عایق صوتی نما در ورامین

از آنجایی که آلودگی های صوتی ناشی از صدای بوق و رفت و آمد ماشین ها و … باعث شده آسایش و آرامش شما عزیزان سلب شود و همه این مشکلات  به دلیل عدم استفاده همه ی قسمت های ساختمان از جمله پنجره ها ، درب ، دیوار ، نمای ساختمان و … از عایق بندی درست می باشد. مجموعه ماندگار نانو برای حل این آلودگی های صوتی ، از نیروهای کاردان  و ماهر در زمینه عایق بندی بهره گرفته است. یکی از این عایق های نانو ، عایق صوتی نما در ورامین می باشد که بدون کوچک ترین تخریبی توسط گروه متخصص و با تجربه مجموعه در کم ترین زمان ممکن قابل اجرا است. شما عزیزانی که در شهر ورامین زندگی می کنید می توانید بدون دغدغه برای زمان و تخریب محیط مورد نظر از این عایق نانویی بهرمند شوید.

نقش عایق صوتی نما در ورامین

با توجه به  عایق های مختلف از جمله صوتی ، حرارتی و رطوبتی که هر کدام در محیط های مختلف برای کاربرد های خاصی به کار رفته اند و همانند یک لایه محافظ در برابر آسیب ها عمل می کنند. ما در این مطلب به عایق های صوتی نانویی می پردازیم :

عایق های صوتی همان طور که از نامشان پیداست از ورود و خروج صدا به محیط جلوگیری می کنند. مجموعه ماندگار نانو برای این که عایق بندی ها به ویژه عایق صوتی در زمان استفاده از کارایی صد در صد برخوردار و بدون هیچ گونه تخریب و خرابی در محیط قابل جای گذاری باشد. از عایق های نانویی استفاده کرده است که یکی از این عایق ها ، عایق صوتی نما در ورامین است که به دلیل وجود مواد نانویی در این عایق  از قابلیت انعطاف پذیری برخوردار می باشد و به راحتی توسط نیرو های متخصص مجموعه در محل مورد نظر قرار می گیرد و همچنین موجب طول عمر مصالحی که بر روی آن ها به کار برده شده نیز می شوند.

انجام عملیات های عایق صوتی نما در ورامین - ماندگار نانو

کاربرد عایق صوتی نما در ورامین

شما عزیزانی که در شهر ورامین سکونت دارید می توانید علاوه بر کاربرد عایق صوتی نما در ورامین ، که در نمای ساختمان استفاده می شود ، در قسمت های مختلف ساختمان از جمله دیوار ، سقف ، کف و … نیز برای جلوگیری از انتقال صدا از یک محیط به محیط دیگر و همچنین افزایش دوام و ماندگاری سطوح استفاده نمایید. شاید در نگاه اول برای شما عزیزان چگونگی مراحل انجام کار توسط مجموعه حرفه ای ماندگار نانو باشد که در این قسمت تا حدودی به شرح انجام کار می پردازیم:

ابتدا مجموعه ماندگار نانو برای بازبینی محل مورد نظر اقدام می کنند ، سپس بعد بازبینی ، بازه زمانی که آن برای انجام کار لازم است را برای شما عزیزان مشخص می نمایید که این بازه های زمانی اصولا خیلی کوتاه می باشد. در مرحله بعد برای جای گذاری عایق ها از آنجایی که این عایق ها از مواد نانویی که دارای ساختار سلولی هستند تشکیل شده است و به راحتی تغییر حالت می دهد ، تغییر حالت به این معنی که از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و بدون این که محیط را تخریب و خراب کند که محیط کثیف و آلوده شود به راحتی این عایق های نانویی در محل مورد نظر قرار می گیرند.

مزیت های عایق صوتی نما در ورامین

در این بخش مزیت ها و فواید عایق صوتی نما در ورامین را در زیر شرح می دهیم :

  • با یک باره بهره گرفتن از این عایق های نانویی در ساختمان شما می توانید بر طول عمر تمامی محیط هایی که از این عایق ها بهره گرفته اید بیافزایید.
  • این عایق قابل استفاده در محیط های مختلف ساختمان می باشد.
  • عایق بندی بدون هیچ گونه تخریبی صورت می گیرد.
  • جاذب صدا هستند یعنی این عایق ها ، حداقل تا 85 درصد از انتقال صدا  به محیط جلوگیری می کنند.
  • چسبندگی بالا بدین معناست که زمانی که این عایق ها بر روی نما ها که هر کدام از مصالح مختلفی از جمله سنگ ، کاشی ، کامپوزیت و … هستند به کار می روند باعث چسبندگی بیشتر آن ها می شود.
  • از مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی اسیدی و بازی برخوردارند تا زمانی که می خواهید نما ساختمان خود را شست و شو دهید بدون هیچ نگرانی که برای آسیب دیدن نما می توانید از آن استفاده کنید.
  • می تواند بهترین جایگزین به جای پشم شیشه باشد. زیرا از کیفیت بالاتری برخوردار است و همچنین مراحل انجام کار به راحتی و با سرعت انجام می شود.
  • تا حدی عایق های صوتی همانند عایق های حرارتی عمل می کنند به این صورت که در تابستان و زمستان مانع از گرمی  و سردی  محیط می شوند.
  • و بسیاری از مزایا دیگر.

پرسش و پاسخ افراد راجب عایق صوتی نانو در ورامین

سوال : سلام خسته نباشید ، می خواستم بدونم این عایق ها وقتی بر روی سطح نما استفاده می شود از کثیف شدن نما نیز جلوگیری می کنند ؟ اگر مانع از کثیفی نما می شوند تا چه حد این آلودگی ها را کاهش می دهند ؟

پاسخ : سلام ممنون ، بله این عایق ها زمانی که بر روی سطح نما به کار می روند به دلیل وجود مواد نانویی در این عایق ها ،  که این مواد نانویی از خاصیت پاک شوندگی برخوردارند تا حد زیادی این آلودگی ها را کاهش می دهند و همچنین مانع پوسیدگی نما می شوند .

Leave a Reply