عایق رطوبتی در قیامدشت

با توجه به اینکه در زمستان به دلیل بارش برف و باران بر روی سطوح مختلف باعث نفوذ آب شده عایق کردن قسمت های مختلف ساختمان اعم از پشت‌بام ،  بالکن  و …  را به امری ضروری و مهم تبدیل کرده است . مجموعه ماندگار نانو با استفاده از عایق های رطوبتی نانو توانسته از نفوذ آب به سطوح مختلف جلوگیری کند . شما عزیزانی که در قیامدشت زندگی می کنید می توانید در حین ساخت ساختمان یا بعد از ساخت از عایق رطوبتی در قیامدشت که با استفاده از مواد نانو ساخته شده بهره بگیرید . زیرا استفاده از این عایق ها نیاز به تخریب محل مورد نظر برای عایق بندی ندارد . استفاده از این عایق ها باعث کم کردن هزینه های جانبی نیز می شود.

انجام پروژه های عایق رطوبتی در قیامدشت - شرکت ماندگار نانو

معرفی عایق رطوبتی در قیامدشت

با توجه به ساخت ساختمان های امروزی که سازنده ها توجه زیادی به عایق بندی ساختمان ندارند و این امر باعث شده مردم زمانی که یک واحد از ساختمان را برای سکونت خریداری می‌کنند  ، در مدت زمان کوتاه قسمت های مختلف این ساختمان ها ،  دچار پوسیدگی ومشکلات دیگر  در محیط آپارتمان می شود . مجموعه ماندگار نانو با توجه به این مسئله ، از عایق های مختلفی اعم از عایق رطوبتی ، حرارتی و صوتی که با مواد نانو ساخته شده اند در عایق بندی استفاده کرده یکی از این عایق ‌ها ، عایق رطوبتی در قیامدشت می باشد که جزء دسته عایق های رطوبتی است شما عزیزان می توانید با یک بار استفاده از این عایق ها که با مواد نانو ساخته شده اند عایق بندی ساختمان خود را با طول عمر ساختمان تضمین کنید .

بیشتر بدانید: انجام عملیات آب بندی استخر در قیامدشت

مزایای عایق رطوبتی در قیامدشت

مزایای عایق رطوبتی در قیامدشت که در آن از مواد نانویی استفاده شده عبارت است از ماندگاری بالا و هزینه کم در زمان ترمیم  ، چسبندگی بالا ،  مقاومت در برابر اشعه فرابنفش ،  تحمل گرما از منفی ۷۰ درجه تا مثبت ۱۲۰ درجه ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی اسیدی و بازی ، بهترین جایگزین به جای ایزوگام و بسیاری  از مزایای دیگر. برای درک بیشتر مزایای گفته شده در این قسمت در مورد برخی از این مزایا توضیحات بیشتری می‌دهیم :

قابلیت استفاده این عایق در محیط های مختلف ساختمان اعم از سازه ، سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ،دیوار و غیره باعث شده مثلاً هنگام استفاده از این عایق در حمام و سرویس بهداشتی و محیط‌هایی که در برخورد مداوم آب  هستند مانع از نفوذ آب به سطوح محیط شود.  چسبندگی بالا یعنی زمانی که از این عایق که در ساخت آن ، مواد نانویی به کار رفته ، بر روی سطوح مختلف  استفاده می شود ، مواد نانویی به سرعت جذب سطوح شده و حاشیه و درز های اطراف آن  سطوح را به خوبی می پوشاند و آن را آب بند می کند . نکته قابل توجه این است که هنگامی که از مواد شیمیایی مثل جرم گیر ، وایتیس و…  برای نظافت بر روی این سطوح استفاده می شود این سطوح عایق شده پوسته پوسته نشده و از بین نمی روند. استفاده از ایزوگام در سطوحی مثل پشت بام که در زمستان و تابستان در معرض سرما و گرما قرار گرفته‌اند مشکلاتی را در پی دارد که از جمله این مشکلات می‌توان به سرد و متراکم شدن ایزوگام در زمستان اشاره کرد که باعث ترک خوردگی بر روی سطح پشت‌بام شده و هنگامی که باران و برف ببارد آب به سطح پشت‌بام نفوذ و باعث ایجاد نم و رطوبت به سقف می گردد و همچنین در تابستان به علت گرمی هوا این سطح ها داغ و به حال نرم در می آیند . جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به مزایا و همچنین هزینه‌ها برای بهره‌گیری از عایق های نانویی می توانید با مشاورین و راهنمایان مجموعه تماس حاصل فرمایید .

پرسش و پاسخ مردمی درباره انجام پروژ های عایق رطوبتی در قیامدشت

در این قسمت سوالات مردم راجع به عایق رطوبتی در قیامدشت را پاسخگو هستیم :

بیشتر بخوانید: عایق حرارتی در قیامدشت

سوال : سلام خسته نباشید ، بهترین زمان استفاده از این عایق ها در حین ساخت یا بعد از ساخت می باشد ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون .

پاسخ : سلام ممنون ، با توجه به این که استفاده از این عایق ها بدون هیچ گونه تخریب و خرابی توسط نیروهای کاردان و ما هر  مجموعه صورت می گیرد ، می توانید در هر زمانی از این‌ عایق های نانویی بهره بگیرید ، ولی با استفاده از این عایق ها در ابتدا ساخت می توانید در وقت  و هزینه خود نیز صرفه جویی کنید .

سوال : سلام وقت بخیر ، از عایق رطوبتی می توان در نمای ساختمان  استفاده کرد ؟

پاسخ : سلام وقت شما کاربر گرامی هم بخیر ، بله امکان استفاده از عایق های رطوبتی که در آن ها از مواد نانویی بهره گرفته شده وجود دارد  شما کاربر گرامی با استفاده از این عایق  بر طول عمر نمای ساختمان خود افزوده و هم چنین کثیفی ناشی از دود خودرو ها ، آلاینده ها که بر روی سطح نما می چسبند را به طور قابل توجهی کاهش می دهید .

Leave a Reply