عایق رطوبتی در فیروزکوه

امروزه در اکثر ساختمان ها به علت استفاده از مصالح بی کیفیت و نامرغوب دیوارها دچار نم زدگی می شوند. مصالح ساختمانی نم را جذب می کنند. باران دارای املاح نمک می باشد که پس از نم زدگی دیوارها به علت شوره چهره ی خوبی نخواهند داشت ، این مشکل سبب می شود که برای شما عزیزان هزینه های هنگفتی را به وجود آورد. مجموعه ماندگار نانو با عایق رطوبتی در فیروزکوه از هزینه های اضافی جلوگیری خواهد کرد. از نانو می توانید در تراس، پشت بام ، سرویس بهداشتی ، حمام ، استخر، کف آشپرخانه و غیره استفاده نمایید. در ادامه به بررسی بیشتر نانو خواهیم پرداخت.

اجرای پروژه های عایق رطوبتی در فیروزکوه - شرکت ماندگار نانو

ویژگی های عایق رطوبتی در فیروزکوه

عایق های رطوبتی یکی از پرکاربرد ترین عایق ها در مجموعه ماندگار نانو می باشد. شما عزیزان می توانید با عایق رطوبتی در فیروزکوه از هزینه های جانبی به وجود آمده جلوگیری نموده و طول عمر ساختمان خود را افزایش دهید. این نوع عایق بندی ها بدون هیچ گونه تخریبی انجام خواهد شد و با یک بار نانو کردن محیط هیچ احتیاجی به عایق بندی دوباره نخواهد بود.

نانو جذب مصالح ساختمانی می شود و از ورود هرگونه نم و رطوبت به مصالح جلوگیری خواهد کرد. به طوری که می توانید پس از عایق بندی محیط خود با هر گونه مواد شوینده از جمله وایتکس و جرم گیر و غیره محیط خود را شست وشو دهید.

این عایق در برابر اشعه UV و فرا بنفش مقاوم خواهد بود. نانو در برابر خوردگی و پوسیدگی مخازن ، لوله ها و مصالح ساختمانی از خود مقاومت نشان می دهد. عایق های رطوبتی مجموعه ماندگار نانو می تواند به صورت 100 درصد تمام ساختمان شما را آب بندی کند. نانو خاصیت خود پاک شوندگی دارد. این ویژگی به این منظور است که در زمان ایجاد کثیفی ، نانو آن را تمیز می کند و یا این که با مواد پاک شونده به راحتی پاک خواهد شد.

مقایسه عایق رطوبتی در فیروزکوه با ایزوگام

در گذشته برای عایق بندی های رطوبتی از ایزوگام استفاده می شد ولی امروز با استفاده از محلول نانو می توانید عایق بندی های ساختمان خود را انجام دهید که مزایای بسیاری دارد . ایزوگام نمی تواند تمام درزهای ساختمان را عایق بندی کند ولی نانو به علت محلول بودن می تواند به تمام درزها نفوذ کرده و عایق بندی کند.

بیشتر بدانید: آب بندی استخر در اسلامشهر

برای ایزوگام کردن ساختمان احتیاج به حرارت بالا می باشد که امکان آتش سوزی وجود دارد ولی نانو به راحتی انجام می گردد و به سرعت خشک خواهد شد و همچنین گازهای تولید شده از انجام ایزوگام بسیار سمی خواهد بود . شما عزیزان با عایق رطوبتی در فیروزکوه می توانید ساختمان خود را یک بار برای همیشه عایق بندی کنید ولی ایزوگام در زمان سرما متراکم شده و می ترکد و در زمان گرما نرم خواهد شد و خاصیت عایق بندی خود را از دست خواهد داد و شما را مجبور به ترمیم دوباره عایق بندی می کند که هزینه های زیادی را به دنبال دارد. ایزوگام کردن ساختمان به تخریب محل نیاز دارد در صورتی که نانو کردن محیط هیچ احتیاجی به تخریب ندارد .

زمان و هزینه مورد نیاز عایق رطوبتی در فیروزکوه

شاید برای شما عزیزان با خواندن مطالب در زمینه عایق رطوبتی در فیروزکوه سوالاتی پیش آمده که می توانید با تماس به متخصصان و نیرو های مجرب مجموعه ماندگار نانو به تمامی سوالات خود پاسخ دهید. تا کارشناسان ما با پرسش هایی از قبیل تعداد دیوار ها و متراژ محیط ساختمان تان هزینه و زمانی که عایق بندی ساختمان زمان خواهد برد را تخمین بزنند و به شما دراین زمینه آگاهی لازم را می دهند. مجموعه ماندگار نانو در زمینه عایق کاری ، آب بندی سطوح مختلف با مواد نانو درجه یک با تیم اجرایی کار آزموده با چندین سال سابقه فعالیت نموده است.

بیشتر بدانید: انجام پروژه های نانو در کرج

توجه داشته باشید که برای عایق بندی با نانو ، محیط را باید کاملا تمیز کنید.

پاسخ به سوالات شما دوستان عزیز در زمینه عایق رطوبتی در فیروزکوه

سوال :

با سلام. ساختمان در اثر بارش باران دچار نم زدگی شده است. آیا می توان از این عایق بندی ها در سطح پشت بام استفاده کرد؟

پاسخ:

سلام خدمت شما کاربر عزیز

بله شما عزیزان می توانید از نانو در تمامی ساختمان خود استفاده نمایید.

Leave a Reply