عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه

محیط داخلی برخی از ساختمان ها بر اثر تابش مستقیم خورشید در تابستان بیش از حد گرم می شود به صورتی که با وجود انواع وسایل سرمایشی دمای محیط متعادل نمی شود و یا در زمستان با استفاده از هر گونه وسیله گرمایشی دمای محیط مطلوب نخواهد شد . مجموعه ماندگار نانو با عایق بندی ساختمان محیط داخلی را از هر گونه رطوبت ، حرارت و آلودگی صوتی حفظ می نماید.  علت اصلی این مشکل دیوار های نازک و استفاده از مصالح نا مرغوب و درجه 3 است. مجموعه ماندگار نانو در نظر دارد با استفاده از عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه از این قبیل مشکلات را رفع نماید ، در ادامه به بررسی بیشتر عایق های حرارتی خواهیم پرداخت.

اجرای عملیات های عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه - شرکت ماندگار نانو

موارد استفاده از عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه

به دلیل استفاده از سازه های بی کیفیت در ساخت و ساز در زمستان و تابستان حتی با استفاده از وسایل سرمایشی و گرمایشی از جمله بخاری ، شوفاژ ، کولر و غیره محیط به هیچ عنوان به دمای مطلوب نمی رسد . هدر رفتن انرژی می تواند مشکلات عمده ای را به وجود آورد که مجموعه ماندگار نانو به شما عزیزان پیشنهاد می کند که با استفاده از عایق های حرارتی ساختمان در فیروز کوه تمام مشکلات خود را در این زمینه رفع نمایید . لازم به ذکر است عایق حرارتی می تواند نوعی عایق صوتی نیز باشد و محیط خود را از هرگونه آلودگی صوتی حفظ کند.

بیشتر بدانید: عایق نمایی

مزیت های عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه

عایق  حرارتی ساختمان در فیروزکوه با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت انجام می شود . از جمله مزایای این مواد نانو می توان به ضد حریق و نسوز بودن آن اشاره کرد که به این معناست ، در صورت آتش سوزی حریق از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل نمی شود. مواد نانویی قابلیت تحمل دمای منفی 70 تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را دارد. هم چنین با مقاومت بالایی که در برابر مواد اسیدی و بازی دارند ، به شما کمک می کند که محیط ساختمان تان را با هرگونه مواد شوینده شست و شو دهید. زمان کمتری برای عایق بندی حرارتی ساختمان تان نسبت به عایق بندی دیگر از قبیل پشم شیشه لازم است.

بیشتر بخوانید: رنگ های نانویی

مواد نانویی که مجموعه ماندگار نانو استفاده می کند محلولی بی رنگ و بدون بو می باشد که مقاومت بالایی در برابر اشعه UVو فرابنفش دارد.  مواد نانویی جذب مصالح ساختمانی می شود و طول عمر ، دوام و ماندگاری ساختمان را افزایش می دهد . شما عزیزان با یک بار نانو کردن ساختمان خود هیچ احتیاجی به ترمیم عایق بندی نخواهید داشت. عایق بندی عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه توسط نیرو های مجرب و متخصص ماندگار نانو انجام خواهد شد.

هزینه عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه

شاید شما عزیزان با خواندن این مطالب به این فکر افتاده باشید که با استفاده از مواد نانویی محیط خود را عایق بندی کنید . شما می توانید با تماس با نیرو های متخصص مجموعه ماندگار نانو و با ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ و تعداد دیوار ها از هزینه و زمان تقریبی عایق بندی ساختمانتان آگاه شوید . توجه داشته باشید که برای نانو کردن ساختمانتان باید محیط کاملاً تمیز باشد ، عایق بندی با نانو بدون هیچ تخریبی و در کمترین زمان انجام خواهد شد . عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه به شما کمک زیادی در رفع مشکلات تان در زمینه عایق بندی خواهد کرد و از هزینه های جانبی برای شما جلوگیری می نماید .

مطالب بیشتر: نانو مکمل بتن

مزایا دیگر عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه

از مزایای دیگر مواد نانویی آنتی باکتریال بودن آن است و از بستن خزه ، جلبک ، شوره و قارچ جلوگیری خواهد کرد . شما با یک هزینه ی ابتدایی می توانید تا آخر عمر ساختمان خود را در برابر عوامل مانند رطوبت ، حرارت و صوت محافظت کنید . استفاده از ایزوگام به جای نانو می تواند معایب زیادی را داشته باشد از جمله این که در زمستان متراکم شده و ترک خورده و در تابستان بر اثر گرما ی زیاد  نرم شده و خاصیت خود را از دست می دهد . لوله ها ، مخازن و مصالح به هیچ عنوان پوسیده و خورده نخواهد شد . شما عزیزان با استفاده از عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه مشکلاتی در زمینه هدر رفتن انرژی نخواهید داشت . مواد نانویی کیفیت بالایی دارد و زمان کمتری را برای عایق بندی خواهد برد . مراحل عایق بندی با نانو بسیار از آسان تر از عایق بندی های دیگر می باشد .

Leave a Reply