عایق حرارتی ساختمان در قیامدشت

با توجه به فصل های تابستان ، که تابش نور خورشید بر روی ساختمان ها به صورت مستقیم می باشد. برخی از این ساختمان‌ها نیز اعم از تجاری و مسکونی بر روی محیط های گرمی همانند نانوایی ها ، غذاخوری ها قرار گرفته اند که موجب داغ شدن بیش از حد کف ساختمان می‌شوند. مجموعه ماندگار نانو برای حل این مشکل توانسته در زمینه اجرای عایق بندی از عایق‌های نانو استفاده کند که یکی از این عایق ها ، عایق حرارتی ساختمان در قیامدشت است که جزء دسته عایق های حرارتی نانو قرار دارد. شما همشهریان عزیزی که در قیامدشت سکونت دارید می‌توانید از این عایق برای رفع این گونه مشکلات استفاده کنید. در ادامه به بیان توضیحات بیشتری راجع به عایق های حرارتی می پردازیم :

نقش عایق حرارتی ساختمان در قیامدشت

به دلیل استفاده از مصالح بی کیفیت در برخی ساختمان ها موجب شده در تابستان و زمستان ، گرما و سرما به مصالح جذب و محیط آن ساختمان را بیش از اندازه گرم یا سرد کند.  برای رفع گرمی و سردی داخل ساختمان‌ها ، مجموعه ماندگار نانو با بهره گیری از نیروی کاردان و با تجربه در زمینه اجرای عایق بندی ، عایق های حرارتی ، صوتی و رطوبتی نانویی را استفاده کرده که یکی از این ها عایق ها ، عایق حرارتی ساختمان در قیامدشت است که شما مردم عزیزی که در قیامدشت سکونت دارید می‌توانید با استفاده از این عایق مانع از جذب سرما و گرما به محیط مختلف ساختمان خود شوید .

انجام عملیات های عایق حرارتی ساختمان در قیامدشت - ماندگار نانو

بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی در قیامدشت

 مزایای عایق حرارتی ساختمان در  قیامدشت

از عایق حرارتی ساختمان در قیامدشت می توانید در محیط های مختلف اعم از پشت‌بام ، بالکن ، کف ، دیوار ، سقف و … استفاده کنید . از جمله فواید این عایق نانو عبارت است از: طول عمر بالا ، تحمل گرما از منفی ۷۰ درجه سانتی گراد تا مثبت ۱۲۰ درجه سانتی گراد  ، مقاومت بالا در برابر اشعه فرابنفش و UV ،  ضد حریق ، عدم فرسودگی و پوسیدگی ، بهترین جایگزین به جای ایزوگام ، عدم ایجاد گازهای سمی در زمان اجرا برخلاف ایزوگام و بسیاری از فواید دیگر. در ادامه به بررسی جزئی‌تر برخی از این فواید می‌پردازیم :

با توجه به استفاده از مواد نانویی در ساخت این عایق ها به همین خاطر از طول عمر بالایی برخوردارند . ضد حریق یعنی در هنگام آتش سوزی ، مانع از  پخش آتش از یک نقطه ای به نقطه دیگر می شود .  تحمل گرما را از منفی ۷۰ درجه سانتی گراد تا مثبت ۱۲۰ درجه سانتی گراد دارا هستند، بدین معنا که در اثر گرمای زیاد عایق ها دچار تغییر حالت نمی شوند . عایق حرارتی بهترین جایگزین به جای ایزوگام و همانند آن می باشد ، زیرا برای استفاده از آن نیازی به تخریب محیط که شامل انرژی زیاد برای تخریب ،کثیفی محل ، صرف هزینه اضافه و …  نیست زمانی  که همکاران مجموعه ماندگار نانو در حال اجرای عایق بندی محیط های مختلف از جمله پشت‌بام ، دیوار، سقف ، نما و غیره هستند . این عایق بندی بدون هیچ گونه تولید گاز سمی در برخلاف ایزوگام و دیگر عایق بندی ها انجام می شود .

هزینه  عایق حرارتی ساختمان در قیامدشت

با توجه به فواید و کارایی های عایق حرارتی ساختمان در قیامدشت مسئله‌ای که ذهن شما همشهریان قیامدشتی را به خود مشغول کرده هزینه‌ای است که باید برای استفاده از این عایق ها بپردازید راجع اطلاع از هزینه ها می توانید با مشاورین مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل فرمایید .

بیشتر بدانید: نانو ساختمان در قیامدشت

پرسش و پاسخ مردمی راجب اجرای پروژه های عایق حرارتی ساختمان در قیامدشت

در این قسمت سوال‌های مردم راجع به اجرای عایق حرارتی ساختمان ها در قیامدشت را پاسخ می دهیم :

سوال : سلام وقت بخیر ،آیا عایق حرارتی از خروج حرارت محیط ساختمان یا همان نفوذ حرارت محیط به بیرون از ساختمان جلوگیری می‌کند ؟

پاسخ : سلام ممنون ، عایق های حرارتی مانع از نفوذ گرما و سرما در تابستان و زمستان به محیط خارج از ساختمان می شوند جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین این مجموعه تماس بگیرید .

Leave a Reply