عایق حرارتی ساختمان در پردیس

امروزه در ساختمان ها مشاهده می شود که با وجود وسایل گرمایشی مانند بخاری و شوفاژ در زمستان و وسایل سرمایشی مانند کولر در تابستان، دمای ساختمان به هیچ عنوان مطلوب نخواهد شد. دلیل اصلی ایجاد این گونه مشکلات استفاده از مصالح نامرغوب و درجه 3 در ساختمان ها می باشد که می تواند هزینه های سرسام آوری را برای ما ایجاد نماید . همچنین در این صورت انرژی زیادی را نیز هدر خواهید داد. کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو از صفر تا صد انجام فرایند عایق حرارتی ساختمان در پردیس را برعهده می گیرد. مواد نانویی مزیت های دیگری دارد که می تواند در رفع مشکلات به شما عزیزان کمک نماید . در ادامه به بررسی بیشتر این عایق خواهیم پرداخت.

اجرای عملیات های عایق حرارتی ساختمان در پردیس - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

مزایای عایق حرارتی ساختمان در پردیس

مواد نانویی با جذب بالایی که دارد می تواند به درون مصالح ساختمانی نفوذ کرده و باعث افزایش عمر مصالح ساختمانی می شود. این مواد تمام درزهای موجود را به دلیل انعطاف بالایی که دارد پوشش خواهد داد و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می نماید. شما عزیزان برای عایق بندی محیط خود با عایق های دیگر مانند پشم شیشه و ایزوگام باید زمان زیادی را صرف نمایید در صورتی مواد نانویی محلولی بدون رنگ و بی بو می باشد و به سرعت خشک خواهد شد.

مقاومت بالایی که مواد نانویی دارد ، این امکان را به ما می دهد که با هرگونه مواد اسیدی و بازی مانند وایتکس ، جرم گیر و … محیط خود را شست و شو داده و به هیچ عنوان در اثر برخورد با آن ها پوسته نخواهد شد . موادی نانویی که مجموعه ماندگار نانو برای عایق حرارتی ساختمان در پردیس استفاده می نماید درجه یک بوده و تا پایان عمر سازه احتیاج به ترمیم نخواهد داشت. نسوز بودن مواد نانویی باعث می شود که در صورت آتش سوزی و ایجاد حریق آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر انتقال پیدا نکند . این مواد در بازه ی دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد و در برابر اشعه یووی و فرابنفش بسیار مقاوم بوده و خاصیت خود را از دست نخواهد داد .

بیشتر بدانید: نانو در پردیس

فرایند عایق حرارتی ساختمان در پردیس

برای انجام فرایند عایق بندی نانویی شما عزیزان باید محیط خود را کاملا تمیز نموده و سپس از این مواد استفاده نمایید. شما عزیزان می توانید با تماس به کارشناسان مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی مانند متراژ ، جنس و تعداد دیوار های ساختمان خود از هزینه ، زمان و فرایند انجام عایق بندی نانویی تا حدود زیادی به صورت تقریبی آگاهی های لازم را کسب نمایید.

لازم به ذکر است هزینه ی اولیه عایق بندی های نانو نسبت به مواد دیگر کمی بیشتر است علت استفاده از مواد نانویی به دلیل مزیت هایی است که دارد از جمله این مزایا کاهش هزینه هایی که می تواند برای شما به علت هدر رفتن انرژی به وجود آورده شود ، با استفاده از عایق حرارتی ساختمان در پردیس تا حد زیادی کاسته می شود همچنین مواد نانویی محلولی است که قابلیت پوشش دهی تمام محیط را در کمترین زمان خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: عایق حرارتی ساختمان در پیشوا

مزیت های دیگر عایق حرارتی ساختمان در پردیس

مواد نانویی می تواند ساختمان شما را آنتی باکتریال کند ، آنتی باکتریال بودن این مواد به این معناست که می تواند از بستن خزه ، جلبک و قارچ جلوگیری نماید. شما عزیزان می توانید از نانو در تمامی محیط ساختمان خود مانند حمام ، سرویس بهداشتی ، کف آشپزخانه ، دیوار ها و … استفاده نمایید. با عایق حرارتی ساختمان در پردیس می تواند تا حدود زیادی عملکرد عایق های رطوبتی و صوتی را نیز داشته باشند. مواد نانویی قابلیت محافظت از لوله ها مخازن و مصالح ساختمانی در برابر نم و رطوبت خواهد داشت و از پوسیدگی و خوردگی جلوگیری می کند.

هم چنین عایق بندی ساختمان بوسیله ی نانو هیچ گونه تخریبی را ایجاد نخواهد کرد. نانو موادی دوست دار محیط زیست بوده و هیچ گونه ضرری نخواهد داشت در صورتی که عایق بندی های دیگر مانند ایزوگام در زمان انجام ایزوگام گازهایی را تولید می کند که برای سلامتی انسان بسیار مضر خواهد بود . تمامی عایق بندی های موجود به ترمیم نیازمند خواهند بود اما مواد نانویی با یک بار عایق بندی احتیاج به ترمیم نخواهند داشت.

Leave a Reply