شرکت توسعه تمدن پارسیان

کلین کام و کلین فون
اثرات سو امواج الکترومغناطیسی، برای تمام افرادی که روزانه بیش از 6 دقیقه بطور ممتد از تلفن همراه استفاده میکنندیا کاربران مانیتورهای LCD و غیر LCD و … که تا شعاع 4 متر اطراف خود را تحت تاثیر امواج الکترومغناطیسی خود قرار میدهند، همیشه یکی از مهمترین دغدغه های پزشکان بویژه دانشمندان در سراسر دنیا بوده است.
زیرا سرطان، تومور، میگرن، سقط جنین و… تنها تعدادی از عوارض جانبی استفاده از تلفن همراهتان میباشد. اما با زندگی در کناریک کفش دوزک کوچک جادوئی میتوان تمام این مباحث و دغدغه ها را به آسودگی حل نمود. چون طی آزمایشات و تحقیقات انجام شده توسط مراکز تحقیقاتی جهان، نشان داده شده که کلین فون و کلین کام که از نوعی سرامیک خاص و در شرایط ویژه ساخته شده اند توانایی جذب و دفع بین 50 تا 90 درصد امواج الکترو مغناطیسی مضر را دارند.
ردیاب امواج تلفن همراه، میکروفن مخفی و دوربینهای جاسوسی بی سیم
سامانه ای کاملا پیشرفته و قابل اطمینان و محصولی جدید برای ایجاد محیط کاری امن و سالم مجهز به سیستم هشدار دهنده و چراغ LED برای شناسایی هر گونه امواج تلفن همراه و دوربینهای مخفی , جاسوسی , میکروفنهای صوتی و سیگنالهای آنالوگ و دیجیتال.
این سامانه بهترین و مورد اعتماد ترین وسیله برای اطمینان حاصل کردن از اینکه کسی نتواند وارد حریم شخصی شما شود و یا تصاویر یا صدای شما را ضبط کند. تنها وسیله ای دیجیتالی که امنیت را برای شما به ارمغان می آورد. خصوصا درصورت ضبط تصاویر در اماکن ورزشی مخصوص بانوان و استخر خانمها می توان از ضبط تصاویر آگاهی پیدا کرد.
ردیاب امواج تلفن همراه، میکروفن مخفی و دوربینهای جاسوسی بی سیم
مسدود كننده امواج تلفن همراه ، بلوتوث
با گسترش روزافزون تكنولوژی و توسعه تلفن همراه در كشور پهناور ايران روزانه بيش از 48ميليون مشترك از اين تكنولوژی عصر حاضراستفاده مي نمايند اما مكالمات تلفن همراه در برخی از اماكن مانند سالنهای كنفرانس ، جلسات، بخشهای C.C.U و I.C.U بيمارستانها و مراكز درمانی، مراكز آموزشی و سالن های امتحانات، مراكز اقتصادی، فرهنگی، سياسي و … از نظر ايمني و امنيتي موجب سلب آرامش و آسايش مي گردند.
شركت توسعه تمدن پارسيان با سالها فعاليت در زمينه طراحي و عرضه محصولات ارتباطي و مخابراتي جهت رفع اين مشكل هم اکنون در حال تولید و عرضه مسدود كننده تلفن همراه در قالب نمايندگي انحصاری یکی از قويترين توليدكنندگان دستگاههاي مخابراتی و ارتباطي و مسدود كننده امواج تلفن همراه در كشور كره جنوبي می باشد. اين سيستم در 7 مدل عرضه مي شود.
مسدود كننده امواج تلفن همراه ، بلوتوث
تقویت کننده تلفن همراه در اماکن
در سطح كشور ما مکانهایی وجود دارند كه به جهت موقعيت جغرافيايي، امواج تلفن همراه در آنها با دشواری دريافت ميگردد و يا بعضي از مشتركين از آنتن دهي ضعيف شبكه تلفن همراه ناراضي مي باشند و هنگام استفاده از آن در مكانهايي كه امواج تلفن همراه به راحتي دريافت نميشود دچار مشكل ميشوند.
Signal Repeater، يك تقويت كننده بسيار قوی امواج تلفن همراه است كه در تمامي مكانهايی كه آنتن دهي تلفن همراه ضعيف باشد، كاركرد بسيار دقيق و چاره سازی دارد و قادر است تحت ضعيف ترين شرايط آنتن دهي، امواج تلفن همراه را دريافت نموده و كاملا تقويت نمايد.
تقویت کننده تلفن همراه در اماکن
سیستم بهینه ساز مدیریت برق و بنزین اتومبیل (CES)
اتومبيلهاي موجود دربازاربه دليل شرايط جوی و موقعيتی از حداکثر قابليتشان استفاده نمي شود. معمولاُ اين تصور براي دارندگان خودرو بوده که براي بهره برداری بهتر وکارايي بيشتر اتومبيل بنزين اضافي به موتور تزريق شود که اين امر باعث مصرف بنزين بيشتر و هم ورود بيشتر سوخت در اکومولاتور شده و بر عکس از قابليت اتومبيل و عمر آن مي کاهد. گشتاور موتور نيز کارايي کامل خود را ازدست داده و سرعت نهايي نيز متقابلاُ کاهش مي يابد که اين امر منجر به تعمير وسرويس موتور اتومبيل نيز خواهد شد .
سيستم بهينه ساز مديريت برق و بنزین اتومبيل (CES ) دستگاهي الکترونيکی است که مي تواند احتراق و شرايط سوخت رساني در داخل اتومبيل را بهبود دهد قدرت وشتاب لحظه ائي را افزايش وآلودگی کمتر ايجاد می نماِيد وعلاوه بر اين مي تواند در مصرف سوخت اتومبيل صرفه جويي کند. کارايي مطلوب ونهائي اين سيستم بستگي مستقيم به مشخصات کلي و وضعيت هر خودرو و سال توليد آن دارد.
سیستم بهینه ساز مدیریت برق و بنزین اتومبیل (CES)
تقويت كننده تلفن همراه در اتومبيل
اين سيستم جهت تقويت امواج تلفن همراه به هنگام استفاده درون خودرو، قطار، كاميون و … ميباشد. تكنولوژي پيشرفته اين سيستم بسيار حساس بوده و حتي ضعيف ترين امواجي را كه توسط تلفن همراه قابل دريافت نمي باشد شناسايي كرده و تقويت مي كند.
با استفاده از این سیستم در داخل اتومبیل، گوشی تلفن همراه به هنگام کارکرد از انرژی کمتری نیز بهره می گیرد که این امر باعث ذخیره هرچه بیشتر انرژی در باطری گوشی تلفن همراه شده و در نتیجه موجب افزایش طول عمر باطری گوشی تلفن همراه می گردد. بعلاوه این سیستم از تداخل امواج الکترونیکی دیگر در داخل اتومبیل (رادیو پخش، ABS و…) با امواج تلفن همراه جلوگیری می کند.
تقويت كننده تلفن همراه در اتومبيل

Leave a Reply