عایق حرارتی ساختمان در تهران

از آنجایی که در شهر تهران ساخت و ساز های بی شماری نسبت به شهرهای دیگر صورت گرفته و اکثر این ساخت و سازها با بهره‌گیری از مواد و مصالح درجه ۳ بی کیفیت ساخته شده و این ساختمان‌ها به دلیل بی کیفیتی مصالح  در زمستان و تابستان ، سرما و گرما را به راحتی به خود جذب و آن محیط را به شدت سرد یا گرم می کند . مجموعه ماندگار نانو با بررسی علم نانو توانسته در زمینه عایق‌ بندی از عایق های نانویی اعم از حرارتی ، صوتی و رطوبتی بهره ببرد ؛ به عنوان مثال عایق حرارتی ساختمان در تهران یکی از نمونه‌ عایق های حرارتی است که دارای کاربردها و مزایا  فراوانیست ، که در بخش‌های بعدی به آن می‌پردازیم .

نقش عایق حرارتی ساختمان در تهران

از آن جایی که بیش تر ساختمان ها اعم از تجاری ، مسکونی و اداری در تابستان و زمستان در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دارند و با توجه به کیفیت مصالح به کار رفته در این ساختمان ها این مصالح گرما را به خود جذب و باعث گرمای آن محیط می شوند . مجموعه ماندگار نانو با بهره گیری از عایق های نانو مختلف که در این جا عایق حرارتی ساختمان در تهران مد نظر است توانسته محیط های مختلفی اعم از دیوار ، پشت بام ، تراس را از نفوذ گرما و سرما به داخل محیط جلوگیری کند.

بیشتر بدانید: عایق حرارتی در تهران

انجام پروژه های عایق حرارتی ساختمان در تهران - شرکت ماندگار نانو

مزایای عایق حرارتی ساختمان در تهران

از جمله مزایای عایق حرارتی ساختمان در تهران می توان به ضد حریق و نسوز بودن ، تحمل گرما از منفی ۷۰ درجه سانتی گراد تا مثبت ۱۲۰ درجه سانتی گراد ، عدم پوسیدگی و خوردگی ، مقاومت در برابر اشعه فرابنفش و یو وی ، دوام و طول عمر بالا ، عدم ایجاد گازهای سمی در زمان اجرا و …  اشاره کرد .  برای اطلاع از مزایای بیش تر می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید

در این قسمت به توضیحات بیش تری راجع به برخی فواید این عایق حرارتی می پردازیم : ضد حریق و نسوز بودن یعنی اگر محیطی که با عایق حرارتی عایق شده دچار آتش سوزی شود به دلیل وجود مواد نانو در این عایق ها از پخش شدن آتش از نقطه‌ای به نقطه دیگر جلوگیری می کند .

نکته قابل توجه این است که عایق های حرارتی تا حدودی همانند عایق صوتی جاذب صدا نیز به شمار می‌آیند . از آن جایی که از گذشته مردم برای عایق بندی محیط های مختلف ساختمان از جمله  سقف ، دیوار، کف و … از موادی نظیر سیمان و غیره استفاده می کردند و علم که با پیشرفت روز افزون ، روز به روز تغییر کرده تا در نهایت به عایق پشم شیشه و همانند آن رسیدند ، امروز با بهره‌گیری از علم نانو عایق حرارتی در تهران را به وجود آورد از جمله  مزایا عایق حرارتی نسبت به پشم شیشه  عبارتند از ؛ عایق حرارتی بر خلاف پشم شیشه و غیره بدون تخریب صورت می‌گیرد .

عدم ایجاد گازهای سمی در زمان اجرا بر خلاف پشم شیشه و امثال آن  .

و بسیاری از مزیت های دیگر .

هزینه عایق حرارتی ساختمان در تهران

شاید با توجه به کارایی و نقش های عایق حرارتی ساختمان در تهران که در این مطلب راجب آن گفتیم شما عزیزان علاقه مند شده باشید از این عایق نانویی استفاده نمایید اما ممکن سوالاتی از قبیل مدت زمان انجام کار ، چگونگی انجام کار توسط گروه کاری متخصص ، هزینه بهره برداری از این پروژه در ذهن شما عزیزان شکل گرفته باشد برای یافتن پاسخ این سوالات می توانید با مشاورین مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل فرمایید تا شما عزیزان را بیش تر راهنمایی کنند .

پرسش و پاسخ مردمی درباره عایق حرارتی ساختمان در تهران

ما در این قسمت به پاسخ سوالات مردمی راجع به عایق حرارتی ساختمان در تهران می پردازیم :

سوال : سلام خسته نباشید ،  آیا از عایق  حرارتی می توان در نمای ساختمان استفاده کرد ؟ شرایط استفاده از عایق حرارتی در نمای ساختمان به چه عواملی بستگی دارد ؟

پاسخ : سلام ممنون ، بله امکان استفاده از عایق حرارتی نانو در نما ساختمان  وجود دارد و هم چنین موجب دوام و ماندگاری بالا نما شده و از آلودگی های ناشی از آلاینده ها سمی موجود در هوا که بر روی سطح نما قرار می گیرند از مقاومت بالایی برخوردارند و از پوسیدگی و فرسودگی نما جلوگیری می نمایند . شما دوست عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوالی که پرسیده اید با مشاورین مجموعه ماندگار تماس حاصل فرمایید .

Leave a Reply