عایق کاری منبع آب

در برخی از موارد شهرستان ها و یا ساختمان ها که نیاز به ذخیره آب می باشد ، چیزی که اهمیت دارد نوع نگهداری و ذخیره آب بوده است که از رسیدن گرما به منبع آب ، یخ زدگی و تبخیر شدن آب جلوگیری خواهد نمود و یا از خروج آب از منبع جلوگیری می نماید. همچنین امکان نفوذ جسم و آب زیر زمینی اطراف منبع آب وجود خواهد داشت. کارشناسان ماهر و با تجربه مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی توانسته اند فرایند عایق کاری منبع آب را از صفر تا صد بر عهده بگیرند . در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

اجرای پروژه های عایق کاری منبع آب - سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

بیشتر بخوانید: عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه

مزایا عایق کاری منبع آب

مواد نانویی مزایای بسیاری داشته است که یکی از مهم ترین آن ها افزایش مقاومت منبع های آب در برابر عوامل محیطی مانند نم ، رطوبت و تابش نور خورشید را افزایش خواهد داد. همچنین یکی دیگر از قابلیت های مواد نانویی آنتی باکتریال بودن مواد نانویی بوده از بستن خزه ، جلبک و قارچ جلوگیری خواهد کرد. این گونه مواد به تخریب عایق های دیگر نیاز داشته و شما عزیزان می توانید بدون ذره ای تخریب فرایند عایق کاری منبع آب خود را در کمترین زمان انجام دهید. همچنین مواد نانویی مقاومت بالایی در برابر اشعه های یووی ، فرابنقش و خراش و سایش را دارد.

مواد نانویی مانع از ورود جسم خارجی و همچنین خروج آب درون منبع شده و می توانید از نفوذ حرارت و فساد مواد درون مخازن جلوگیری کند. آب یکی از حساس ترین مواد طبیعی بوده و برای بدن لازم بوده که برای نگه داری و ذخیره ی صحیح آن باید تدابیری اندیشیده بشود. یکی از راه حل های ذخیره آب ذخیره در منبع آب بوده است اما به دلیل تجزیه پذیری آب در برابر گرما باید از ورود حرارت به درون منبع جلوگیری کرد. مواد نانویی به دلیل مقاومت بالایی که در برابر دما در بازه ی منفی 70 درجه تا مثبت 120درجه سانتی گراد داشته می تواند مانع از تبخیر آب درون منیع می شود.

روند و مزیت های دیگر عایق کاری منابع آب

اولین چیزی که باید در زمینه ی آب بندی منابع در نظر بگیرید شرایط فیزیکی مخزن بوده است و با در نظر گرفتن نوع ماده درون مخزن و جغرافیای محیطی که منبع آب در آن قرار دارد باید انجام بشود . همچنین آماده سازی و زیر کاری عایق بندی منابع آب با مواد نانویی باید به درستی انجام بگیرد. و در آخر باید روند اجرایی مواد نانویی دقیق و بدون نقص جهت عایق مخازن آب بندی انجام بگیرد تا منابع آب به صورت صد در صدی عایق بندی شود. برای عایق کاری منبع آب باید از دو نوع عایق حرارتی و رطوبتی استفاده نمود که کارشناسان مجموعه ماندگار نانو با تخصصی که دارند می توانند با روش های صحیح منابع آب شما را عایق بندی نمایند.

بیشتر بدانید: آب بندی پشت بام در فیروزکوه

مواد نانویی علاوه بر سرعت بالایی که در نفوذ به مخازن آب دارد و بسیار منعطف بوده و می تواند به تمامی درز ها نفوذ کند و مخازن شما را صد در صد عایق بندی کند. این مواد ماندگاری بالایی داشته و به صورتی است که در گذر زمان شما عزیزان هیچ گونه احتیاجی به ترمیم عایق بندی های خود نخواهید داشت. همچنین مواد نانویی پوششی ضد حریق بوده است که می تواند منابع آب را از هرگونه آتش سوزی ، از بین رفتن مخزن و مایع درون آب محافظت نماید. مواد نانویی می تواند از هدر رفتن انرژی جلوگیری نماید و با جلوگیری از هزینه های اضافه برای تان صرفه ی اقتصادی خواهد داشت. همچنین مواد نانویی دارای خاصیت خود پاک شوندگی بوده و می تواند به راحتی تمام کثیفی ها را تجزیه نماید. در صورتی که مخازن آب نیز کثیف شوند ، می توانید با استفاده از مواد شوینده به راحتی آن را تمیز نمایید. نانو قابلیت مقابله با باران های را نیز خواهد داشت.

سوالات در زمینه هزینه ، زمان و فرایند عایق کاری منبع آب

هزینه ابتدایی عایق کاری منبع های آب با استفاده از مواد نانویی کمی بیشتر از مواد دیگر بوده ، که با توجه به مزیت های بی شماری که برای شما عزیزان خواهد داشت به صرفه ترین نوع عایق کاری می باشد. همچنین زمانی برای انجام عایق بندی ها عایق کاری منبع آب با مواد نانویی صرف خواهید نمود به علت سرعت بالایی که در خشک شدن بسیار کم می باشد. این نوع عایق کاری ها بدون ذره ای تخریب و در محیط کاملا تمیز انجام می گیرد. اگر شما عزیزان سوالاتی را در زمینه ی هزینه ، زمان و فرایند مخازن آبی خود دارید می توانید با  تماس با کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو و ارائه مشخصات لازم ، اطلاعاتی را به صورت تقریبی در رابطه با هزینه ، زمان و فرایند عایق کاری با مواد نانویی کسب نمایید.

Leave a Reply