عایق حرارتی در تهران

همان طور که می‌دانید در شهر تهران ساخت ساز های زیادی انجام شده که در بعضی از این ساختمان از مصالح بی‌کیفیت استفاده شده ، که این بی کیفیتی مصالح  مشکلاتی را برای کسانی که در آن ساختمان ساکن یا کار می‌کنند به وجود آورده است ، این مشکلات عبارتند از؛ سرد یا گرم بودن بیش از حد محیط ، بالاتر رفتن هزینه ها به خاطر هدر رفتن انرژی و … . مجموعه ماندگار نانو بر جلوگیری از این مشکلات در زمینه عایق بندی ، عایق های نانویی حرارتی ، صوتی و رطوبتی بهره گرفته که تا حد زیادی این مشکلات را کاهش داده است . به عنوان مثال عایق حرارتی در تهران را اجرا کرده است که با استفاده از این عایق  شما عزیزان می توانید هم هزینه برق و گاز خود را کاهش دهید و هم از هدر رفتن انرژی که جز سرمایه ملی است جلوگیری کنید .

کاربرد عایق حرارتی در تهران

از آنجایی که عایق های حرارتی از مواد نانو درجه یک ساخته شدند و این مواد نانویی دارای فواید بی شماری هستند که در قسمت مزایای آن را بیان می کنیم .

انجام پروژه های عایق حرارتی در تهران - شرکت ماندگار نانو

از عایق حرارتی می‌توان در بخش های مختلف ساختمان از جمله کف ، دیوارها و …  استفاده کرد. به عنوان مثال ساختمان‌هایی که بر روی محیط های مثل نانوایی‌ها غذاخوری ها شوفاژ خانه ها و غیره قرار گرفته‌اند می توانید از عایق حرارتی در تهران بهره بگیرید ، زیرا این عایق ها از نفوذ گرما و سرما به محیط جلوگیری و همچنین باعث دوام و ماندگاری مصالح ساختمانی نیز می‌شوند .

بیشتر بخوانید: نانو ساختمان در تهران

 مزایای  عایق حرارتی در تهران

با استفاده از عایق حرارتی در تهران می توانید در زمستان و تابستان از نفوذ سرما و گرما به محیط جلوگیری کنید زیرا این عایق های حرارتی از مزایای فراوانی برخوردار هستند که در این قسمت به شرح این مزایا می پردازیم :

قابلیت استفاده بدون این که نیاز به خرابی و تخریب محل مورد نظر باشد را دارا هستند .

طول عمر مصالح ساختمانی را نیز افزایش می‌دهند .

ضد حریق و نسوز هستند بدین معنا که مثلاً اگر محیطی که عایق شده دچار آتش گرفتگی شود به دلیل وجود مواد نانویی در این عایق  ، مانع از پخش شدن آتش از یک محیط به محیط دیگر می شود .

نیاز به ترمیم اگر محیط مورد نظر عایق شده بعد از گذشت سالیان طولانی نیاز به ترمیم داشته باشد این مجموعه با هزینه کم ترمیم را انجام می دهند .

تحمل گرما را از منفی ۷۰ درجه تا مثبت ۱۲۰ درجه دارا می باشد و بسیاری از فواید دیگر .

بیشتر بدانید: انجام پروژه های آب بندی استخر در تهران

مراحل انجام عایق حرارتی در تهران

شاید شما عزیزان به این فکر باشید که عایق بندی محیط های مختلف ساختمان از کف ، دیوار و غیره نیاز به تخریب داشته باشد و زمان زیادی برای عایق بندی محیط های مختلف ساختمان باید صرف کرد ، اما مجموعه ماندگار نانو با کادر مجرب و با سابقه عایق های حرارتی نانویی را استفاده می‌کند که یکی از این عایق ها ، عایق حرارتی در تهران است که بدون تخریب محیط مختلف ساختمان اعم از سقف ، دیوار و غیره  قابل استفاده است و برای عایق بندی نیاز به صرف زمان زیاد نمی باشد .

هزینه اجرای عایق حرارتی در تهران

با توجه به مزایا و فواید راجع به عایق حرارتی در تهران که  گفته شد شاید اولین چیزی که بعد از خواندن این مطلب ذهن شما را به خود درگیر کرده هزینه استفاده از این عایق نانویی که از کارایی صد در صدی برخوردارند باشد ، شما عزیزان می توانید برای آگاهی از هزینه های این طرح با مشاورین مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل فرمایید.

پرسش و پاسخ مردمی بابت عایق حرارتی در استان تهران

در این بخش به سوالات مردم درباره عایق حرارتی در استان تهران می پردازیم :

سوال : سلام خسته نباشید ، می خواستم بدونم این عایق های حرارتی تا چه حد از نفوذ گرما و سرما به محیط جلوگیری می کند ؟

پاسخ : سلام ممنون ، این عایق های حرارتی نانو زمانی که بر روی سطح مورد نظر به کار می روند ، حداقل تا ۸۵ درصد از  ورود و خروج گرما و سرما به محیط جلوگیری می نمایند شما دوست عزیز می‌توانید برای کسب آگاهی و اطلاع بیش تر از عایق های حرارتی با  مسئولان مربوطه مجموعه تماس حاصل فرمایید.

سوال : سلام وقت بخیر ، می خواستم بدونم از این عایق های حرارتی می توان در استخر هم استفاده نمود ، وجود بخار آب گرم باعث پوسیدگی این عایق ها نمی شود؟

پاسخ : سلام ممنون دوست عزیز ، بله از این عایق ها در محیط هایی که مانند استخر می توان استفاده کرد ، زیرا عایق حرارتی تا حدی همانند عایق های رطوبتی عمل می کند و به دلیل وجود مواد نانو در ساختار این عایق ها ، دچار پوسیدگی و خرابی نمی شوند .

Leave a Reply