عایق رطوبتی در شهریار

به علت استفاده از مصالح نا مرغوب در ساخت ساختمان ها ، با گذشت زمان نم و رطوبت به درون ساختمان نفوذ نموده و باعث نم زدگی های دیواره ها ساختمان می شود که ظاهر زشتی را به محیط کار و یا محل زندگی تان خواهد داد . همچنین این نم زدگی ها می تواند برای شما عزیزان هزینه های هنگفتی ایجاد نماید. کارشناسان حرفه ای مجرب مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت عایق رطوبتی در شهریار را بر عهده بگیرید . در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت .

اجرای پروژه های عایق رطوبتی در شهریار - شرکت ماندگار نانو

مزیت عایق رطوبتی در شهریار

این مواد مزیت های بی شماری را دارد که در این مطلب به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم نمود .  یکی از مهم ترین مزیت های نانو این است که می تواند به درون مصالح ساختمانی نفوذ کرده و از ورود نم و رطوبت به درون مصالح جلوگیری کند . همچنین با انعطاف بالایی که دارد تمامی درز ها را پوشش خواهد داد و می تواند محیط را صد در صد آب بندی نمایید .همچنین می تواند باعث افزایش عمر ساختمان شما نیز بشود . مواد نانویی قابلیت محافظت از لوله ها مخازن و مصالح ساختمانی را داشته و از پوسیدگی و خوردگی آن ها جلوگیری می نماید . شما می توانید در تمامی محیط ساختمان خود مانند تراس ، پشت بام ، دیوار ها  ، سقف ، حمام ، سرویس بهداشتی و … از مواد نانویی استفاده نموده به راحتی آن ها را با انواع محیط شوینده شست و شو دهید. نانو قابلیت مقابله با هرگونه مواد اسیدی و بازی را داشته و به هیچ عنوان پوسته و خورده نخواهد شد.

بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی در پردیس

خاصیت آنتی باکتریال این مواد به گونه ای است که مانع از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره در ساحتمان خواهد شد .شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی برای عایق رطوبتی در شهریار از ساختمانی ضد حریق بهره مند شوید به طوری که در صورت آتش سوزی به هیچ عنوان حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد. خاصیت خود پاک شوندگی این مواد به این صورت است که می تواند کثیفی را تجزیه نماید و در صورت کثیفی به راحتی با مواد شوینده پاک خواهد شد . این مواد قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد داشته و در این بازه از دما به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید .

تفاوت ایزوگام با عایق رطوبتی در شهریار

برای ایزوگام محیط نیاز به تخریب محیط خواهید داشت که برای شما هزینه بر خواهد بود اما مواد نانویی به هیچ عنوان ذره ای به تخریب نیاز نخواهد داشت . همچنین در زمان ایزوگام کردن محیط گازهای سمی تولید خواهد شد که برای سلامتی بسیار مضر خواهد بود . اما مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو که برای افراد مضر نبوده و علاوه بر آن موادی دوست دار طبیعت نیز می باشد.

بیشتر بدانید: عایق حرارتی ساختمان در پیشوا

ایزوگام در اثر سرمای زیاد زمستان منقبض شده و ترک می خورد و در گرمای تابستان بر اثر گرمای بیش از حد نرم شده و خاصیت آب بندی خود را دست می دهد و باید هزینه زیادی را برای ترمیم ایزوگام پرداخت نمود ولی مواد نانویی به هیچ پوسیده نشده و از بین نمی رود .شما عزیزان با یک بار عایق رطوبتی در شهریار با مواد نانویی هیچ نیازی به ترمیم عایق بندی ساختمان نخواهید داشت. همچنین مواد نانویی با انعطاف بالایی که دارد می تواند تمامی درزها را پوشش دهد اما ایزوگام همچین قابلیتی را نداشته و نمی توانید به صورت کامل محیط را آّب بندی نماید.

هزینه و زمان عایق رطوبتی در شهریار

مواد نانویی به سرعت خشک شده و زمان کمتری را نسبت به عایق های دیگر صرف خواهید نمود . هزینه ی ابتدایی که برای عایق بندی های نانویی پرداخت خواهید کمی بیشتر از عایق های دیگر خواهد بود اما با توجه به مزایای مواد نانویی به شما عزیزان استفاده از مواد نانویی را پیشنهاد می کنیم . شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی عایق رطوبتی در شهریار به کارشناسان تیم مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو تماس بگیرد و با ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ، دیوار ها و نوع جنس به صورت تقریبی از هزینه و زمان عایق بندی با مواد نانویی مطلع شوید.

Leave a Reply