رعایت اصول ایمنی در بخش میزبانی، میزبانی سایت حتما توسط خود ما انجام می شود (تا 100 مگابایت رایگان) و در ارتباط با امنیت سایت، در تمام مراحل از انتخاب زبان برنامه نویسی تا حتی انتخاب اسکریپت ها امنیت درنظر بوده است.

6. آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی همواره از مباحث داغ صنف انفورماتیک بوده است. این سیستم همراه با آموزش اختصاصی سیستم مدیریت و پشتیبانی 100 درصد رایگان ارائه می شود.

 مشخصات فنی سیستم: 

Software: VOLGHAN’s Company Content Management   System   VCcms 
Kind: Web Based   Dynamic Website
Version  : 3.0
Programming Language  : C# Asp.Net   3.5, xHtml 1.1, Full CSS
Script Language  : Java Script, Ajax
Database: MS Access / MS SQL Server

 نسخه Demo  : 

Website  : http://www.volghan.ir/vacms/default.aspx 

CMS  : http://www.volghan.ir/vacms/cms.aspx   

دانلود کاتالوگ VAcms 

 VAcms   چیست؟ 

وب سایتی جامع مجهز به سیستم مدیریت محتوا است که مخصوص انتشار مقالات طراحی شده است و مانند سایر CMS   ها امکان ایجاد تغییرات در محتوا و ساختار سایت را به راحتی به مدیران و صاحبان سایت می دهد.

وبسایت به فارسی طراحی شده که با ابزار ترجمه اتوماتیک امکان افزایش آن تا 32 زبان دیگر نیز وجود دارد.  البته امکان اضافه کردن زبان های پایه به تقاضای خریدار نیز وجود دارد.

 سیستم مدیریت وب سایت یا CMS   چیست؟ 

سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا که در اصطلاح به CMS   -Content Management System  –  مشهورند وبسایت هایی از نوع پرتال ها یا سایت های پویا هستند که برای مصارف خاص توسط طراحان حرفه ای و شرکتهای طراحی وب ساخته میشوند.

 مزایای استفاده از CMS   چیست؟ 

از مزایای سیستم های مدیریت محتوا نسبت به سایر سایت های داینامیک می توان به آماده بودن و جامع بودن آنها اشاره کرد. از این رو اغلب اینگونه از سایتها در کمتر از 3 روز کاری قابل نصب و استفاده هستند.

طراحی سایتهای CMS   مانند یک خط تولید محصول است و از آنجا که طراح باید نمونه های محدودی را به صورت انبوه تولید کند سعی در رعایت تمام اصول امنیتی، گرافیکی، موارد مربوط به رنکینگ، امتیاز موتورهای جستجو و سایر موارد موثر می کند.

  چه استفاده ای می توان از یک سایت انتشار مقالات کرد؟ 

1.     اصل انتشار

سازمان ها، نهاد ها و افرادی که مایلند مقالات خود و یا سایرین را در ارتباط با موضوع یا موضوعاتی به صورت آنلاین منتشر کنند می توانند از چنین سیستم هایی بهره ببرند.

2.     درآمد ناشی از تبلیغات

سایت های مرجع و بطور کلی سایت هایی که حجم زیادی از اطلاعات را بین کاربران به اشتراک می گذارند معمولا مورد پسند کاربران و موتورهای جستجو قرار می گیرند. استقبال بازدید کنندگان از یک سایت سبب جلب پشتیبانان مالی می شود که در اکثر موارد علاوه بر بازگشت هزینه های اجرایی، درآمدزایی نیز دارد.

3.     تعامل بیشتر و بهتر

داشتن یک سایت با امکانات از پیش طراحی شده برای تعامل بین بازدید کننده و صاحبان سایت مانند داشتن یک بخش روابط عمومی 24 ساعته و قدرتمند است زیرا که هزینه مالی و زمانی این روابط یک کلیک است.

 VAcms   چه امکاناتی دارد ؟ 

·        لیست مقالات

هدف اصلی این سیستم یا سایت انتشار مقاله است لذا در این راستا سعی شده ساختاری برای سایت انتخاب شود که دو گروه از بازدید کننده را به بهترین نحو پوشش دهد:

1.     کاربران سایت: سهولت در جستجو و دستیابی به اطلاعات مورد نیاز در الگوریتم و ساختار کلی سایت مورد نظر گرفته شده.

2.     ربات موتورهای جستجو: هر کدام از این ربات ها روشی برای جستجو و ثبت محتوای سایت دارند. ایجاد ساختاری سازگار با روباتها سبب عملکرد بهتر آنها و در نتیجه ثبت محتوای بیشتر و نهایتا ارسال بازدیدکنندگان بیشتر به سایت از طرف موتورهای جستجو می شود.

·        اعضای سایت

بخش اعضای سایت امکاناتی به شرح زیر در اختیار اعضای سایت قرار میدهد:

1.     پروفایل: امکان مدیریت بر مشخصات کاربری را به اعضای سایت می دهد.

2.     ارسال مقاله: امکان ارسال مقاله به سایت که پس از تایید مدیریت منتشر می شود. این امکان می تواند سبب افزایش مقالات و به واسطه آن حجم اطلاعات و نهایتا افزایش بازدید از سایت شود.

3.     حذف مقاله: امکان ارسال درخواست حذف مقاله به مدیریت سایت.

·        بخش های متنی(فقط خواندنی):

سایت ها معمولا به تناسب اهداف آنها نیازمند بخش های متنی هستند که اطلاعات مورد نیاز را در اختیار اعضای سایت و کاربران قرار می دهد. در این سایت آنچه که به طور معمول در سایت های مشابه وجود دارد گنجانده شده است که البته به تشخیص متقاضی قابل حذف یا اضافه کردن است. بخش های از پیش تعریف شده به شرح زیر هستند:

1.     درباره ما

2.     تماس با ما

3.     قوانین سایت

4.     حقوق خوانندگان

5.     حقوق نویسندگان

 ·        پیوند ها

درج پیوند و لینک مربوط به سایت های مشابه علاوه بر راهنمایی بازدید کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر و ایجاد یک سایت جامع، سبب افزایش محبوبیت سایت در موتورهای جستجو و در نهایت افزایش بازدید را به همراه خواهد داشت.

·        کنترل پنل

در طراحی سیستم مدیریت این سایت کارایی حرف اول را می زند، میانبر های در دسترس و آموزش های گنجانده شده در هر بخش و علاوه بر اینها سرعت انجام اعمال در تمام مراحل طراحی مد نظر قرار داده شده و سعی شده همه امکانات در محیطی کاربر پسند به مدیران ارائه شود.

 ویژگی های VAcms   چیست؟ 

1.     جامعیت

همه امکانات مورد نیاز به صورت نامحدود گنجانده شده است.

2.     سرعت

افزایش سرعت در نمایش صفحات با کاهش کد ها و استفاده مناسب از CSS   و Java Script   و Ajax   در جهت کاهش حجم صفحات، چیدمان مناسب و همچنین قرار دادن میانبرهای مناسب سبب افزایش سرعت کلی نرم افزار شده و موجب دسترسی بهتر کاربران با هر سرعت اتصال اینترنت می شود.

3.     بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO  )

مهمترین دغدغه در طراحی تمامی اجزای این نرم افزار سازگاری آن با موتورهای جستجوی بزرگ از جمله گوگل بوده است. به جرات می توانیم بگوییم در این سایت تمامی متدهای شناخته شده برای بهینه سازی در موتورهای جستجو در نظر بوده است و سازگاری کامل دارد.

4.     همه امکانات در یک نسخه

این نرم افزار (سایت مخصوص انتشار مقالات VAcms  ) در نسخه های مختلف با قیمت های متفاوت عرضه نمی شود و تمامی امکانات در همین نسخه فعال است و صاحبان و مدیران این سیستم می توانند بخش هایی را که استفاده ای برای آنها ندارد غیرفعال کنند.

5.     امنیت

امنیت یک متغیر نسبی است و هیچکس نمی تواند مدعی امنیت 100 درصد شود، امنیت یک سایت به میزبان آن، برنامه نویس و مدیریت سایت وابسته است. برای رعایت اصول ایمنی در بخش میزبانی، میزبانی سایت حتما توسط خود ما انجام می شود (تا 100 مگابایت رایگان) و در ارتباط با امنیت سایت، در تمام مراحل از انتخاب زبان برنامه نویسی تا حتی انتخاب اسکریپت ها امنیت درنظر بوده است.

6.     آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی همواره از مباحث داغ صنف انفورماتیک بوده است. این سیستم همراه با آموزش اختصاصی سیستم مدیریت و پشتیبانی 100 درصد رایگان ارائه می شود.


 تماس با ما: 

تلفن های تماس: 03518233743 در ساعات اداری – 09171604210 غیر اداری و تعطیل.

پست الکترونیک: volghan@gmail.com   

 یزد چهار راه مهدیه جنب بیمارستان مادر “دفتر تجارت الکترونیک ولقان به شماره ثبت 10871”

مشاوره و ارائه راهکارها 100% رایگان می باشد. 

Leave a Reply