عایق کاری دیوار سیمانی

در ساختمان هایی که دیوار های سیمانی دارد به راحتی نم و رطوبت به مصالح ساختمانی نفوذ می کند. وجود نم و رطوبت در محیط ساختمان می تواند مشکلات زیادی را ایجاد نماید ، علاوه بر آن بوی نامطبوع نم در محیط می تواند برای ساکنین محیط آزار دهنده باشد. عایق کاری دیوار سیمانی با استفاده از مواد نانویی درجه یک می تواند این گونه مشکلات را تا حدود زیادی رفع نماید. کارشناسان حرفه ای و با تجربه ی ماندگار نانو فرآیند اجرای عایق کاری ساختمان تان را از صفر تا صد بر عهده می گیرد ، در ادامه به بررسی بیشتر مزیت های مواد نانویی در این عایق کاری خواهیم پرداخت.

اجرای پروژه های عایق کاری دیوار سیمانی - شرکت ماندگار نانو

عایق کاری دیوار سیمانی با نانو

این نوع عایق کاری می تواند سبب افزایش عمر مصالح ساختمانی و ساختمان شما عزیزان شود . مواد نانویی به کار رفته در این عایق کاری با قابلیت انعطاف پذیری بالایی که دارد می تواند صد در صد محیط تان را آب بندی نماید. این مواد با ماندگاری بالایی که داشته می تواند تا پایان عمر سازه محیط را آب بندی کند. نانو می تواند یکی از بهترین جایگزین ها برای عایق های دیگر مانند ایزوگام و  پشم شیشه باشد و به  دلیل مقاومت بالایی که در برابر اشعه های یووی و فرابنفش دارد سبب شده تا صدمات احتمالی به ساختمان شما عزیزان جلوگیری شود.

مواد نانویی می تواند در برابر مواد اسیدی و بازی مقاومت نماید و مانع از تخریب دیوار های سیمانی بر اثر باران های اسیدی شود. در  برخی از ساختمان ها مشاهده می شود که با وجود وسایل سرمایشی در تابستان و وسایل گرمایشی در زمستان دمای محیط تان مطلوب نخواهد شد دلیل اصلی این گونه مشکلات وجود شکاف در دیوار های ساختمانی می باشد که باعث هدر رفتن انرژی خواهد شد.

با استفاده از مواد نانویی می توانید تمامی این درزها را پوشش دهی نمایید و از خروج و ورود دما به ساختمان جلوگیری می کند و نوعی عایق حرارتی نیز محسوب می شود. مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و  بو که هیچ گونه ضرری برای افراد و محیط زیست نخواهد داشت ، همچنین در برخی از ساختمان ها مشاهده می شود که صدای اتومبیل ها و سر و صدای واحد های مجاور به راحتی شنیده می شود که با استفاده از مواد نانویی می توانید از یک عایق صوتی نیز بهره مند شوید و تا 85 درصد از ورود و خروج صدا های اضافه جلوگیری نمایید. عایق کاری دیوار سیمانی برای شما عزیزان مزایایی دیگری نیز دارد که در ادامه ی مطلب به آن ها خواهیم پرداخت.

مزیت های عایق کاری دیوار سیمانی

مواد نانویی قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را خواهد داشت. شما عزیزان می توانید با استفاده از نانو محیط تان را بدون ذره ای تخریب در کمترین زمان نانو نمایید. مواد نانویی هیچ نیازی به ترمیم نداشته و با یک بار عایق بندی تا پایان عمر سازه محیطی عایق خواهید داشت. خاصیت خود پاک شوندگی که مواد نانویی دارد از چسبیدن کثیفی ها به دیواره ها جلوگیری خواهد نمود و در صورت نفوذ گرد و غبار با مواد شوینده می توانید محیط تان را تمیز نمایید.

بیشتر بدانید: آب بندی پشت بام

شما عزیزان می توانید علاوه بر این که در زمان ساخت سازه فرآیند اجرای عایق کاری دیوار سیمانی با نانو را انجام دهید پس از آن نیز در هنگام مراحل تکمیل سازه نیز به عایق بندی آن بپردازید. مواد نانویی به سرعت خشک شده و زمان کمی را برای عایق بندی محیط تان صرف خواهید کرد. همچنین روند فرآیند عایق کاری توسط کارشناسان ماهر و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو  مراحل آسان تری را خواهد داشت.

هزینه و مدت زمان اجرای عایق کاری دیوار سیمانی

هزینه ای که برای عایق کاری دیوار سیمانی با مواد نانویی پرداخت خواهید نمود کمی بیشتر از عایق های دیگر می باشد . همچنین زمانی که برای این عایق کاری صرف می کنید با توجه به مراحل و زمان خشک شدن نانو بسیار کمتر می باشد . در صورت هر گونه سؤال در زمینه عایق بندی می توانید با کارشناسان حرفه ای و ماهر مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نمایید و به صورت تقریبی از هزینه و زمان عایق بندی ساختمان اطلاعات کامل تری را کسب نمایید .

Leave a Reply