عایق رطوبتی در پیشوا

مشکلاتی از قبیل چکه آب از سقف منازل و یا محیط های اداری و صنعتی ، نم دادن دیوار ها و سقف ،  ایجاد لکه های زرد رنگ  ، وجود بوی نم در منزل و حتی خرابی رنگ دیوارها ، بسیاری از مشکلات مشابه از جمله مواردی هستند که به دلیل نداشتن عایق رطوبتی مناسب برای شما عزیزان ممکن است به وجود بیاید. در شهرهای مانند پیشوا که دارای بافت سنتی و قدیمی هستند استفاده از عایق های نانو مانند عایق رطوبتی در پیشوا بسیار مهم و حائز اهمیت است. استفاده از این عایق های رطوبتی علاوه بر اینکه این سازه های قدیمی و یا حتی سازه های جدید را در مقابله با رطوبت و نفوذ آب مقاوم خواهد کرد، عمر سازه و مصالح به کار رفته درون آن را نیز افزایش خواهد داد که در قسمت های بعد به بررسی کلی این موضوع خواهیم پرداخت.

انجام عملیات های عایق رطوبتی در پیشوا - ماندگار نانو

اجرای فرآیند عایق رطوبتی در پیشوا

اجرای عایق رطوبتی در پیشوا کاری بسیار تخصصی می باشد که توسط مجموعه ماندگار نانو با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد. این فرآیند به گونه ای است که شما عزیزان می توانید بدون هیچگونه تخریب در محیط مورد نظرتان از بالاترین سطح عایق بندی برخوردار شوید . به گونه‌ای که تنها لایه نازکی از مواد نانو بر روی سطح مورد نظر با روش خاصی پاشیده خواهد شد و بعد از جذب ،  آن سطح را از نفوذ هر گونه آب و رطوبت عایق خواهد کرد. مواد نانو به گونه ای می باشند که به داخل مصالح به کار رفته در ساخت آن محیط جذب خواهد شد و علاوه بر عایق کردن آن باعث مقاوم تر شدن مصالح و افزایش طول عمر آنها خواهد شد. بنابراین یکی از مزیت های اصلی این عایق نانو نسبت به دیگر عایق های رطوبتی این است که شما عزیزان می توانید بدون کوچکترین تخریبی از این مواد نانویی برای عایق کردن محیط مورد نظرتان استفاده کنید و بسیاری از هزینه های جانبی را برای خود کاهش دهید.

جهت نمایش پروژه های عایق نمایی بر روی لینک کلیک کنید.

مکان های قابل استفاده از عایق رطوبتی در پیشوا

شما عزیزان در شهر پیشوا می توانید از عایق های رطوبتی در هر محیطی که در آن وجود نم و رطوبت احساس می‌شود استفاده کنید. سرویس های بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ، استخرهای پرورش ماهی ، استخرهای تفریحی ، سونا ، جکوزی ، منبع های آب ، چاه آب ، سوله های صنعتی و … تنها بعضی از مواردی است که شما عزیزان می توانید با استفاده از عایق های رطوبتی مانع از بروز مشکلات زیان آور بسیار زیادی در آن محیط شوید.

استفاده از این عایق های رطوبتی علاوه بر جلوگیری از نفوذ رطوبت و افزایش عمر سازه تا حد بسیار زیادی در برابر با نفوذ آتش مقاوم بوده و به دلیل ضد حریق بودن از انتقال آتش از نقطه ای به نقطه دیگر در زمان بروز آتش سوزی جلوگیری خواهد کرد.

جهت مطالعه پروژه های رنگ های نانویی بر روی لینک کلیک کنید.

مقایسه عایق رطوبتی در پیشوا با ایزوگام

شاید بسیاری از شما عزیزان بر این باور باشید استفاده از روش ها و محصولات قدیمی مانند ایزوگام کاری تاثیر بیشتری در ایمن کردن محیط مورد نظرتان در برابر رطوبت دارد و علاوه بر آن هزینه کمتری را نیز برای شما به دنبال خواهد داشت. در صورتی که اگر کمی عمیق تر به این موضوع نگاه کنیم خواهیم دید که استفاده از موادی مانند ایزوگام مشکلات بسیار زیادی در زمان اجرا و استفاده برای شما به وجود می آورد.

از جمله این مشکلات پخش شدن گازهای سمی در زمان نصب ایزوگام و خرابی ها و ترک خوردگی های سطح آن در اثر گرما و سرمای هوا می باشد که خود عامل بسیار مهمی در نفوذ آب و رطوبت به داخل سازه شما است که شما عزیزان را وادار به ترمیم و یا تعویض ایزوگام خواهد کرد و هزینه جانبی زیادی را نیز برایتان به همراه خواهد داشت.

اما شما عزیزان می توانید تنها با یک بار استفاده از عایق رطوبتی در پیشوا برابر با عمر سازه از این عایق ها استفاده نمایید و دیگر نیاز به ترمیم و باز سازی نخواهید داشت. همچنین با استفاده از این مواد نانو می توانید نقاطی که امکان ورود دست به آن نیز وجود ندارد را عایق نمایید. بنابراین بسیاری از هزینه های جانبی برای شما عزیزان از بین خواهد رفت و به صورت ۱۰۰% محیط خود را در برابر و هر گونه روز بعد عایق کرده اید.

استفاده از عایق های رطوبتی مزایا و کاربردهای بسیار زیادی برای شما به همراه دارد که در مقاله های دیگر به بررسی آن پرداختیم شما عزیزان میتوانید جهت کسب مشاوره رایگان با مشاورین ما در مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل فرمایید و یا سوالات و نقطه نظرات خود را از طریق هشتگ عایق رطوبتی در پیشوا با ما در میان بگذارید.

Leave a Reply