شرکت خدمات فنی رهگشا

شرکت رهگشا در زمینه تجهیزات جانبی پارکینگ ها فعالیت می نماید و با هدف افزایش فضای پارک خودرو ها در سطح شهر با استفاده از سیستم های مکانیزه و مدرن از  سال 1388 آغاز به کار نموده است. برای این منظور با بهره گیری از تجربیات کشور های پیشرفته به وارد کردن سیستم های پارکینگ دوتایی از کشور ایتالیا اقدام نموده است. این سیستم ها بصورت انفرادی یا خصوصی با قیمت مناسب قابل تهیه می باشد و در حیاط منازل و یا پارکینگ هایی که دارای ارتفاع مناسب هستند قابل نسب است.

آیفون های تصویری

آیفونهای تصویری سیستم های ارتباطی هستند که مانند آیفون های معمولی ارتباط صوتی بین  فرد مراجعه کننده و افراد داخل یک ساختمان را برقرار می کنند. علاوه بر آن قادرند تصویر فرد مراجعه کننده را بر روی مانیتور داخل ساختمان نمایش دهند. در صورت لزوم حتی می توانند تصاویر افراد مراجعه کننده را با کمک تجهیزات جانبی ضبط نمایند.

درب های اتوماتیک

این سیستم ها جهت درب های پارکینگ ها و منازل استفاده می شوند و همچنین اماکنی که محدودیت فضا امکان استفاده از درب لولایی را به ما نمی دهد سیستم های درب بازکن ریلی استفاده می شود. همچنین درب های کرکره ای و شیشه ای نیز موجود است.

پارکینگ های طبقه ای

راه حلی ساده جهت حل مشکل پارکینگها سیستم هایی جهت مکانیزاسیون و افزایش حجم پارکینگ.

بالابر ها

سیستم های هیدرولیکی جهت بلند کردن و بالابر های خودرو، اجناس و افراد معلول.

ضربه گیر دستگیره درب

جلوگیری از شکستن دستگیره درب اتاق ها، سرویس های بهداشتی، عدم تخریب دیوار اتاق ها، عدم نیاز به نصب روی دیوار و نصب آسان سریع.

آدرس: تهران، بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، بعد از پل همت، کوچه باغچه پونک، ساختمان سبز، واحد16. تلفن: 8 – 44470526 21 98+ فکس: 44431642 21 98+

 برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی: www.rahgosha-co.com مراجعه نمایید.