عايق حرارتي ساختمان در اسلامشهر

ساخت و ساز های ساختمان ها امروزه ، به دلیل استفاده از مواد نامرغوب و دیوار های نازک و وجود درزهایی در دیوار سبب می شود انرژی موجود در فضای ساختمان هدر برود و با وجود وسایل سرمایشی در تابستان و گرمایشی در زمستان دما ساختمان مطلوب نباشد. مجموعه ماندگار نانو تلاش فراوانی در زمینه ی عایق بندی رطوبتی ، حرارتی و صوتی کرده است. شما عزیزان با عایق کردن محیط خود می توانید از هدر رفتن گاز و برق جلوگیری کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. عایق حرارتی ساختمان در اسلامشهر می تواند مشکلات شما در این زمینه را رفع کند. در ادامه به بررسی عایق بندی حرارتی خواهیم پرداخت.

اجرای پروژه های عايق حرارتي ساختمان در اسلامشهر - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

کاربرد عایق حرارتی ساختمان در اسلامشهر

مزایای فراوانی که نانو دارد را نمی توان در این مقاله نام برد. به چند نمونه از این مزایا اشاره خواهیم کرد. از عایق حرارتی در سقف ، دیوار ، کف ، استفاده کرد. شما عزیزان می توانید با استفاده از عایق حرارتی ساختمان در اسلامشهر تمامی درز ها را پوشش دهید و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. نانو در مصالح ساختمانی نفوذ می کند و باعث افزایش طول عمر مصالح می گردد و دوام ماندگاری ساختمان را نیز زیاد می کند.

ضد حریق و نسوز بودن این عایق بدین معناست که اگر محیطی که عایق شده دچار آتش گرفتگی شود به دلیل وجود مواد نانویی در این عایق ، مانع از پخش شدن آتش از یک محیط به محیط دیگر می شود. نانو کردن ساختمان بدون هیچ تخریبی خواهد بود. در گذر زمان دچار پوسیگی نخواهد شد و جایگزین خیلی خوبی در مقابل پشم شیشه است که هزینه ی بالا و زمان طولانی را باید صرف کرد. عایق های حرارت در مقابل مواد های اسیدی و بازی بسیار مقاوم است.

شما عزیزان می توانید با هرگونه مواد پاک کننده محیط عایق شده ی خود را شست و شو دهید. نانو هیچ احتیاجی به ترمیم نخواهد داشت و تحمل گرما را از منفی ۷۰ درجه تا مثبت ۱۲۰ درجه سانتی گراد دارا می باشد و بسیاری از فواید دیگر. شما دوست عزیز می توانید با یکبار نانو کردن محیط تا اخر عمر ساختمان از عایق بندی محیط خود اطمینان حاصل کنید. عایق بندی محیط خود را به کارد مجرب و متخصص ماندگار نانو بسپارید.

بیشتر بخوانید:  عایق رطوبتی سرویس بهداشتی در گرمسار

روند عایق حرارتی ساختمان در اسلامشهر

شاید شما عزیزان به این فکر باشید که عایق بندی محیط های مختلف ساختمان از کف ، دیوار و غیره نیاز به تخریب داشته باشد و زمان زیادی برای عایق بندی محیط های مختلف ساختمان باید صرف کرد، اما مجموعه ماندگار نانو با کادر مجرب و با سابقه عایق های حرارتی نانویی را استفاده می‌کند که یکی از این عایق ها ، عایق حرارتی ساختمان در اسلامشهر است که بدون تخریب محیط مختلف ساختمان اعم از سقف ، دیوار و غیره قابل استفاده است و برای عایق بندی نیاز به صرف زمان زیاد نمی باشد و هزینه ی پایینی را صرف خواهید کرد.

بیشتر بدانید: اجرای پروژه های نانو در گرمسار

هزینه ی عایق حرارتی ساختمان در اسلامشهر

برای اطلاع از هزینه ی عایق ساختمان در اسلامشهر شما عزیزان می توانید با تماس به مجموعه ماندگار نانو اطلاعاتی را کسب نمایید و محیط کار و یا محیط منزل خود را از مشکلات حرارتی ایجاد شده حفظ نمایید .

سوال و جواب مردمی در زمینه ی عایق حرارتی در اسلامشهر

سوال :

با سلام و خسته نباشید. دیوار های منزل ما بسیار نازک است. و به همین دلیل فضای خونه به هیچ عنوان گرم نخواهد و باعث سده در زمستان هزینه ی خیلی بالایی را صرف گاز بکنیم. آیا با عایق های حرارتی می توانم این مشکل را حل کنم؟

پاسخ :

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز .

بله یکی از مزیت هایی که عایق حرارتی دارد جلوگیری از هدر رفتن انرژی می باشد . شما دوست عزیز می توانید با استفاده از عایق های حرارتی تمام درزها را بپوشانید و هم این که نانو باعث ضخیم شدن دیوارها می شود. در نتیجه  از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند از هزینه های شما نیز می کاهد. شما دوست عزیز می توانید با تماس به گروه مجموعه ماندگار نانو تمامی سوالات خود را در زمینه ی عایق حرارتی ساختمان در اسلامشهر با ما در میان بگذارید.

Leave a Reply